Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ShoRtie

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1638
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez ShoRtie

  1. A mnie ciagnie do jakiegoś negatywa ale ABC i chyba wybór padnie na PRW-3100Y-1ER przez wyświetlacz STN co by negatyw był mega czytelny.
  2. GW9400 by Łukasz, on Flickr GW9400 by Łukasz, on Flickr
  3. ShoRtie

    Casio Protrek

    W snejka nie gram A w kolorze też mu dobrze
  4. Ciekawe ile tysiaków trzeba u nich zostawić żeby taki dostać A ekspozytor fajny i na moje zegarki akurat by wystarczył
  5. ShoRtie

    Casio Protrek

    Na pewno nie bo moje 3 zegarki mają identyczne
  6. ShoRtie

    Casio Protrek

    Mam dziś prawie identyczny wykres
  7. ShoRtie

    Casio Protrek

    Fajny dziś wykres
  8. ShoRtie

    GW-9400 Rangeman

    Gratulacje w końcu się zdecydowałeś ile masz w nadgarstku ?
  9. ShoRtie

    GWN Gulfmaster

    Gratulacje piękny zegarek i jak by był troszkę mniejszy to byłby mój must have
  10. ShoRtie

    Casio Protrek

    Powolutku się do tego przyzwyczajam A tak to fajna czytelność bo duze cyfry i ogolnie swietnie sie prezentuje. Minusów byłem świadom przed zakupem ale taki urok ProTrekow -płytko osadzone szkielko -brak wymiany bezela Jako zegarek do tyrania odpada ale do normalnego użytku to swietny zegarek
  11. ShoRtie

    Casio Protrek

    Dzięki Elixir Nie wiem co jest w tych sensorach ale uwielbiam ten wykres barometru
  12. ShoRtie

    Casio Protrek

    Dzięki Tomaliusz Na moją chudą łapkę w sam raz rozmiar bo miał to być taki sam kombajn jak Rangeman ale mniejszy a nie było nic innego z sensorami v3 prócz PRW-6000 i Gulfmastera, które są cudowne ale za duże Natomiast z ProTreków 3500 za duży a 3000 aluminiowy bezel i 270 za plastikowy. Jedyny minus, który mnie trochę drażni to za błyszczący bezel bo jak by był z taki matowy jak zapinka to było by idealnie.
  13. ShoRtie

    Casio Protrek

    I o to jest mój PRW-3100
  14. Elixir GA-100 to moim zdaniem najbardziej popularny G-Shock w Polsce i najczęscięj widziany prze zemnie G na ulicy
  15. 9200/9300/9400/GW6900 a do pracy kupiłem DW6900
  16. Ja z 9 zeszłem na 5 zegarków w tym 4 do wyjscia i 1 do pracy a Pro-Trek czeka na zakup.
  17. Aż tak Pro-Trek ci w głowie zawrócił ?
  18. Czesc tak posiada taką funkcję alarm i pełna godzina jest sygnalizowana dzwiekiem i migajacym podswietleniem.
  19. ShoRtie

    CASIO G-9300 Mudman

    Żeby oszczędzac baterie to samo ma 9400 alarm barometru wylacza synchronizacje i tez podswietlenie blokuje pomiar czujników,
  20. ShoRtie

    Casio Protrek

    Ta wersja czarno-niebieska wygląda super i szkoda, że nie mieli jej w TT. Czarny bezel wyglada zdecydowanie fajniej niż ten stalowy w podstawowej wersji.
  21. ShoRtie

    Casio 6 na 9 czyli (seria 69xx)

    A tam sprzedaj protreka to będzie kasa
  22. ShoRtie

    Casio 6 na 9 czyli (seria 69xx)

    Mam więc polecam gorąco jeden z moich ulubionych G. Ale cena juz 249zł
  23. ShoRtie

    Casio Protrek

    To teraz przemyśleć czy uszczuplić portfel o 1035zł Ale w sumie to po to sprzedałem 3 zegarki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.