Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Praktyk

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

About Praktyk

 • Birthday 06/28/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 1. Zabrałem się za ten zegarek tylko i wyłącznie dla tej "dziury". Ta "dziura" była, że tak powiem, osią całej zabawy.
 2. Pochwale się projektem który ostatnio udało mi się odkurzyć i trochę popchnąć do przodu. Trochę nie na temat ale co tam :-) - nowe chromy - polerka szybki - kompletny przegląd - wiercenie i frezowanie korpusu mechanizmu i tarczy (celem ukazania balansu) POZOSTAŁO: - renowacja tarczy - renowacja wskazówek - dobranie paska (ten na szybko został skrojony własnoręcznie) - wykonanie klamry
 3. No nieźle :-) Czyżby moja podświadomość przemyciła motyw z jednego z moich ulubionych filmów?
 4. Można tylko 500kb na jeden post :-) Hehe.
 5. Mosiądz 24mm. Zaprojektowana do prostokątnej koperty. Zestaw pozłacany.
 6. Dzięki za zdjęcia Sanik. Pozdrawiam :-)
 7. Mosiądz 24mm - na standardowy teleskop.
 8. Srebro powinno jednak błyszczeć :-)
 9. Zgadza się rangy. O taką klamre, tak jak o każdą biżuterię, trzeba dbać. Nie zalecam nosić podczar obsługi betoniarki, machania łopatą albo skakania po Orlej Perci :-) Decydując sie na srebro miałem na wzgledzie fakt że, z czsem, wyżłobienia pokryją się patyną i ściemnieją. Czytasz w moich myślach claus - na nity przyjdzie czas :-). Te tutaj są chromowane więc nie powinny oksydować.
 10. Muszę zainwestować w jakiś aparat. Te smartfony, jakie by nie były, nie umywają się do porządnego szkła! Dla warsztatu :-) Zaprojektowana z myślą o grubych paskach. Zrobiłem taką skórkę żeby przetestować jak to zadziała. Grubość paska dobre 4mm, lita, mięsista i bardzo elastyczna skóra. Efekt współdziałania klamry z paskiem jest bardzo zadowalający. Ocenę estetyczną całości pozostawiam Wam :-) Po dwóch dniach testów stwierdzam że nosi się świetnie. Pomimo dużej masy całego zestawu, szerokość sprawia że naciski rozkładają się na powierzchni. Jest wygodniej niż z oryginalnym paskiem.
 11. Same wampiry na forum ??? Srebro paży :-) Może powinienem wypolerować - będzie się błyszczała :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.