Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

arek314

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    836
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

105 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Ostatnie wizyty

1061 wyświetleń profilu
  1. arek314

    GERLACH

    Pytanie bonusowe - na renderach musicie używać jakiegoś dziwnego AI? Zegarek wg zdjęć jest "AUTOMACICZNY"
  2. arek314

    GERLACH

    Drogi Sylwestrze, czemu bezel nie jest w dwóch kolorach? Aż się prosi żeby jedna połowa była jasnoniebieska a druga czarna albo wyraźniej ciemna.
  3. arek314

    GERLACH

    Tokkotai jest fajny, wiem bo mam Obok Karasia i pierwszej RWD najlepsze zegarki od manufaktury.
  4. arek314

    GERLACH

    Rozumiem, ale pomarzyć można.
  5. arek314

    GERLACH

    Ale ten zegarek by wymiatał jakby miał prawdziwe "time trip" z zerowaniem czasu na przycisk, najlepiej taki z zabezpieczeniem. Mógłbym się poczuć jak prawdziwy nawigator.
  6. arek314

    GERLACH

    Może błąd w renderze? Napisy na deklu też są interesujące. Niby wiadomo co tam jest, ale edycja jest "LM-ITOW^AVAA"
  7. Najbardziej podoba mi się bezel 12h,w prosty sposób s chroni 30min robi się chrono 12h. A tradycyjnego już mam, więc idealny do kompletu.
  8. Red Lion jest super, ale nie znoszę The Urban Gentry, więc niestety odpada przez asocjację. Może zrobią regularny zegarek z takim bezelem i wtedy bardzo chętnie...
  9. arek314

    GERLACH

    Potwierdzam, bardzo fajny zegarek za ludzkie pieniądze. Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
  10. arek314

    GERLACH

    Nocą wygląda nieziemsko. Ale nie wiem czemu GG nie dał indeksów godzinowych wypełnionych lumą. Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
  11. arek314

    GERLACH

    I jak wrażenia? Wygląda na kawał kloca. Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
  12. Bransoleta fajnie wygląda na zdjęciach. Ta moja rzeczywiście jest bardzo masywna, i po pewnym czasie robi się niewygodna. Ciekaw jestem Twojej opinii, bo do tanich nie należy.
  13. Wygląda super. Skąd go kupowałeś? Wygląda że znów brakuje mechanizmów, bo na stronie HH i w Zatoka Zegarków brak.
  14. Robi wrażenie. Linia 1954 jest super, a te ostatnie z "Tempostopp" to zupełnie rozwalają system.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.