Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Keniutek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    95
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

441 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Trójmiasto

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Dziś eliminator UCI na Skwerze w Gdyni... pogoda "dopisała" 🤭
  2. "Skrzynia" będzie pewnie z zaporową ceną przez jakiś czas ale ten pierwszy Canyon 29er, zaklepany praktycznie w ciemno 🥰
  3. Pomijając wszelkie "za i przeciw", wygląd mulleta mnie strasznie irytuje
  4. Zabawka... ale jaka fajna Byłem już praktycznie dogadany na Rise'a LT... ale jednak silnik DJI strasznie kusi. Podobno Canyon ma zaraz coś pokazać (ale chyba znowu 29/27.5, a to nie wchodzi u mnie w grę).
  5. M2, M2s? Rower, karbon? Gdzie to u nas "dają" i wiela to kosztuje? 😎
  6. Keniutek

    Okulary przeciwsłoneczne

    Randolph... i wszystkilo jasne. Zobaczyłem lata temu u Raya Donovana, potem nosił Bosch, noszę i ja.
  7. Portugalia, Holandia, Urugwaj... w sumie każdy oprócz Niemców i Angoli 🤭
  8. Keniutek

    Perfumy

    Grejpfrut, grejpfrut, grejpfrut, zioła i kwiaty. Na końcu odrobina skóry, ultra "czyste", wytrzymują 4-5h. Spokojnie mógłbym je nosić codziennie i się nie znudzić.
  9. Keniutek

    Brawo polski tenis!

    Ciekawe czy Andreeva jutro eksploduje (jak to miewa w zwyczaju)? Myślę, że gra i spryt Mai, mogą doprowadzić rosjankę do szału. Jeżeli tak, święto narodowe mamy praktycznie gwarantowane.
  10. Keniutek

    Brawo polski tenis!

    Maja jest niesamowita, do tego strasznie "łatwo" jest jej kibicować 👍
  11. Keniutek

    Brawo polski tenis!

    Nia ma większego "head case" niż Andreeva, która jest już właśnie bliska finału (widać Conchita Martinez wie co robi, także od sfery mentalnej). Dla Świątek nadal jest nadzieja na wielkie sukcesy ale Pani Daria moim zdaniem do nich nie doprowadzi. Zjazd w dół zaczął się w okolicy zawieszenia za doping, przypadek? Ten wygrany wtedy Wimbledon był dla mnie ogromną niespodzianką ale także pięknym prezentem, za który zawsze będą wdzięczny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.