Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moretti

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący

About Moretti

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

94 profile views
 1. To nie jest przypadkiem DJ 41? DJ II już od jakiegoś czasu nie jest produkowany, a tu jest chyba nowy mechanizm (korona między swiss made).
 2. Nie słuchaj ich. Batman na jubilee wygląda jak milion dolarów na żywo.
 3. A do ludzi zapisujących się telefonicznie 7.04 oddzwaniali z decyzją czy ostatecznie zapisali? Czy brak telefonu do dziś oznacza brak zapisu?
 4. No właśnie widziałem sporo zdjęć jak to wygląda w Watches SPA ale chciałem usłyszeć jakieś opinie od ludzi, którzy faktycznie tam swoje rolki serwisują. Dzięki chłopaki!
 5. Kruk nie robi przypadkiem serwisów na Placu Konstytucji? W ogóle macie jakieś doświadczenia z Watches SPA? Jak oni wypadają pod względem jakości i ceny w stosunku do autoryzowanego serwisu rolka?
 6. Dzwoniłem zapisać się na Pepsi na oyster. Można to zrobić przez telefon (nie wiem do kiedy, bo powiedziano mi, że "dziś zapisy są otwarte"), w ogóle to dodzwoniłem się dopiero po jakichś 30 minutach do salonu. No i zapis wygląda podobnie jak poprzednio przy okazji subów, teraz to jest tylko deklaracja chęci zakupu, potem ma być robiona lista, jakaś weryfikacja klienta i dopiero na koniec będzie można iść podpisać papiery o złożonym zamówieniu.
 7. 1. Rolex 2. IWC 3. Omega 4. Zenith 5. Audemars Piguet
 8. Gratulacje DrQQ, milgauss z tarczą GV wygląda genialnie na żywo, mega niedoceniony model.
 9. To już kolejny okres przedświąteczny z rzędu, w którym następuje duży wypust rolka, patrząc na to co się dzieje na różnych grupach i forach.
 10. Dobra, skoro temat giełdy, rowerów, palenia w kominku i innych rzeczy niepowiązanych w zupełności z tym wątkiem się chyba wyczerpał, to tak nieśmiało spytam, czy ktoś ma jakieś nowe informacje odnośnie zapisów na SUBy? Ktoś dostał jakiś telefon albo email, że go wykreślili z listy albo, że zapraszają po odbiór zegarka?
 11. Do mnie też nikt nie zadzwonił. A to mieli dzwonić do tych, co się nie zakwalifikowali?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.