Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Mawis

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1535
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez Mawis

  1. Pobieda z czarną tarczą 4-51. Jeszcze przed czyszczeniem (szkiełko porysowane, ale tarcza ładna)
  2. Majak firanka: http://olx.pl/oferta/zegarek-mark-radziecki-z-dolna-sekunda-CID87-IDauCaj.html
  3. Zająłem się 'piwniczną' rakietą. Wyszło tak:
  4. Prezentów się nie oddaje Zegarki mimo wyglądu, bardzo podobają mi się. Delikatne SPA, polerka i do kolekcji PS. Zastanawiam się czy nie odwiedzić starszych sąsiadów z bloku. Może też mają coś w szufladach/piwnicach Pozdro!
  5. Już się obraca. zarósł brudem Jak się przyjrzeć, to pod tym brudem czerwień przebija się Spoko, wyczyści się, a dziewczyna ładnie pomaluje na czerwono
  6. Nalot na tarczy Zima wygląda kiepsko, natomiast tarcza Rakiety wygląda na taką co da się przeczyścić. Koronka w tej Rakiecie tak mała, że koperta łatwo się przetarła... Mój pierwszy Komandirski Czy bezel jest obrotowy? Bo tu nie chce drgnąć. (EDIT: jednak obraca się zarósł brudem trochę )
  7. Własnie przyszła paczka od kolegi, a w środku prezenty wykopane z piwnicy Wszystko na chodzie i nawet nie widać, aby ktoś kiedyś zaglądał do werków Będzie z nimi zabawa.
  8. Kama na chiński rynek (w ładnym stanie): http://allegro.pl/zegarek-kama-druzja-unikat-nareczny-i5535360145.html
  9. Pobiedę Myszkę Miki komuś? http://allegro.pl/zegarek-zsrr-pabjeda-miszka-miki-i5524127661.html Tylko ta cena za przesyłkę.....
  10. Całkiem ładna Rakieta: http://allegro.pl/stary-zegarek-rakieta-poljot-i5511143979.html
  11. Na Alledrogo.... Dzięki! Masz wszystkie zgodnie z opracowaniem Endera, czy masz coś więcej? PS. szybko wyhaczyłeś tą Moskwę od Pawła....
  12. Agnieszka bardzo dziękuje za tak cudowne komentarze. Jest jej niezmiernie miło Pierwsze takie pudełko, ale czuję ze nie ostatnie
  13. Rysuje/maluje z użyciem siatki i 'na oko'. Z reguły stara się odwzorować jak najwięcej szczegółów To co potrafi można zobaczyć tu: http://www.facebook.com/pekala.aga
  14. No to góra pudełka gotowa:) pozostaje jeszcze wyklejenie materiałem w środku i uszycie "zaledwie" 24 poduszek na zegarki
  15. Zegarek przed czyszczeniem: I po odnowieniu (wyprostowanie uszka, czyszczenie tarczy i wymiana paska): Wygląda dużo lepiej. Może jeszcze spróbuję trochę podczyścić ta tarczę, ale nie wiem czy coś więcej uda mi się poprawić.
  16. Malowanie trochę potrwa, pewnie jeszcze tak ze 2 tygodnie. Oprócz tego robi inne zlecenia i to głownie wieczorami. Ale wstawię zdjęcie pudełka jak tylko zakończy i zabezpieczy wieko lakierem Wspomniała coś, że jak ktoś będzie miał fajny projekt i pudełko, to będzie można się do niej uśmiechnąć
  17. Ja bym nie ruszał tej lumy we wskazówkach. Prezentuje się ładnie, a ryzykować i odnawiać tylko po to aby świeciła... Teraz ma swój oryginalny wiekowy smaczek A zegarek bardzo ładny!
  18. Hehe.... Widzę, że muszę się jeszcze sporo nauczyć
  19. Kolejna Pobieda w posiadaniu. 3-55. Tym razem werk raczej taki, jaki powinien być
  20. Moja dziewczyna jest rysownikiem-samoukiem i w tym projekcie inspiruje się zdjęciami znalezionymi w internecie. Pięknie dziękuje za miłe słowa i przesyła kolejne zdjęcie z postępu prac!
  21. Moja dziewczyna postanowiła zrobić mi pudełko na 24 zegarki. Przegródki już gotowe, czekają tylko na obicie materiałem. Teraz maluje wieko pudełka. Nie wiem kiedy będzie gotowe, ale zapowiada się bardzo interesujące
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.