Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marek855

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący

Recent Profile Visitors

126 profile views
 1. Moje ałmazy- doszły dwa na dole,ciągle przeglądam .....
 2. Cudo ta Rakieta....., bałbym się nosić źeby nie porysować!!!
 3. Dziś przyszła,ale coś koronka odbija.....
 4. Tak chromowany Wostok nie w pełni oryginalny-to pierwszy i nie znałem tematu,ale mechanizm taki jak trzeba źółty z niebieskimi gwiazdkami -dobrze chodzi, pozostałe oryginały - Ałmazy chodzą rewelacyjnie,np. ten srebrny przez tydzień pośpieszył 4-5 sek, na ręku kilka sekund opóźnia a w nocy leżąc przyśpiesza i suma sumarum rano własciwie bez odchyłki. Łucz od zegarmistrza- nosiłem mu flaszki aby mi coś znalazł- i znalazł -uważam bomba-jest piękny i dokładny, nie zdawałem sobie sprawy że ruskie zegarki moga tak fascynować. Złotego Wostoka i Wołny jeszcze nie nosiłem, a te bardziej zużyte Wołny kupiłem tak z rozpędu i ,,oszołomienia",hehe Na górze-stara wołna, Łucz, i złoty Ałmaz na dole -pomiar
 5. Łucz piękny ,nie odnawiany,Ałmazy chodzą prawie jak chronometry- rewelacja, jak zegarki po 20 tysi.
 6. To i ja się pochwalę, szukałem ,szukałem i znalazłem -kupione przez ostatnie trzy tygodnie- tak mi ,,zakręciły rosyjskie"
 7. Patrzę i patrzę, pogubiłem się juz z tym wszystkim, naprawdę extra zegarki ma ten sprzedawca!! Przepraszam,oczywiście, b.mało piszę to się gubię,przepraszam.
 8. Bardzo ciekawe propozycje, dziękuję, tak ogólnie to każdy bym chciał!!!! 🙂 A ten Ałmaz https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-zsrr-almaz-almaz-super-stan-CID87-IDESALF.html - bardzo mi sie podoba też,ok?
 9. Tarcza też ,ale nie jakaś najgorsza, ale mechanizm wydaje sie ok, Ałmaz nikt nie chciał to wziąlem z alle..., i okazał sie mało zużyty
 10. Przepraszam że w tym wątku się pochwaliłem,ale chciałem przy temacie,
 11. Ten kupiłem jak do tej pory jest ok? Ale szukam dalej! leżąc chodzi bez odchyłki , na ręku -7 sek na 12 godzin, z tego co wiem był serwisowany 4 lata temu i leżał raczej ostatnio, czy dalej regulować, serwisować?
 12. Bardzo dziękuję za pomoc, oczywiście wiele razy już na niego patrzyłem ale nie wiedziałem że ,,najlepszy" . Art_69 jak będziesz sprzedawał daj proszę znać. Dzięki bardzo !!! Tak już wiem że są lubiane i cenione.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.