Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaman

Użytkownik
 • Content Count

  396
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Byłem w Chorwacji na kilka dni - Zadar, zeszły rok po tym jak Raynair uruchomił połączenie lotnicze z Krk... Powiem tak..koszmar cenowy i jakościowy; ceny wyższe niż Hiszpania, Włochy, Malta... jakość jedzenia nieporównywalna...no i wszędzie "gotowina"..;) Dziękuję..wolę 3 wymienione państwa..
 2. Bardzo fajne zdjęcie, głosowałem na nie. Gratuluję wszystkim autorom zdjęć, podium zacne!;)
 3. Prawie 13 lat tutaj zobowiązuje.... przelew poszedł.
 4. Brawo! Gratulacje, świetne zdjęcia na podium i nie tylko!
 5. Zaman

  Wódka

  Imho Bocian jest słaby bardzo...jak już coś to Ogiński z tych trzech.
 6. Jaka jest cena takich warsztatów? tudzież składka? Jestem z Krk jak coś ====================================================================== Ceny nie ma. Jest bezzwrotna opłata administracyjno - organizacyjna na rzecz KMZiZ w kwocie 20 zł.
 7. Spoko, chodziło mi bardziej o dzieło "Zenon...op.cit...". Teraz siedzę i dumam nad dyscypliną z jakiej by to mogłoby być, no bo dziedzina sztuka jakoś mi tu nie pasuje....
 8. Przewody doktorskie lub postępowania habilitacyjne nie mają tytułu tak gwoli ścisłości;) Tytuł mają dzieła na podstawie których występuje się o nadanie rzeczonego tytułu lub stopnia.. Np - Wniosek o nadanie stopnia naukowego dr hab. na podstawie dzieła "Zenon jako przywódca charyzmatyczny III i IV RP", Wydawnicto LO w Michałowie, Michałów 2020, ss. 1753 + aneks.
 9. Co za żenada.. u mnie firma też już spalona, niewiarygodne, że się takie rzeczy jeszcze dzieją... Bierz to 75% i zapomnij o tej firmie jak najszybciej, a sprawę i tak możesz opisać na WUS jak Cię potraktowano...
 10. Absurdalne podejście firmy do sprawy... ale przypomina mi to historię mojego Meistersingera, który 3 razy jeździł do firmy na naprawę, w końcu miałem już dość, olałem gwarancję i zegarmistrz naprawił go za 35 pln... ale ból rozumiem, głowa do góry!
 11. Wreszcie udało mi się odebrać! Kalendarz super jak co roku, dziękuję kolegom za zaangażowanie!!
 12. Świetna wiadomość, czekam już z niecierpliwością, na pewno będzie super jak co roku!
 13. 1. Marrone - 1 biurkowy 2. stalowy - 1 ścienny 3. Zaman - 1 biurkowy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.