Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moretti

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

46 profile views
 1. Dobra, skoro temat giełdy, rowerów, palenia w kominku i innych rzeczy niepowiązanych w zupełności z tym wątkiem się chyba wyczerpał, to tak nieśmiało spytam, czy ktoś ma jakieś nowe informacje odnośnie zapisów na SUBy? Ktoś dostał jakiś telefon albo email, że go wykreślili z listy albo, że zapraszają po odbiór zegarka?
 2. Do mnie też nikt nie zadzwonił. A to mieli dzwonić do tych, co się nie zakwalifikowali?
 3. Zadzwonili do Ciebie czy sam pytałeś w salonie ostatnio? Bo w sumie do mnie zero kontaktu, a do salonu specjalnie też mi się nie chce podjeżdżać, tym bardziej, że przy zapisie mówili, że będą dzwonić co dalej z zamówieniem.
 4. Ważne, że jeśli chodzi o ilość wypowiedzi w temacie, który Cię nie doryczy jesteś w czołówce XD 👍👍
 5. Sugerowanie, że na zachodzie czy wschodzie jest lepiej pod tym względem XD. Pomijam już fakt, że mogliby Ci powiedzieć, że jesteś powiedzmy 152 w kolejce, po roku, że "awansowałeś" na 130 miejsce ale powiedz mi jak chcesz stwierdzić, że faktycznie dystrybutor dostał tylko 12 zegarków i wcale nie było w międzyczasie wycieku do VIPów/handlarzy/fliperów/you name it. Jest jak jest, albo się akceptuje reguły gry (najtrafniejszy post tego tematu to ten kolegi Karol1302) albo olewasz nowoczesne modele rolka i idziesz w vintage albo w ogóle w kierunku innych marek zegarków.
 6. Nowy Sub miał być zaprezentowany na Baselworld w marcu, nowe karty są od czerwca/lipca (?). Domyślam się, że fabryka od co najmniej marca (a pewnie i wcześniej) produkowała już te zegarki, więc możliwe całkiem, że niektóre są jeszcze sprzed wprowadzenia nowych kart, a wydane dopiero teraz, bo premiera się przesunęła.
 7. Tak robię. Ale od wczoraj koło południa do teraz (koło 10) jeśli w ogóle stracił coś, to niecałą sekundę.
 8. O to super, jeśli tempo dostaw by się utrzymało i lista szła w miarę chronologicznie, to może za jakieś pół roku też dostanę telefon 😁😁
 9. Mam DJ z września 2019 (za 3 tyg rok mija), ostatnio ustawiony przy zmianie czasu na letni ponad 5 miesięcy temu to zgubił przez ten czas jakieś 50-55 sekund (odkładam zawsze szkłem do góry, zegarek pracuje bez przerwy).
 10. https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=761495 Pierwszy odebrany (Barcelona).
 11. @Yenjay Kiedy się zapisywałeś na Batmana (domyślam się, że to było jeszcze na starą referencję)?
 12. https://www.ablogtowatch.com/rolex-submariner-126610lv-green-watch/ Z powyższego linka: Wygląda super.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.