Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Iceberg

Użytkownik
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Iceberg last won the day on September 13 2016

Iceberg had the most liked content!

Community Reputation

32 Początkujący
 1. Wręcz odwrotnie ,Ty nie łapiesz aluzji do miszczów i magików. Bez obrazy, przypominasz najmądrzejszego w swoim mniemaniu nielubianego przez innych smerfa ważniaka. Wałbrzych, Szczawno Zdrój, malownicze okolice.
 2. Adi rób jak uważasz, ale nie pogrążaj się. Nie będę się rozpisywał, wspomnę o tym co pisałeś na temat hamowania przed zwalniaczami. Kaażdy się zgodzi, że inny styl jazdy jest na nisko profilowych oponach, nawet hamując do zera chroni się oponę i felge. Natomiast na wysokim profilu/ balonie można sobie pozwolić na więcej czy to na zwalniaczu czy kraweżniku.
 3. Adi, trafiłem w sedno pisząc o Twoim filozofowaniu czyli jak sam pisałeś o jeździe 150 na AT mimo, ze buja ,i też czego powyżej dałes wyraz.. Chciałeś zaszpanować i się nie udało Kreujesz się na znawce, a nim nie jesteś i porównałem ciebie do tego magika ze zdjęcia wyżej, ktory zatopił wranglera. Zejdz na ziemie. Kto ma wiedzę czyli nie ty, wie, żę auta mają różne przeznaczenie, zawieszenie, opony itd czyli tak jak crosover czyli podwyższona osobówka nie wjeżdza w teren, tak terenówka ma określoną głębokość brodzenia i nie jest też niezniszczalna. Poza tym uwagę o niedoinwestowanych szrotach reagują ci, którzy takimi jeżdżą lub też nie czytali ze zrozumieniem. Kiniol wspominał wcześniej,że wymieniał silnik, pomijając już w jakim aucie i czy z kaprysu czy z konieczności wiec stać go na utrzymanie, post nie był pod jego adresem.
 4. U nas przeciwne kierunki jazdy na autostradzie odziela pas zieleni. Przybij sobie piątke z tymi jeżdzącymi pod prąd i magikiem, który zatopił wranglera, czyżby też wierzył w przyczepność opon terenowych na każdym podłożu?
 5. Zabili Escobara/piłkarza za samobója. Edit W serialu Narcos też o tym wspominają http://www.filmweb.pl/serial/Narcos-2015-680486#
 6. Miszowie prostej, jadą 150 mimo, że niestabilne , jakm.in. ten w filmiku wyżej. Jeśli taki się zabije na drodze to nie strata, ale może spowodować wypadek z innymi uczestnikami. Analogicznie ci jeżdżący pod prąd takze na autostradzie.
 7. Kiedyś też zastanawiałem się tytan-stal. Tytan kolorystycznie bardziej mi odpowiadał, ale przeważyły jednak względy praktyczne, mimo wszystko mniejsza podatność stali na zarysowania.
 8. Przeczytaj wyżej co napisałem ze zrozumieniem. Kup nawet w kolorach tęczy, a jeśli musisz innym cokolwiek udowadniać to o czym to świadczy?
 9. Nowy Stenek chrono, coż a'la Daytona Paula Newmana i dodatkowo przez wypukłe szkło wysoki 18 mm.
 10. Saaby kojarzą mi się ze stacyjką między fotelami i możliwością wyłączenia podświetlenia deski, a pozostaje podświetlony prędkościomierz. Zawalidrogą to są nastoletnie niedoinwestowanie gruzy Pajero, Defender, Patrol majace osiągi na poziomie dostawczaka. Podobnie stare Grand Cherokee z …V8, mimo mocy i momentu, toczą się 80-90, bo wyprzedzanie, kick down podwyższa spalanie. Tak bywa, gdy kupowane są na pokaz, przez ludzi, których nie stać na ich utrzymanie. Natomiast crossovery np. Sross 1.6, CX5 2.0 mają osiągi jak osobówki, odpowiednio Auris 1.6, Accord 2.0. Patrząc dalej na 3 litrowe td w Q5 czy X3, dynamika jest wiecej niż wystarczająca. Wiele zależy od kierowcy. Na nic pod masą koni kupa czy też napędy/reduktory jak z kierowcy ....
 11. Tym razem . Forma jest zmienna, nie ma drużyn, które zawsze wygrywają czy przegrywają. Polska piłka z umownym podziałem na ekstraklasę, 1 i 2 ligę itd jest pórownywalna, czego dowodem jest choćby tegoroczny PP, w ćwierćfinale 4 drużyny spoza ekstraklasy.
 12. Statham i Panerai o temat znany, ale także m.in. Omega, IWC, Rolex i Patek https://monochrome-watches.com/watching-celeb-watches-jason-statham/
 13. Dwóch zakompleksionych wariatów nie wytrzymało ciśnienia otaczającego ich świata i trafiło do wariatkowa. Ale jak to głupcy mieli szczęście więc udało im się w nocy uciec. Dochodzą do rzeki bez mostu i zastanawiają się co robić. - Wiem! Ja zapalę latarkę tak, żeby światło było nad wodą. Wtedy ty przejdziesz po świetle na drugą stronę... - Eee tam, ale ty jesteś walnięty! Ty zgasisz latarkę, a ja spadnę!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.