To sie niestety kilka dni spozniles bo watchshop wyprzedawal kilka egzemplarzy i na tym koniec taka cena pewnie predko nie wroci.Kilka dni pi pierwszej obnizce szlo go dostac za 2150 aprzy zakupie 2 sztuk wychodzilo 2tysiaki.
Tak o GPR To normalny wynik jak na Solara. Ja tylko używam synchro, barometru i światełka A w tym pewnie jeszcze BT by się używało bo GPS mi nie potrzebny kompletnie.
Miałem jeszcze na łapie dziś Też fajny zegar ale jakoś wole cyfrowe a tu tylko mam do wyboru Froga obowiązkowo wersja B albo NV i Rangemana. A do tych co mają go dłużej to czy przy normalnym użytkowaniu bez GPS wystarczy samo ładowanie solarem ?
Powiem, że pomimo rozmiaru leży lepiej niż 9400. Jak się będzie dało dorwać do 2 tysiaków to chcem takiego Szkoda, że nie mieli do przymiarki Froga D1000 bo ta niebieska wersja jest boska.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.