Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

unadarek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4058
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez unadarek

  1. są dwie ręce zawsze po dwa na jednej się zmieści - na dwa rzuty, to brakuje jeszcze dwóch
  2. ... po prostu gratulacje - ż działa trzeba to oblać .... bo to nie była zwykła wymian baterii - to był Star Trek bateryjny
  3. ..stadko G-Shocków na wybiegu z maluchem pilnującym ?
  4. unadarek

    Oceanusy łączcie się

    normalnie partyzant nie zegarek - wszytko ukryte
  5. unadarek

    Oceanusy łączcie się

    "ostre" krawędzie "ostra" linia aż strach brać aby się nie pociąć - ogólnie fajniutki no i ma radyjko nastawne
  6. unadarek

    Casio do kwadratu

    ufff ten nie znaleziony w śniegu
  7. unadarek

    Casio do kwadratu

    to nie to samo co G-Shock - on jest wierny, niezawodny i nie wyciąga kasy, jedynie na bateryjkę i jest wdzięczny do końca swojego żywota .... żeby tylko jeszcze gotować umiał ... ale jest nadzieja w Japończykach ....
  8. to należycie należy Go przywitać jak przybędzie - orkiestra, czerwony dywanik chleb i sól ...
  9. unadarek

    Citizen

    Citizenik nie da aby cię ogarnęła całkowita ciemność wskrześ ci promyczek lumi abys odnalazł drogę do domu nawet na głębokości 200m Dziwne że jak Frodo szedł z Pierścieniem Władzy do Góry Przeznaczenia to mu elfy nie dały choćby malutkiego Citizenika Divera aby rozjaśniał mu swoją lumią ciemności w tej wyprawie.
  10. unadarek

    Casio do kwadratu

    . ...gdzie Wy znajdujecie te G-shocki w śniegu ? Co drugi leży w śniegu !!!... ludzie całkiem dobre zegarki wyrzucają - dobrobyt nastąpił !!! - a ja chodzę i nigdzie nie mogę żadnego znaleźć .. co za pech .
  11. ... o widzę G-Shoczek napędzany pizzą - czego to Japończycy nie wymyśla - ile ci zjada na miesiąc ?
  12. unadarek

    Casio do kwadratu

    wiem, wiem jeden z ulubionych ...
  13. znaczy że trzeba mieć trzy
  14. unadarek

    Nowosci Casio

    bo małymi kroczkami cofają się w rozwoju i upodobniają się do mojego AW 590 hehehe
  15. ...ja tam chciałem zaproponiowac zamiast paska sznurek od snopowiązalki ale jakos tak gupio by wyszło .... 😁
  16. ..jakoś dziwnie ten mniejszy przytula się do tej większej - oni w jakimś związku są ... ?
  17. .. popatrz na to z tej strony - przyzwyczaisz się do prawej a jak lewa wydobrzeje wtedy będziesz mógł i na lewej nosić - ogólnie zwiększysz wykorzystanie G -Shock-ów o jednego - po to człowiek ma dwie ręce aby nosić dwa zegarki naraz
  18. a G-Shock cały ? czy tez doznał jakieś kontuzji - jak dwóch to dwóch ?
  19. ...cos Ty te pieczywo na meczu hokejowym łapał ? współczuje ...żeby nie było ... że nie mam serca
  20. unadarek

    Casio Protrek

    .. niech mu Twoja ręka lekką będzie .. i prawidłowo pudełko tylko miejsce zawala a instrukcje ...hmmmm to nie prom kosmiczny będziesz odkrywał funkcje jak Magellan nowe szlaki
  21. nie ładnie jest śledzić i podglądać no chyba że .....
  22. a dziękuje dziękuję nie narzekamy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.