Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Praktyk

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Praktyk

 1. Zabrałem się za ten zegarek tylko i wyłącznie dla tej "dziury". Ta "dziura" była, że tak powiem, osią całej zabawy.
 2. Pochwale się projektem który ostatnio udało mi się odkurzyć i trochę popchnąć do przodu. Trochę nie na temat ale co tam :-) - nowe chromy - polerka szybki - kompletny przegląd - wiercenie i frezowanie korpusu mechanizmu i tarczy (celem ukazania balansu) POZOSTAŁO: - renowacja tarczy - renowacja wskazówek - dobranie paska (ten na szybko został skrojony własnoręcznie) - wykonanie klamry
 3. No nieźle :-) Czyżby moja podświadomość przemyciła motyw z jednego z moich ulubionych filmów?
 4. Można tylko 500kb na jeden post :-) Hehe.
 5. Mosiądz 24mm. Zaprojektowana do prostokątnej koperty. Zestaw pozłacany.
 6. Dzięki za zdjęcia Sanik. Pozdrawiam :-)
 7. Mosiądz 24mm - na standardowy teleskop.
 8. Srebro powinno jednak błyszczeć :-)
 9. Zgadza się rangy. O taką klamre, tak jak o każdą biżuterię, trzeba dbać. Nie zalecam nosić podczar obsługi betoniarki, machania łopatą albo skakania po Orlej Perci :-) Decydując sie na srebro miałem na wzgledzie fakt że, z czsem, wyżłobienia pokryją się patyną i ściemnieją. Czytasz w moich myślach claus - na nity przyjdzie czas :-). Te tutaj są chromowane więc nie powinny oksydować.
 10. Muszę zainwestować w jakiś aparat. Te smartfony, jakie by nie były, nie umywają się do porządnego szkła! Dla warsztatu :-) Zaprojektowana z myślą o grubych paskach. Zrobiłem taką skórkę żeby przetestować jak to zadziała. Grubość paska dobre 4mm, lita, mięsista i bardzo elastyczna skóra. Efekt współdziałania klamry z paskiem jest bardzo zadowalający. Ocenę estetyczną całości pozostawiam Wam :-) Po dwóch dniach testów stwierdzam że nosi się świetnie. Pomimo dużej masy całego zestawu, szerokość sprawia że naciski rozkładają się na powierzchni. Jest wygodniej niż z oryginalnym paskiem.
 11. Same wampiry na forum ??? Srebro paży :-) Może powinienem wypolerować - będzie się błyszczała :-)
 12. Na Knives.pl jest tylu czarodziei że głowa boli. Zaglądam tam od czasu do czasu i czuję się wtedy mały i głupiutki :-)
 13. Ten zestaw wygląda REWELACYJNIE! Taki podbarwiony industrial :-)
 14. Typ 301: Srebro 925 - masa całkowita 35 gram, Ośka z mosiądzu, Rozmiar 22mm.
 15. Musiałem się wrócić na Tybet, po szczoteczkę.
 16. "Praktycznie" rzecz biorąc, ręki taki Rolex też może pozbawić :-)
 17. Oto kolejny egzemplarz z typu 103. Zgrabna, aczkolwiek wyrazista klamerka w rozmiarze 20mm. Płaskie powierzchnie i przewaga kątów prostych czynią ją idealną parą dla prostokątnych kopert. Maksymalna, sugerowana grubość paska 3mm.
 18. Pasek z rękawicy jest świetny. Mam nadzieję że zobaczę zdjęcia zestawu :-)
 19. Bardzo zgrabne te lampioniki :-) Przypomniały mi stówkotrzymacza którego wykonałem jakiś czas temu. Nie tak ładny i nie tak zgrabny, ale często przydatny:
 20. Klamry Ciecha to ja oglądam codziennie na dobranoc :-P Podcięcie wiele tu nie zmienia, ale masz rację, szpila, w tym przypadku, opiera się na długości ok 2mm. Spokojnie można ją skrócić o 1 a nawet 1,5mm. Zobaczymy jak sobie poradzi z paskiem, w razie czego będzie rżnięcie. Dzięki za radę.
 21. Jest na to jakaś rada, czy tak niestety musi być? Tak sobie myślę że chcąc zmniejszyć długość szpili muszę skrócić klamrę, wtedy odległość pomiędzy ośką a pólkom na której opiera się szpila zmniejszy się. W takiej sytuacji, mniej mnie obchodzi zapinanie, bo nawet nie przetkam grubego paska przez klamrę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.