Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaman

Użytkownik
 • Content Count

  466
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Początkujący

About Zaman

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

999 profile views
 1. Zdumiewająca i dziwaczna jest decyzja o przeniesieniu tego wątku....Tyle lat tu jestem i nikomu nie przeszkadzał, nagle zaczął. Dziwaczne jest także milczenie odpowiedzialnych za to...
 2. 1. @AK&AK - biurkowy - 1szt. 2. Zaman - biurkowy - 1szt.
 3. W Krakowie wprowadza się mieszkańców w błąd, ZTP podaje na swojej stronie 2 sprzeczne informacje, chcę wierzyć, że nie jest to celowe działanie: Kto i ile będzie płacił? Pojazdy spełniające wymagania dotyczące emisji zanieczyszczeń nie będą musiały być opłacane. Należy podkreślić, że Ustawa o Elektromobilności i Paliwach alternatywnych dopuszcza poruszanie się pojazdu nie spełniającego założonych norm Euro wewnątrz Strefy. Opłata za poruszanie się takim pojazdem wewnątrz Strefy wyniesie 2,50 zł za godzinę. Dodatkowo, ustawa zezwala na zakup abonamentu tzw. wjazdu, który będzie kosztował 500 zł za jeden miesiąc. Nie zakładamy pobierania opłat za poruszanie się po SCT, zarówno od samochodów, które spełniają wymagania Strefy, jak i od samochodów, które tych wymogów nie wypełniają. Samochód, który nie wypełnia warunków emisyjności nie będzie mógł po SCT jeździć. O granicach Strefy będą informowały znaki drogowe. Samochody jeżdżące po Strefie będą musiały być oznaczone nalepką wydaną przez miasto. Moje pismo w tej sprawie do nich pozostało bez odpowiedzi pomimo upływu terminu ustawowego, co świadczy o jakości tych konsultacji społecznych, w których jednakże aktywnie biorę udział;)
 4. Jeszcze parę lat i do centrum Krakowa nie wjedziesz bo genialni radni wprowadzają Strefę Czystego Transportu....czyli koniec motoryzacji jaką znamy i lubimy... osobiście swoją 202 rejestruję jako zabytek:D Generalnie zabudowany, betonowy Kraków staje się miastem nie do życia... trzeba po prostu stąd się wyprowadzać, sentymentu nie mam aczkolwiek tu się urodziłem..
 5. Ehhh czas leci.. prawie 15 lat tutaj!😁
 6. Zdecydowanie Bliźniacy 😂 Faktycznie nie da się zagłosować tylko na 1 odpowiedź;/
 7. Kalendarz dotarł, jak co roku jest super! Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt!! pozdrawiam
 8. Z tego co pamiętam to dawno temu tak już było, że głosowaliśmy...też fajny pomysł.
 9. Ależ męczysz... już, któryś raz o tym czytam... 1. RysiekOchodzki 1 biurkowy i 1 ścienny 2. Zaman, 1 biurkowy Poszedł przelew:) Już teraz dziękuję tym, którzy jak co roku organizują tą zabawę i mają do niej znakomite podejście;)
 10. Także przesłałem w 2 turach;) Cieszę się na tą inicjatywę jak co roku, pozdrawiam!:D
 11. Dlaczego od jakiegoś czasu ankiety znowu są publiczne? Forma, gdzie do końca nie było widać rozkładu głosów była imho bardziej emocjonująca...
 12. To wszystko przez ten podatek cukrowy....nawet sprzedaż małpek spadła;)
 13. Zaman

  Kraków Główny

  Z Głównego dojedziesz na Płaszów tramwajem 50, z przystanku w tunelu na przystanek Dworzec Płaszów Estakada - jest to ok 25 min max. Z estakady schodzi się prosto na perony; Płaszów to bardzo mały dworzec, w razie wątpliwości co do perony hala jest także zaraz po zejściu z estakady - tam był jakiś remont i nie wiem czy w zasadzie nie jest dalej tak że tylko 2 perony funkcjonują. Albo faktycznie tak jak przedmówcy pisali złapać pociąg, który przez Płaszów przejeżdża i tam się zatrzymuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.