Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

księgowy

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

261 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. Harry Hole + Longines to bardzo fajna parka
 2. Takiej wiedzy niestety nie mam. Mam Certine z P80 i podałem informację jak jest w instrukcji obsługi dołączonej do zegarka.
 3. Dzisiaj 50 lat kończy Jonny Greenwood z Radiogłowych
 4. Super ten Krzysiu - wysoko na mojej liście must have...
 5. Może użyłem zbyt dużego skrótu myślowego, bo z wklejonym postem się zgadzam. Chodziło mi o to, iż kupując i płacąc w sklepie z UE płacimy już ostateczną cenę, nie są doliczane później żadne dodatkowe opłaty. Największa zmiana dotyczy zakupów spoza UE (i też nie wszystkich sprzedawców) bo wtedy musimy liczyć się z tym iż dojdą jeszcze opłaty celno-skarbowe, które będziemy musieli ponieść przy odbiorze przesyłki. Wracając do Twojego pytania to finalnie sprzedawca odprowadzi od Twojego zakupu VAT który obowiązuje w kraju do którego wysyłany jest towar, czyli polski VAT. Ale tak jak napisałem wcześniej - kupując w sklepie on-line w UE płacisz już finalną cenę i nic później nie będzie doliczane. I też to widzę tak jak Burns.
 6. Zmiany dotyczyły zwolnienia VAT od importu spoza UE. Tak więc zakupy z krajów trzecich stały się droższe. Jeśli chodzi o zakupy wewnątrz UE to jest tak samo.
 7. I jak to porównanie wypada dla SPB, bo to jednak trochę inne półki cenowe?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.