Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

piXi

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About piXi

 • Birthday 10/06/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Zdarzają się jeszcze inne oferty - całkowicie, nowy zegarek, z pudełkiem, ale bez jakiegokolwiek dowodu zakupu/podbitej karty. Jest mi ktoś na chłopski rozum wytłumaczyć skąd się takie oferty biorą? Bo o ile jestem w stanie sobie wyobrazić nieroztropnych bogaczy co pudełko i kartę do zegarka za kilkadziesiąt tysięcy traktują jak typowi ludzie paragon za t-shirt z centrum handlowego (chociaż to też zakrawa o casus "aut z Niemiec od babci jeżdżącej tylko do kościoła w niedzielę" ), tak w przypadku całkiem nowych zegarków nie mam pojęcia o co chodzi. Tak jak Drake wspomniał, chodzi tutaj głównie o to, że chciałoby się mieć pewność, że zegarek nie jest z przestępstwa.
 2. Jeśli jeszcze można zamawiać to 1x Falcon, prośba o nr konta do wpłaty zaliczki
 3. piXi

  Diesel

  Przy takich rozmiarach możesz spojrzeć na markę Vostok Europe - tam jest sporo 47-48 mm modeli w automacie jak i w kwarcu (co kto lubi).
 4. Nowa zabawka na urlop w Egipcie, przy takiej cenie świetnie wykonanie
 5. piXi

  Twoja kolekcja!

  Mnie zastanawia, czemu na niemal każdym inna godzina?
 6. Grand Seiko to ciągle Seiko (w postrzeganiu marki przez większość). Idąc dalej tropem motoryzacyjnym - mimo, że Bentley, Bugatti i Lamborghini należą do tego samego koncernu co Skoda czy Seat to nikt nie powie, że są porównywalnie prestiżowe (casus szwajcarskich koncernów zegarkowych mających w portfolio różne marki). Nawet japońskie koncerny motoryzacyjne doszły do tego, że nie wystarczy zrobić luksusowej i świetnie wykończonej Toyoty, Nissana lub Hondy, bo jakie by dobre nie były, to prestiż tych marek jest od lat określony i ciężki do zmienienia - dlatego powstały marki Lexus, Infiniti i Acura. Inny przykład - Nissan GT-R, który jest doceniany przez fanów motoryzacji (tak jak Grand Seiko przez bardziej zaznajomionych zegarkowo), ale w postrzeganiu większości ludzi to ciągle "tylko Nissan" i żadna konkurencja dla np. Ferrari 458 Italia.
 7. Bentley Continental Flying Spur i Volkswagen Phaeton to samochody oparte na tej samej płycie podłogowej, mające wiele elementów wspólnych, ale nikt nie powie, że marka Bentley i VW są równie prestiżowe. Prestiż odnosi się do najpopularniejszych (najczęściej najtańszych) produktów danej firmy. W VW są to Polo i Golf (może Passat) i to one świadczą o odbieraniu całej marki, nie promil produkcji modelu wyższej klasy. 99% zegarków Seiko to zegarki budżetowe, więc jak byś chciał tą markę pozycjonować?
 8. Witam, jest podforum od powitań, ale myślę, że pokazanie mojego pierwszego zegarka automatycznego (mam nadzieję, że nie ostatniego!) i pierwszego czasomierza noszonego na ręce od czasów komunii będzie lepszym sposobem na przywitanie (forum czytuję od jakiegoś czasu, ale jeszcze się nie udzielałem) Pozdrawiam, Kamil, lat 28 - od niedawna miłośnik zegarków
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.