Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pechagto

Użytkownik
 • Content Count

  1,569
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

535 Mistrz

About pechagto

 • Birthday April 28

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

497 profile views
 1. Rozmiar miejsc parkingowych jest odgórnie określony wiec pewnie wjazdów do nich też. Ktoś taką budowę odebrał po jej skończeniu.
 2. Chyba żebyś nie kwestionował ceny, to rozbili Ci to na 2 pozycje
 3. Ja sprzedałem swojego Trans Ama w 2004 roku i wyjechałem, po 7 latach okazało się, że trafił po paru zmianach właściciela w ręce kumpeli, która go przemalowała, zmieniła silnik i skrzynię i jeździ nim nadal, oto on: a ten WS6 z kolei sprzedałem w 2015, kupiec miał wielkie plany co do niego ale skończyło się na nieudanym remoncie i odkupił go znajomy mechanik, to zdjęcie z rozpoczęcia tegorocznego sezonu, po nim auto kupiła jeszcze kolejna osoba
 4. Wiem, że Twój post ma charakter satyryczny ale i tak się odniosę: SB Cohen pomimo występów w wielu komediach pokazał klasę w The Spy i pewnie udałoby się go ukształtować jako Bonda gdyby nie jego wiek - już w tym momencie jest o 11 lat starszy niż Craig gdy zagrał Bonda po raz pierwszy
 5. No ale ja pisałem żeby zrobili inną serię filmów, a nie tykali tej, a przytoczone przeze mnie aktorki to te, które jakoś się otarły o podobne tematy - niezależnie od ich narodowości. Leave Bond alone.
 6. BTW w łódzkiej Manufakturze taki smaczek na rynku
 7. W końcu obejrzałem - film jak dla mnie świetny, bałem się trochę, że będzie się dłużył ale nic takiego nie odczułem. Najgorsze dwie rzeczy to postać Nomi no i samo zakończenie. Następny "Bond" będzie albo kobietą albo innego koloru skóry niż dotychczas. Niestety nie toleruję tego zupełnie oraz nie uważam abym był szowinistą czy rasistą. Po prostu sądzę, że jak w przypadku Indiana Jones można było wyjść z postacią Lary Croft, tak i tutaj alternatywą może być inna seria filmów z Theron, Bullock czy Thurman albo Nyong’o. Nic nie trzeba zastępować, to wszystko może współistnieć, tak jak Mission Impossible będąca oddzielną serią szpiegowską od 007, a nie forsowanie amerykańskiego aktora na obcasach do roli brytyjskiego szpiega.
 8. Nie no panowie, bez przesady, będzie się dawało dojechać, tylko, że będzie to zajmowało tyle, ile teraz dojazd na KRK w Chorwacji. Niefajnie się to wszystko rysuje, kampery przy paliwie za 8zł też raczej nie będą wyjściem.
 9. Jak to się wszystko ziści to najdalej na wakacje będziemy jeździli nad nasze morze
 10. Idealnie opisałeś sytuację w Łodzi, masakryczny nacisk na udowodnienie kierowcom, że komunikacja miejska jest dobrą dla nich alternatywą. Światła do jazdy na wprost dla tramwajów zapalające się najpierw i dopiero jak one przejadą, to zapalające się zielone dla aut TEŻ jadących na wprost, no i te przystanki, które pomimo wystarczającego miejsca są robione BEZ zatoczek i autobus blokuje wszystkich jadących za nim. No i znikające po kolei parkingi. Tragedia.
 11. Nie daję linka do sklepu ale tam jest jeszcze większa beka typu zegarek wybierany przez gwiazdy, symbol luksusu, wyprodukowany w Belgii itd. A mi to wygląda na podró... Sorry, homara Diesela
 12. od dzisiaj kawa tylko czarna
 13. A to widzieliście? Kwarc od Swatcha, który ma się pojawić na ekranie w No time to die [emoji849]
 14. Skusiłem się dla towarzystwa pójść do kina w sumie nie mając zbyt wielkich oczekiwań ale bawiłem się super. Bardzo fajnie nakręcony film, historia pamiętana przeze mnie z dawnych czasów, świetna muzyka. A film to NAJMRO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.