Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Keniutek

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

223 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. Keniutek

  Buty

  Miał ktoś do czynienia ze sklepem "so lit store". Chodzą mi po głowie jedne... albo i kilka par dunków 🫣
 2. Keniutek

  Perfumy

  Nikt nie chciał podzielić się odrobiną TF'a, to na walentynki kupiłem sobie Teraz dla żony jakieś Merci albo Rafaello i wszyscy będą zadowoleni 🤭
 3. Chyba lepiej z tych baraży nie awansować 🤭
 4. Keniutek

  Perfumy

  Szary Vetiver EDP vs. Parfum, ktoś porównywał 1:1? Ten pierwszy znam i bardzo lubię ale może...
 5. Keniutek

  Perfumy

  Nie za ciepło, to można zapodać...
 6. Co to tam się dzieje, w tym naszym kochanym PZPN-ie? 😂 Albo ktoś robi Kuleszy specjalnie pod górę albo gość jest największą ciamajdą o jakiej słyszałem. Może lepiej było nie pchać się na afisz i dalej robić "muzykę" dla milionów...
 7. Jeszcze jeden dość ważny, a często pomijany szczegół przy wszelakich porównaniach, mianowicie, wiek pojazdów. Dla spalinówek to będzie ok 14 lat. Elektryki, nie wiem (strzelam, że koło 6-7). Co do samego gaszenia, narazie wygląda to dość problematycznie. Obserwowałem niedawno pożar Mach-E i straż uwijała się sprawnie, a mimo to trwało to i trwało.
 8. Keniutek

  Perfumy

  GGA bardzo lubię, tylko sama końcówka mnie wk**wia. Jedynie bagno czuję 😠 Odnośnie TF CA, mam w niebieskiej butelce (to chyba to samo), super przyjemne ale jak na TF, to i trwałość i projekcja mocno przeciętne.
 9. Haha, pierwsze co sprawdziłem, to czy nie przekazuje nam "gestu uprowadzenia" 😅
 10. Zaraz jaja, zobaczył profesjonalizm pzpn, zaangażowanie kadry, spojrzał w paszport na datę urodzenia... wnioski nasunęły sie same😂
 11. Chyba jakiś fake bo przecież w TPK płasko, nudno i do du*y... Opisując pogodę, przedstawił praktycznie każdy dzień (odnośnie wiatru)😅 Zawsze lepiej uciec w las niż robić za żagiel.
 12. Wytknięcie zatrważającej ilości niewymuszonych błędów to "złote myśli"? W samym 3 secie posłała z forhendowej strony masę piłek na aut (z łatwych piłek). Woli walki odmówić Idze nie można ale na pewno sama przyzna, że siała po autach jak szalona.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.