Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JanekTheFizyk

Użytkownik
 • Content Count

  443
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Bywa pomocny

About JanekTheFizyk

 • Birthday 09/22/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. Poszukuję wskazówek do Mołni, najchętniej z tych starszych. Idą do pasówki, więc nie musi być zgodności 100%, ale tarcza jest podobna do tych pierwszych, więc nie chcę szaleć
 2. @Enkil, piękna tarcza! Delikatnie tylko zaszła, koperta też w dobrym stanie. Tylko koronkę mu jakąś wstaw bardziej pasującą może?
 3. Mnie raczej o to chodziło, że samo ucho jakieś takieś szerokie. Sekonda miodzio.
 4. Wympieł extra! Takie szerokie uszy tam powinny być? Zaria to kawał zegarka. Widziałem już kiedyś ten model, ale myślałem, że to klasyczne maleństwo.
 5. Cóżem ja tu rozpętał Ale ale, wczora z wieczora poszedł bym ja do Paczkomata, co by więcej dobra odobr... odebrać. I tak me oblicze wyglądać zaczęło. W paczuszkach był to: To był dobry dzień.
 6. Wostok pierwsza klasa! I precyzyjna A do mnie listonosz przyniósł ZIMa... ZIMa? Z czego tu się cieszyć? Ano zobaczcie, koperta trochę styrana, ale tarcza piękna i czysta
 7. Tylko nie pomyśl, że Ci zarzucam przeoczenia! Po prostu wpadło mi w oko to zdjęcie w kontekście Twojego tekstu i wydało się ciekawe.
 8. @Enkil, ukradłem zdjęcie z grupy na FB pokazujące, że mechanizmy 3603 z antywstrząsem były (są) też oznaczeniem SU, czyli jeszcze radzieckie.
 9. Z tych dwóch zdecydowanie Kama, jest w naprawdę dobrym stanie. Czy warta 160 sam musisz sobie odpowiedzieć A jak tam dekiel i mechanizm?
 10. Tylko jak to pole ma przejść przez stalowy dekiel? Większość zegarków tego dekla nie posiada i od noszenia się nie namagnesowują.
 11. O, to ciekawe informacje. Dzięki wszystkim!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.