Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Qsto

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

235 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

512 profile views
 1. To niestety prawda. Przy konfiguracji samochodu trzeba bazować na pakietach, w których wiele rzeczy jest zbędnych, a pakiety wypadają drogo. Narzekają na to również sami handlowcy, ale Mercedes ma to w d, tłumacząc podobno sytuację faktem, iż chcą być teraz marką luxury, a nie premium. A wracając do jakości spasowania wnętrza, u mnie jest naprawdę ok. Tylko te kilka miejsc o których wspominał kolega Krakus1, gdzie został użyty najtańszy plastik nijak nie koresponduje z luksusem.
 2. Jest wiele opcji ustawień od oczojebnej do przyjemnej😀. Ja mam skonfigurowane tak.
 3. Jeszcze raz dziękuję. Na tą chwilę nic nie trzeszczy, nie skrzypi, etc. Jakość spasowania elementów jest bardzo dobra. Zanim zamówiłem swój samochód, jeździłem trzema różnymi egzemplarzami z przebiegiem 1,5-8tyś i tam również było ok. Jak będzie czas pokaże.
 4. Przepraszam za zwłokę. Wynegocjowałem maksymalny możliwy rabat 9%. Więcej nie dają ponieważ to świeży model, a zainteresowanie duże. No chyba, że jesteś lekarzem, prawnikiem lub księdzem 😂
 5. Dziękuję bardzo wszystkim. Napęd to 2.0D 4matic z mhev. Czekałem 1,5 mca więc poszło ekspresowo.
 6. Wczoraj odebrny🙂
 7. W takim razie wrzuć tutaj skan wydruku z geometrii. Zajmuję się tym blisko 40 lat więc coś doradzę.
 8. Ewidentnie coś poszło nie tak. Przyczyny takiego niewłaściwego ustawienia kierownicy zazwyczaj są dwie. Pierwsza-źle ustawiona geometria przednich kół, druga-źle ustawiona geometria tylnej ośi, która w Twoim aucie raczej nie podlega regulacji. Jak pojedziesz do nich na regulację, koniecznie zażądaj wydruku z pomiaru.
 9. Na tą chwilę bardzo podobnie skonfigurowane a6 jest o około 80k tańsze od E. Ciekawe jak będzie wyglądać sytuacja po wejściu nowego modelu.
 10. Nie ukrywam, że liczyłem na to, że się wypowiesz. A w porównaniu do A6? Zrobili mi bardzo dobrą konfigurację za dobre pieniądze na A6. Ale obecnie mam A4 B9 też dobrze wyposażone, więc zmiana w moim przypadku nie tak wielka. Kusi bardzo E klasa, ale ciekawi też co pokaże w przyszłym roku Audi. Co jest nie tak z tą osłoną?
 11. Czy ktoś z kolegów posiada nową klasę E W214? Kurcze od lat jestem użytkownikiem Audi i w sumie prawie zamówiłem A6. Prawie, bo kupno modelu przy końcu jego produkcji trochę mnie boli. Chciałem poczekać na nowy model, który będzie miał teraz oznaczenie A7(jednostka spalinowa). Ale coraz bardziej spoglądam w stronę E klasy. Byłem wczoraj w salonie obejrzeć ten model i muszę stwierdzić, że wrażenia bardzo na plus. Niestety nie było wolnego auta na jazdę testową, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Jeśli ktoś miał trochę więcej styczności z tym autem, to poproszę o relację.
 12. Poznań. Stary Browar. Tam odbierałem DJa.
 13. Coś się chyba luzuje. Dzisiaj przy okazji regulacji bransolety zapisałem się na Suba ND. Propozycja zapisu wyszła ze strony pani, która mnie obsługiwała więc zaskoczenie podwójne 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.