Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Iceberg

Użytkownik
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Iceberg last won the day on September 13 2016

Iceberg had the most liked content!

Community Reputation

32 Początkujący
 1. Wręcz odwrotnie ,Ty nie łapiesz aluzji do miszczów i magików. Bez obrazy, przypominasz najmądrzejszego w swoim mniemaniu nielubianego przez innych smerfa ważniaka. Wałbrzych, Szczawno Zdrój, malownicze okolice.
 2. Adi rób jak uważasz, ale nie pogrążaj się. Nie będę się rozpisywał, wspomnę o tym co pisałeś na temat hamowania przed zwalniaczami. Kaażdy się zgodzi, że inny styl jazdy jest na nisko profilowych oponach, nawet hamując do zera chroni się oponę i felge. Natomiast na wysokim profilu/ balonie można sobie pozwolić na więcej czy to na zwalniaczu czy kraweżniku.
 3. Adi, trafiłem w sedno pisząc o Twoim filozofowaniu czyli jak sam pisałeś o jeździe 150 na AT mimo, ze buja ,i też czego powyżej dałes wyraz.. Chciałeś zaszpanować i się nie udało Kreujesz się na znawce, a nim nie jesteś i porównałem ciebie do tego magika ze zdjęcia wyżej, ktory zatopił wranglera. Zejdz na ziemie. Kto ma wiedzę czyli nie ty, wie, żę auta mają różne przeznaczenie, zawieszenie, opony itd czyli tak jak crosover czyli podwyższona osobówka nie wjeżdza w teren, tak terenówka ma określoną głębokość brodzenia i nie jest też niezniszczalna. Poza tym uwagę o niedoinwestowanych szrotach reagują ci, którzy takimi jeżdżą lub też nie czytali ze zrozumieniem. Kiniol wspominał wcześniej,że wymieniał silnik, pomijając już w jakim aucie i czy z kaprysu czy z konieczności wiec stać go na utrzymanie, post nie był pod jego adresem.
 4. U nas przeciwne kierunki jazdy na autostradzie odziela pas zieleni. Przybij sobie piątke z tymi jeżdzącymi pod prąd i magikiem, który zatopił wranglera, czyżby też wierzył w przyczepność opon terenowych na każdym podłożu?
 5. Zabili Escobara/piłkarza za samobója. Edit W serialu Narcos też o tym wspominają http://www.filmweb.pl/serial/Narcos-2015-680486#
 6. Miszowie prostej, jadą 150 mimo, że niestabilne , jakm.in. ten w filmiku wyżej. Jeśli taki się zabije na drodze to nie strata, ale może spowodować wypadek z innymi uczestnikami. Analogicznie ci jeżdżący pod prąd takze na autostradzie.
 7. Kiedyś też zastanawiałem się tytan-stal. Tytan kolorystycznie bardziej mi odpowiadał, ale przeważyły jednak względy praktyczne, mimo wszystko mniejsza podatność stali na zarysowania.
 8. Orient Ray może też się zmieści w budżecie .
 9. Tajemnicą poliszynela jest to, że obie strony zawarły ugodę, w wyniku której nie było w Polsce lustracji oraz dekomunizacji.
 10. Rozwinąłem nawet ten post, żebyś nie szukał: Są osoby, które za działalność opozycyjną wyrzucane były z pracy z wilczym biletem, siedziały w wiezieniach w przepełnionych celach. Są również marionetki kreowane na narodowych bohaterów.
 11. Nie jest ok, bo afera reprywatyzacyjna goni aferę. Dla przypomnienia w II RP obowiazywała ustawa, na podstawie której każdy urzędnik państwowy mógł zostać rozstrzelany za "przestępstwa popełnione z chęci zysku". http://historia.wp.pl/title,Afery-korupcyjne-w-II-RP-urzednikom-grozila-kara-smierci-przez-rozstrzelanie,wid,17379376,wiadomosc.html?ticaid=117eaa
 12. akism, uderz w stół, a nożyce się odezwą. Zaklinaj dalej rzeczywistość może ktoś uwierzy . Stwierdzam fakt o czym mówi prawomocny wyrok Sądu RP z 2014r http://niezalezna.pl/60259-bolek-przegral-w-sadzie-rozmowa-z-krzysztofem-wyszkowskim
 13. Są osoby, które za działalność opozycyjną wyrzucane były z pracy z wilczym biletem, siedziały w wiezieniach w przepełnionych celach. Są również marionetki kreowane na narodowych bohaterów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.