Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Qsto

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

37 profile views
 1. Tak,tak oczywiście 60 euro za dobę.
 2. Ja również polecam Omiś. Właśnie wróciłem 2 dni temu. Zawsze wybieram miejscówkę 2, 3 km od Omisia, jest trochę taniej, a szukam apartament z basenem i garażem. W tym roku zapłaciłem za taki zestaw 60kun za dobę. Plaźa bardzo fajna bo daleko jest płytko i woda bardzo ciepła. Samochodem dojedziesz prawie do samej plaży. Zaparkujesz w strefie. Koszt 5 kun za godzinę.
 3. Wreszcie zasłużony urlop i PO w naturalnym środowisku.
 4. Piękna, słoneczna ..... pogoda.
 5. Myślałem, że to prima aprylisowy wkręt, ale widzę jest na poważnie.
 6. Musisz przeczytać ze zrozumieniem instrukcję obsługi. Pewnie jeden z przycisków został wyposażony w taką właśnie funkcję.
 7. Długo szukana, ale w końcu jest. Jeszcze data nie ustawiona, ale pozuje na słoneczku
 8. Ja mam sytuację podobną do Twojej. Zegarek noszę w sobotę i w niedzielę, oraz czasami w tygodniu jak mam jakieś wyjście. Mam dwa automaty i zdecydowałem się na zakup rotomatu. Kupiłem na dwa zegarki i teraz jestem bardzo zadowolony, ponieważ w kaźdej chwili zegarek jest gotowy do założenia. A wcześniej często zdarzało się tak, że jak wpadło nie zaplanowane wyjście, to zakładałem porostu kwarca.A poza tym moim zdaniem zegarki w rotomacie wyglądają bardzo ładnie.
 9. U mnie wystarczyło kupić samo zapięcie, bo mam bransoletę ze śrubkami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.