Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Banalny

Użytkownik
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ełk

Recent Profile Visitors

164 profile views
 1. Mam 18,5. Zapinam na środkową dziurkę w pasku.
 2. Absolutnie fenomenalny diver Tissota, nie schodzi mi z ręki... Jest dobrze wykonany, trwały i po prostu wygodny. Używam już ponad rok. Przy tym nigdy nie miałem tak dokładnego mechanicznego zegarka! Może nie jest precyzyjny jak kwarce regulowane radiowo/gpsem, bo tygodniowo miewa odchyłki na kilka sekund, ale są one zarówno na plus jak i minus, także w dłuższych okresach się znoszą. Miesiącami nie trzeba go regulować. W zasadzie robię to tylko wtedy, kiedy kilka dni nie noszę i się po prostu zatrzyma.
 3. Ja go kupiłem za ok 2k PLN w jednym z polskich sklepów.
 4. No w porównaniu do Sumo to ten Tissot jest wykonany co najmniej o klasę lepiej. Pomijając estetykę to mamy tu Szwajcara z nowoczesnym 80 godzinnym napędem, szafirowym szkłem i ceramicznym bezelem. No i 300 metrowy WR. Moim zdaniem nowy Seastar nie ma konkurencji w swojej klasie cenowej i może rywalizować z wieloma znacznie droższymi diverami .
 5. Ja mam ten model jakieś pół roku. Trudno mi oceniać, bo to jedyny mój mechaniczny zegarek (preferuje kwarce) i nie mam porównania. Ale bardzo lubię tego Seastara, często go noszę, zresztą od razu wpadł mi w oko jak szukałem "mechanika". Sprawia solidne wrażenie i jest wygodny w użytkowaniu. Odchyłka dobowa mojego egzemplarza to -2 sekundy. Problemów żadnych nie odnotowałem.
 6. Takie analizy to także wartościowy materiał dla wytwórców, co należy jeszcze poprawić w ich podróbkach.
 7. Mój nowy nabytek. Nowy nurek od Tissota to całkiem ciekawa propozycja, z wyglądu powiedziałbym klasyka, bez udziwnień. Mam wrażenie, że niedoceniany... A jest naprawdę dobrze wykonany! Ma nowoczesny mechanizm z 80-godzinną rezerwą, stopsekundą, dokręcaniem i szybką zmianą daty. Do tego szafir, ceramiczny bezel i wodoszczelność 300m. No i atrakcyjna cena!
 8. Mnie się z kolei podoba, że ten zegarek jest z głową i logicznie zaprojektowany, bez przeładowania zbędnymi funkcjami i opcjami, wymagających ciągłego zaglądania do instrukcji. To, że zegarek sam dba o to żeby czas był zawsze aktualny to jest clou, sedno tego zegarka, po to jest hybryda waveceptora/gps i za to właśnie się płaci. "Awaryjna" opcja wyłączenia synchronizacji jest przewidziana i tylko wyjątkowym malkontentom może przeszkadzać, że nie jest wtedy wskazywany dzień tygodnia.
 9. Nie widzę sensu zastosowania funkcji, o której mówisz. Do czego jest Ci potrzebne wyłączenie synchronizacji?
 10. Ja mam 17,5 i zegarek się super nosi! Funkcja, która wyłącza synchronizację w tym zegarku to tryb samolotowy. Tak w ogóle to warto przeczytać instrukcję.
 11. Widzę, że dobra cena na tytana w TT - 2095,- Pewnie kto pierwszy, ten lepszy.
 12. Z jakich to oczywistych przyczyn ma prawie 60 st C??? Ja widzę tylko jedną - ma ustawioną skalę Fahrenheita zamiast Celsiusza.
 13. Banalny

  Nowosci Casio

  Tylko nożyk? Mogliby Glocka dorzucić heh...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.