Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JanekTheFizyk

Użytkownik
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Początkujący

About JanekTheFizyk

 • Birthday 09/22/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. U, Panie, ciężki temat, nawet nieidealna jest poszukiwana To raczej nieczęsto spotykany model Pobiedy.
 2. Na Ljuksy chyba był szał jakiś czas temu, teraz przycichło? Dopiero teraz zauważyłem, Majak i Poljot, miód na moje oczy Szturmany i Komandiry/Amfibie to (jeszcze ) nie moja bajka, ale też świetnie leżą na nadgarstkach.
 3. Niebieski Poljot już od jakiegoś czasu na mnie patrzy, ma w sobie to coś. Tę nudną kopertę ładnie wypełnia tarcza z dużą ilością detali. Rakieta wygląda, jakby była cieńsza niż papier! 2209 się chowa, a może 2200 też Pasek dopełnia wrażenie dwuwymiarowości. Też mam taką, ale muszę ja doprowadzić do stanu noszalności.
 4. O patrz, też na nią zerkałem. Werk ma ciekawy, ale z tą kopertą to rzeczywiście miałem problem, do niczego nie pasowała. Ciekawe, że trafiła właśnie do nas
 5. Strasznie trudno czyta się Twoje wpisy. Ta pierwsza Mołnia za 100 jurków. To znaczy 100 euro? 450 złotych?
 6. Cóż to za oznaczenie, chętnie się czegoś nauczę
 7. Tutaj chyba fragment szóstki zdradza, że to jednak tarcza rzemieślnicza? EDIT: co tam w tej Rakiecie nie tak? Nie jestem na tyle biegły, żeby to dostrzec.
 8. O matko, jak to możliwe? Zapakowany był w kopertę? Przecież to wygląda, jakby ktoś specjalnie go tak zmasakrował. Opakowanie nosiło ślady ingerencji?
 9. Dzięki, adrenalina skoczyła, gdy ja wypatrzyłem, a teraz już tylko serotonina Swoją drogą, jaki to poziom limitacji, ile ich zrobiono na te igrzyska?
 10. Lubimy takie maluchy Co prawda chciałem Moskwę z giloszem, ale taka też mi odpowiada
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.