Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

kisiollo1

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

200 profile views
  1. Cześć Byłem dziś w Galerii Bałtyckiej po zwrot zaliczki na Submarinera poprzedniej referencji. Z ciekawości zapytałem ile nowych Sub już sprzedali. A wiec sprzedali tylko 1 sztukę. Nie była to 1 osoba z kolejki. Nie wiedzą na jakiej podstawie ten szczęśliwiec został wybrany. Zegarek przyszedł z centrali i „odgórnie zostało wyznaczone do kogo ma trafić” Nie wiedzą też kiedy będą kolejne sztuki.
  2. Witam serdecznie, orientuje się ktoś z jakiego modelu Seiko jest ta bransoleta? (zapięcie wygląda na bardzo solidne i ma mikroregulację ale nie spotkałem się jeszcze z taką)
  3. Witam serdecznie, z dumą wkraczam do klubu! Oto moja historia: Eterna KonTiki Four-Hands. Oczywiście pełna dziewica. Poznałem Ją raptem 2 miesiące temu, zakochałem się od pierwszego wejrzenia, zaczęła rodzić się Wielka Miłość... nie mogłem spać, pracować, normalnie egzystować. Przyszedł czas, że musiałem się określić, takich piękności nie można długo trzymać w niepewności... Pojechałem do Niej wczoraj i nieoczekiwanie doszło do skonsumowania. Poprosiłem aby wyszła do mnie - zgodziła się, dotknąłem cudownych elementów, posłuchałem jakie wydaje dźwięki, powąchałem, zabrałem do domu, zaczęliśmy robić to na co tak długo czekałem... a więc nosić Ją na ręku Czuję, że to już to. Myślę, że dobrze Jej ze mną. Jest piękna, z dobrej rodziny, ma dobrą przeszłość i dobrze wróży na przyszłość. Czy można Jej nie kochać? Szczerze wątpię. Ślubuję Jej miłość i wierność!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.