Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gienek_mkb

Użytkownik
 • Content Count

  2,158
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by gienek_mkb

 1. Pogoda taka, że na wyjście trzeba zmienić zegarek ;/
 2. Mi też miło wrócić Kuba Mimo, że mam bardzo mało czasu to postaram się jak najczęściej zaglądać Two tone struś
 3. Dzięki Jackm i prek za fotki Dobrze to wygląda na Waszych zegarkach Krzysio skóra u Jacka na sumo to szary crazy horse. Inferno strusie mają już gotowe kolory A tu dwa czarnuszki Błyszcząca skóra kozia Oraz włoska skóra Verona, bardzo miękka i przyjemna w dotyku
 4. To chyba bardziej soczysta zieleń niż pistacja ale i tak chyba ciekawie wygląda
 5. Julian szary pasek to bardziej antracyt bez odcieni beżu A tu strusiowa kamizelka robót drogowych
 6. Wiem wiem, że ciężki był kontakt ze mną za co już przepraszałem i przepraszam po raz kolejny. Postaram się to naprawić. Wracam jednak od jutro ponownie do pracy, więc bardzo proszę Was o cierpliwość A tymczasem 3 razy crazy horse
 7. Dziękuję za miłe ponowne przyjęcie koledzy Fabryka ruszyła, może nie z takim impetem jak wcześniej ale mam nadzieję tym razem na spokojnie , natomiast bardziej systematycznie Takiego czerwonego pędziwiatra dokończyłem A także udało mi się zrobić jakiś czas temu dłuższy pasek Niektóre paski wylądowały na moich zegarkach.
 8. Tu też przepraszam wszystkich za brak kontaktu..Nie byłem w stanie pogodzić pracy zawodowej z paskami. Nie zrezygnowałem z robienia pasków co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Kiedy tylko miałem chwilę to starałem się coś dłubać. Nie wiem czy nadal będziecie mieli ochotę na paski ode mnie, ale jeśli tak to wszystkie widoczne są dostępne 24/22 mm 1. niedostępny 2. 3. 22/20 mm 4. niedostępny 5. 6. 7. niedostępny 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.niedostępny 15. niedostępny 16. 17. 18. niedostępny 20/18 mm 19. 20. niedostępny 21. 22. 23.
 9. Ja też się cieszę, że może późno ale odważyłem się na powrót W pracy może nie męczą za mocno, ale zostałem rzucony na głęboką wodę, więc musiałem się poświęcić temu w 110 %. Właśnie ta przyjemność korzystania z forum mnie trochę ominęła, ale teraz postaram się znowu uczestniczyć częściej Co do pasków to staram się je robić cały czas by nie wyjść z wprawy, jednak na spokojnie. Zaraz wrzucę kilka fotek do swojego wątku co udało mi się zrobić. Jeśli wrócę do robienia pasków na zamówienie, to w dużo mniejszej ilości, bo nie chcę jak do tej pory obiecywać komuś czegoś i nie być w stanie się z tego wywiązać.
 10. Dziękuje za miłe przyjęcie Długo mnie nie było, ciężko się nawet po takim czasie wytłumaczyć. Ale w skrócie : na początku przygody w mojej nowej pracy musiałem się jej poświęcić całkowicie. Chciałem wrócić na forum już wcześniej, jednak przyznam, że było mi po prostu głupio.
 11. W tych trudnych czasach wracam na forum i proszę o ponowne przyjęcie do grona. A jednocześnie wybaczcie za tak długą moją nieobecność
 12. Coś tam cały czas się dzieje Ale z braku czasu mam niezły "detoks" od forum co mnie smuci
 13. Dzięki koledzy za wsparcie i fotki Coś tam działam jak mam wolną chwilę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.