Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hektar

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Fajna stronka gdzie można posłuchać stacji radiowych z całego świata http://radio.garden
 2. z regulaminu sklepu: - Informacje zawarte na Stronie Internetowej Sklepu nie stanowią oferty Sprzedawcy w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie Klientów do składania ofert zawarcia Umowy sprzedaży. - Ceny na Stronie Internetowej Sklepu zamieszczone przy danym Towarze stanowią ceny brutto i nie zawierają informacji odnośnie kosztów Dostawy i wszelkich innych kosztów, które Klient będzie zobowiązany ponieść w związku z Umową sprzedaży,
 3. 8dni w dobrej cenie https://allegro.pl/oferta/panerai-luminor-base-8-days-komplet-jak-nowy-8048239959
 4. PAM to chyba jedyny na świecie przypadek gdzie czarny jest lepszy od białego
 5. Mężczyźni rozróżniają 3 kolory - fajny - chu..wy - pedalski
 6. Tak, chip nie zlicza kopii więc nie płacze o wymianę tonera. jak ten się skończy to dosypujesz. Ta przeróbka dokonana przez sprzedawcę na fabrycznie nowej drukarce według zapewnień sprzedawcy nie powoduje utraty gwarancji. Użytkuję od roku i nie miałem żadnego problemu. Zresztą to drukarka w cenie tonera, po kilku latach bez żalu będzie można wymienić na zegarek z wbudowaną drukarką czy co tam wtedy będzie na topie Ta drukarka występuje też w wersji samsung. Nie porównywałem ceny bo jestem fanem xeroxów miałem kiedyś model 4110 na którym przez kilka lat robiłem rokrocznie ponad milion kopii.
 7. z czystym sumieniem polecam ten zestaw z wiecznym chipem oraz dodatkowym tonerem. Za 314zł możesz zapomnieć o kosztach druku na dwa trzy lata. Przy kilkunastu stronach dziennie. https://allegro.pl/oferta/xerox-3020-wifi-wieczny-chip-toner-xxl-ryza-a4-6672040181 nie reklamuję konkretnego sprzedawcy, ale sam kupiłem i jestem b zadowolony. Dodatkowo drukuje po wifi. Całość jest wielkości pudełka do butów.
 8. W chinach w detalu trzeba dać 100USD więc jednak okazja
 9. 372 strona wątku, a nikt jeszcze nie wrzucił adekwatnego foto?!
 10. Kup zegarek taki jak Tobie się podoba. To Ty będziesz go nosił. Nie wyobrażam sobie, że patrząc na niego codziennie będziesz musiał przekonywać się w myślach, że chłopakom z forum podobał się bardziej niż ten który sam wybrałeś. Certina świetna i sam sobie poradziłeś z wyborem Edycja Obraźliwa cześć usunięta.
 11. Tak nowe 560 są kiełbasami. Tylko pierwsza seria wyszła jako kanapka. Na pocieszenie podobno poprawiono mechanizm który w kanapkach miał tendencje do przyspieszania pierwszego dnia po nakręceniu.
 12. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/161088-seiko-srpc03j1-limited-edition-%E2%80%93-nowy-%E2%80%93-komplet-sary089/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.