Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pilot353

Użytkownik
 • Content Count

  846
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pilot353

 1. To znaczy że już godzinę dłużej nie pośpimy raz do roku?? Jak żyć, jak żyć
 2. Ha ha. Ale poważnie, od kiedy kupiłem fenixa nie zdejmuję go. Wcześniej miałem jako sportowy zegarek polara M400, ten był ze mną tylko do treningów, po treningach zdejmowałem go w wkładałem Sumo czy też Monstera. Fenix ich wygryzł. Tylko że to jest drogi zegarek i chyba poza możliwościami kolegi zakładającego ten temat. Osobiście mogę poradzić, zamiast byle co wykorzystaj telefon i aplikacje do niego. Też obliczą, zmierzą i pomogą.
 3. Trzeba go wziąć do ręki, dotknąć, ponosi. Dla jednych to zdrada dla drugich....... Nie rozważajmy tego. Naprawdę,kawał dobrego sprzętu i do garnituru i do dresu. Żona dostała 5S i podobne zdanie ma. Z automatów pozostał mi jedynie Kemner Tonneau.
 4. Kupiłem fenixa 5 i to był mój największy błąd. sprzedałem wszystkie swoje zegarki łacznie z seiko sumo i noszę tylko ten jeden.
 5. Pilot353

  Męska torba

  Po latach wróciłem do saszetki.
 6. Od czasu gdy zakupiłem Fenixa 5 stałem się jednozegarkowcem. Nie łączę go z telefonem, chyba żeby tylko zczytać treningi.
 7. Superrr. Również myślę o wymianie pedałów w dwóch meridkach, no ale zawsze wyskoczy coś innego. Do wiosny wymienimy
 8. Co tu taka cisza. Rower na jesień i zimę przygotowany. A Ja?
 9. Już zamówiłem drugi. Komfort to jedno a jakiś łańcuch w który zaopatrzył nas producent to drugie. W przyszłym tygodniu zrobimy wymianę, sprawdzenie rozciągnięcia oraz czyszczenie tego na ktorym jeżdziłem.
 10. Jest sens jeździć na dwa czy też trzy łańcuchy czy też jest to bezsens. Powoli zbliża się czas pierwszego mycia łańcuchów i tak się zastanawiam czy nie kupić drugich (dwa rowery)
 11. Wpiszcie w Google rowery rondo. Są już znane ceny rowerów marki RONDO. Karbon na Force CX1 3700 ojro Karbon na Rival 1 3000 ojro Stal na Apex 1 2300 ojro Alu na Apex 1 1900 ojro https://www.bikerumor.com/2017/03/07/bf
 12. Do 40 km też dziś cisnąłem, potem nastąpił kryzys. Byle górka i nogi się podawały Ale i tak 73 wycisnąłem. Teraz myślę co jutro robić ????
 13. Córa dziś zaliczyła glebę, rączka lekko wygieta i wyrwany ten przegób kulisty, popychacz czy jak to zwać. Jest możliwość naprawy tego oraz sens? Nie wiem czy pierścień wyskoczył czy też wyrwał alu, które go trzymało.
 14. W Meridzie mam kierownicę 700mm i przyłapuje się na tym że bardzo często ręce trzymam na manetkach, czyli gdzieś na 500:600mm. Ale tylko na spokojnej jeździe na prostych odcinkach, z góry lub pod górkę pełna mobilizacja z pełnym rozstawem rąk na kierownicy
 15. Kask może nie jest czymś super hiper lecz na głowie mi przypasował. Początkowe zakupy to jednak porażka, pompka, druga pompka, gacie, babskie gacie itp itd i rachunek zrobił się dość ciekawy.
 16. W końcu w domku. Dziś dzień zakupowy, nowe siodło, gacie na 4 litery i kask w końcu, nauczka po zeszłym tygodniu, a jutro ruszamy w lasy. A co. Półtora kilograma znów mnie mniej. Trzeba popracować na kolejną redukcję wagi. A miało być miło i przyjemnie ????
 17. Też mam 50-tkę nawet przekroczoną. Przy 172 wzrostu mam Koła 29 i na mniejsze bym nie wymienił. Teraz musze opanować hamowanie jadac z gory, wczoraj glebę zaliczyłem a dziś mordka poobijana ???? Czegoś się chyba wystraszyłem i za mocno przyhamowałem. Ale myślę że to nie ostatni raz ????
 18. Wie co serwisuje. Merida to je to ???? Dziś w swojej obróciłem mostek i podkladkę dałem u góry. Jeszcze siodło do wymiany w przyszłym tygodniu, to to jest jakaś porażka.
 19. Oj tam oj tam. Byle do weekendu. ???? W tygodniu w trasie więc tylko weekendy zostają na jeżdżenie. Ten temat śledzę lecz pisanie z telefonu jakoś mi nie podchodzi.
 20. Trudno jest mi na to odpowiedzieć gdyż nie mam porównania do innych rowerów. Wydaje mi się że jest dobrze a czas i kilometry pokażą czy dobrze myślę. Na razie muszę go objeździć, wyczuć w terenie. Gdy minie pierwszy zachwyt zacznie się wyłapywane niedoskonałości. Na początek zastanawiam się czy nie obniżyć kierownicy poprzez obrócenie mostka. Ten idzie w górę. Pierwsze 20 km po lesie zaliczone, po obiadku jeszcze wypad na miasto na skwerek i bulwar.
 21. Olać lapcie, kto ma w bloku taki balkon jak ja ze dwa rowery wchodzą jeden za drugim a jeszcze lapcie luzem leżą ????
 22. Bo z tymi rowerami już tak jest. Zawsze coś się nie podoba przy wybieraniu, a to hamulce a to przerzutki, ot trzeba było iść na kompromis a resztę wypady do lasu pokażą.
 23. Naczytałem się, nakombinowałem, naprzeglądałem stron z rowerami a i tak w końcu kupiłem dwie meridy big nine 500 ???? Jutro rano ruszam z żonką w lasy.
 24. Mam cichą nadzieję że ecipeci ma te lasy już objeżdżone i coś więcej o nich napisze chyba że jeździ tylko na szosowym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.