Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marp

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. A jak najbardziej odpustowy! (pomijam , że ten odpust stworzył kiedyś universal geneve) Tak jak barwy na kasku Senny. Jak flaga Brazylii... Dlatego mnie urzekł ...
 2. Nie podniecaj się. Nie na sprzedaż.
 3. Niezmiennie od 12 sierpnia. Dziś brudny i umęczony ale niezmiennie oszałamiająco dokładny (+ 8.5 sekundy)... Zaraz zostanie wyczyszczony i wykochany.
 4. marp

  Nóż

  To naostrz w ten sposób (bez wynalazków) Benchmade 710. Powodzenia. vichek1966 mathu chodziło prawdopodobnie o to, że benchmade 710 ma ostrze recurve i z ręki to marne efekty ostrzenia, zniszczenie ostrza za to prawie pewne. Można i tak. Pod warunkiem, że stal miękka, i że będziesz ostrzył często bo niewypolerowane ostrze dość szybko traci ostrość. Ja swojego nimravusaM2HS ostrzę na lansky crock góra dwa-trzy razy na rok.
 5. marp

  Nóż

  Na przykład taką: LANSKY Crock Stick lub Spyderco Tri-angle.
 6. marp

  Nóż

  Lestaf w koszty zakupu wlicz odpowiednią ostrzałkę. Recurve z ręki trudno ostrzyć.
 7. Rolex Sea Dweller - 4 tydzień pomiaru W ciągu czterech tygodni - przyspieszył 4.5 sekundy. Noszony przez cały czas mniej więcej od 6 do 22. Leżakuje w nocy tarczą do góry.
 8. Rolex Sea Dweller - 3 tydzień pomiaru Przyspieszył w ciągu tygodnia tak około 0.5 sekundy Podsumowując: w ciągu trzech tygodni przyspieszył 3 sekundy. Wskazania porównywane z casio ocw-500le (wave ceptor)
 9. Rolex Sea Dweller - kontynuacja pomiaru drugi tydzień - 1.5 sek. do przodu czyli w ciągu dwóch tygodni 2.5 sekundy do przodu dobowe odchyłki 0-0.5 sek.
 10. Dzięki za opinię. Wcześniej nie widziałem go na żywo. Czekałem na niego z mieszanymi uczuciami. W rzeczywistości rzucił mnie wyglądem na kolana. Poza tym jak narazie przez 10 dni zrobił 1.5 sek. do przodu. Wygląda na to, że rolex to dobra maszyna. Jestem super zadowolony.
 11. Rolex Sea Dweller (ref. 16600, seria M) dzień 1 0 sek/dobę dzień 2 0 dzień 3 0.5 dzień 4 0 dzień 5 0 dzień 6 0.5 dzień 7 0 Po tygodniu 1 sekunda do przodu. Noszony od ok. 6:30 do ok. 22:00. Leżakuje w nocy tarczą do góry.
 12. marp

  Nóż

  KU PRZESTRODZE!!! W nawiązaniu do postów o ostrzałkach. Wiecie na czm polega zabezpieczenie ręki w tri anglu? Otóż jest świetna ostrzałka, która działa podobnie ale nie ma takiego zabezpieczenia: http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal...97/25/361972534 Naprawdę jest świetna. Otóż w dniu dzisiejszym podczas ostrzenia zabrakło tego zabezpieczenia i pod koniec ostrzenia (na białch prętach) nóż nie trafił na pręt tylko na początek palca wskazującego... Przeciął wszstko aż do kości łącznie ze ścięgnem. 5-godzinna wizta w szpitalu, przjęcie na oddział, narkoza, operacyjne zszywanie ścięgna prostownika, gipsowy opatrunek, 6 tygodni zwolnienia... Ważne, że już jestem w domu i mogę to jakoś napisać jedną ręką mimo bólu. Koniecznie pomyślcie o jakimś zabezpieczeniu dłoni w tej ostrzałce! To cięcie było naprawdę niezbt mocne. Ot takie omsknięcie. Ale naostrzony na brztwę benchmade 710 z D2 zrobił swoje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.