Czyszczenie wskazówek: Przed: I po: Całość prac zajęła z 15 minut (wraz ze zdjęciem wskazówek i ponownym założeniem)! Dzięki @Goral35 za radę z pastą polerską!
To i ja trochę nabytków pokażę. Pobiedy Pierwsza od kolegi @Stolipl: Kolejna od kolegi @Pikom: Czerwona 12 od kolegi @Nightdream: No i wyszperane w sieci:
Hej Ja prostowałem uszko kombinerkami w tym Poljocie. Nie mam drugiego zdjęcia, ale z boku było widać jakby malutkie pęknięcie uszka... Robiłem to bardzo delikatnie sprawdzając za każdym razem uszko. Po 15 minutach uzyskałem to co chciałem Trzyma się ładnie i stabilnie Wiele razy zegarek był już noszony i jest OK. Powodzenia!
Taka dziwna (składana?) Moskwa mi się trafiła: Z jakiego zegarka są te wskazówki? I czy ta tarcza to wyrób rzemieślniczy? werk jest bardzo fajny, sprawny, datowany 3-56
A taka Pobieda dziś do mnie trafiła: Чистопольский Часовой Завод datowany na 2-56. Co ciekawe na deklu mam "wydłubane" 4 daty przeglądu: 67, 76, 79 i 82
Za tą Moskwę zapłaciłem tam 35zł. Ogólnie, ceny były bardzo atrakcyjne. Antykwariatów mnóstwo... Primy w dobrej cenie, ale moja znajomość tych zegarków jest na tak niskim poziomie, że nie ryzykowałem.... Jeżeli ktoś z was będzie odwiedzał Pragę, to polecam zaglądać sklepy "ANTIK"
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.