Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spart85

Użytkownik
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

About Spart85

 • Birthday 04/20/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

542 profile views
 1. Filip wszedłem na stronę ale nie jest dla mnie wiarygodna. Rozumiem, że kupują nowe rolexy, wyrzucają oryginalne papiery, malują i sprzedają bez zysku modele na które okres oczekiwania to 5-6 lat?
 2. Pierwszy raz widzę, co to za twór? https://allegro.pl/rolex-daytona-black-venom-i7756785051.html
 3. Mam taki sam model zegarka. Pasek dostaniesz tylko oryginalny, cena około 400 euro
 4. Potrzebuje zegarek do t-shirta na który nie będę musiał uważać i nie będzie bolec jak go obije
 5. Chciałbym zakupić swojego pierwszego G-Shocka w budżecie do 600 zł. Jaki model w tym budżecie i dlaczego? Są jakieś wielkie różnice, czy kierować się tylko wyglądem?
 6. Koledzy, Poszukuje poniższego zegarka w dobrej cenie: https://zegarownia.pl/zegarek-damski-certina-ds-first-lady-ceramic-c014-235-37-051-00 W linku powyżej jest już niedostępny, pytanie czy gdzieś mogę kupić w przyzwoitej jak powyżej cenie? Jakie inne marki wchodzą w grę w podobnym stylu?
 7. Wyglada na oryginał ale bez papierów. Brak piktogramu, a karta gwarancyjna z recznie wypełnionym numerem referencyjnym daje do myślenia. W takiej cenie bez kompletu papierów to słabo.
 8. Nie znam i nie bronie sprzedającego jednak czego wymagać od 60 letniej omegi za 1300 zł? Że koperta nie była polerowana? Że niemiec trzymał pod kocem? Że do tej pory dzwoni żeby posłuchać cykania werku? Mam wrażenie, że całość rozbija się o wykwity na tarczy, czego oko osoby nie zorientowanej nie wychwyciło na zdjęciach. Sprzedawca napisał, że zegarek zachował się w stanie oryginalnym i co do tarczy ma rację bo nie malowana Julka, napisz do sprzedawcy i zaproponuj zwrot, zamiast się denerwować bo z tym zegarkiem to jak z zakupem 30 letniego Passata z przebiegiem 199 tys
 9. Kolego niby pełnomocnikiem jesteś a takie brednie opowiadasz. Jakie masz zarzuty wobec sprzedawcy? Sformułuj precyzyjnie w której kwestii cię oszukał?
 10. Wykwity widać na zdjęciach aukcji, zegarek ma swoje lata i jest zegarkiem używanym, więc jak tu ciągnąć prawnie sprzedawce do odpowiedzialności? Sprzedawca nie ma obowiązku prezentowania werku bo na jakiej podstawie? Prawnik weźmie 3000 zł, a sąd jak wygrasz zasądzi ustawowe 1200 zł zwrotu. Jak przegrasz to będzie Cię całość z kosztami biegłego i reprezentantów kosztować 7-8 tys.
 11. Swego czasu była taka moda na torebki LV kupowane w Egipcie, przez co zdeprecjonowano markę i dzisiaj obciach z oryginałem się pokazać :)
 12. zegarek oryginalny, co do reszty pytań to sie nie wypowiem ponieważ będę subiektywny - to mój zegarek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.