Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

księgowy

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takiej wiedzy niestety nie mam. Mam Certine z P80 i podałem informację jak jest w instrukcji obsługi dołączonej do zegarka.
 2. Dzisiaj 50 lat kończy Jonny Greenwood z Radiogłowych
 3. Super ten Krzysiu - wysoko na mojej liście must have...
 4. Może użyłem zbyt dużego skrótu myślowego, bo z wklejonym postem się zgadzam. Chodziło mi o to, iż kupując i płacąc w sklepie z UE płacimy już ostateczną cenę, nie są doliczane później żadne dodatkowe opłaty. Największa zmiana dotyczy zakupów spoza UE (i też nie wszystkich sprzedawców) bo wtedy musimy liczyć się z tym iż dojdą jeszcze opłaty celno-skarbowe, które będziemy musieli ponieść przy odbiorze przesyłki. Wracając do Twojego pytania to finalnie sprzedawca odprowadzi od Twojego zakupu VAT który obowiązuje w kraju do którego wysyłany jest towar, czyli polski VAT. Ale tak jak napisałem wcześniej - kupując w sklepie on-line w UE płacisz już finalną cenę i nic później nie będzie doliczane. I też to widzę tak jak Burns.
 5. Zmiany dotyczyły zwolnienia VAT od importu spoza UE. Tak więc zakupy z krajów trzecich stały się droższe. Jeśli chodzi o zakupy wewnątrz UE to jest tak samo.
 6. I jak to porównanie wypada dla SPB, bo to jednak trochę inne półki cenowe?
 7. No ale mój jest za to bardziej mojszy niż Twojszy 😁 Na perlonie faktycznie dobrze wygląda i dobrze się nosi. Jak się perlon trochę opatrzy to następny będzie waffle strap...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.