Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Praktyk

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

About Praktyk

 • Birthday 06/28/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 1. Na Knives.pl jest tylu czarodziei że głowa boli. Zaglądam tam od czasu do czasu i czuję się wtedy mały i głupiutki :-)
 2. Ten zestaw wygląda REWELACYJNIE! Taki podbarwiony industrial :-)
 3. "Praktycznie" rzecz biorąc, ręki taki Rolex też może pozbawić :-)
 4. Pasek z rękawicy jest świetny. Mam nadzieję że zobaczę zdjęcia zestawu :-)
 5. Bardzo zgrabne te lampioniki :-) Przypomniały mi stówkotrzymacza którego wykonałem jakiś czas temu. Nie tak ładny i nie tak zgrabny, ale często przydatny:
 6. Też jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądało na zegarku, uwielbiam niestandardowe rozwiązania :-)
 7. Odpowiedź godna prawdziwego polityka: 1. Grzeczna i taktowna 2. W zasadzie na temat 3. Bez wartości merytorycznej Wiele bym dał żeby tak potrafić, he he :-)
 8. Mistrzu Woj Ciech-u. Ile czasu poświęcasz, na wykonanie takiej prostej klamry jak na ostatnim zdjęciu? Jeśli to nie jest tajemnica oczywiście :-)
 9. Spinasz się Krzysiek niepotrzebnie. Każda próba zrobienia czegoś samemu jest wartością samą w sobie !!! A ta włochata dratwa pasuje do staruszka i basta - to jest moje zdanie i mam do niego prawo :-) Dokończymy rozmowę na PW :-)
 10. Ty robisz pierwsze kroki z paskami, ja robię pierwsze kroki z klamrami. Podobają mi się twoje pierwsze paski - są takie surowe, "nieociosane". Są małe niedoskonałości, widać że to ręczna robota. Czasami rzemieślnik, dochodzi do takiej wprawy że jego produkty są bez skazy, wyglądają jak by wyskoczyły z maszyny - taki paradoks :-P Mam propozycję: Zrobię dla ciebie jakąś fajną klamrę, a Ty zrobisz mi jakiś fajny pasek, co bym nie musiał, tymi moimi skórzanymi wypocinami, forumowiczów straszyć ???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.