Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wojtek.wg

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Pokaż link Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 2. Nakladka tuna shrude. Wspaniałe wygląda milon razy lepiej i wiele lepiej się nosi. Każdemu polecam zmienia diametralnie wygląd zegarka oczywiście na plus. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 3. 7002 z nakładką tuna shrade Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 4. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 5. wojtek.wg

  Podrobki Casio

  No to super coraz bardziej przekonuje się do tego jak sądziłem tanecznego plastiku poluje teraz na gw-9200 albo 9400! No i toporek chyba nie podrabiaja ?
 6. wojtek.wg

  Podrobki Casio

  Jupi po czym poznać ?
 7. wojtek.wg

  Podrobki Casio

  Ktoś się wypowie czy oryginalny Gulfman wersja limitowana model G-9100r. Mój pierwszy Casio przez przypadek więc nie mam pojęcia. Wygląda na ori moim zdaniem, całkiem dobrze wykonany jest sygnatura na klamrze na pasku na deblu model i ref. Jakiś sposób jak rozpoznać tytan ?
 8. Mam problem, potrzebuje jedno ogniwko do bransolety super jubilee od skx'a 007. Bransoleta jest na mnie za mała i nie mam możliwości juz jej powiekszyc. Kto ma na zbyciu jedno to bardzo ale to bardzo prosze o kontakt w sprawie odsprzedazy ogniwka. W razie czego zostawiam numer 881709196 Z gory dzieki za pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.