Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nuradin

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Niedługo kupuję kolejny zegarek, ale będzie to pierwszy model na skórzanym pasku - do tej pory zawsze miałem zegarki na bransolecie z uwagi na pocenie się przegubu ręki i związaną z tym większą praktyczność bransolety. Mam w związku z tym pytanie - jak zabezpieczyć skórzany pasek przed szkodliwymi wpływem potu? Czym go zabezpieczać? Jakaś wazelina czy coś w tym stylu?
 2. Mnie urzekł właśnie ten model z czarnym cyferblatem i błękitnymi wskazówkami, dlatego go zamówiłem. A początkowo miał być z błękitnym cyferblatem, ale po ciężkim wyborze odpadł na rzecz w/w.
 3. Kiedy można będzie liczyć na jakieś foty i szczegóły nowego Redentore? Chciałem go kupić, ale w takim razie warto chyba poczekać na odświeżoną wersję. Czy wybór kolorów pozostanie taki sam?
 4. Świetnie wyglądające zegarki, zwłaszcza Redentore i Nereide, a co najważniejsze (przynajmniej dla mnie) raczej rzadko można coś takiego zobaczyć na ręku innej osoby, co dodaje sporą dozę indywidualizmu. Świetnie zrobione zdjęcia, idealnie oddany szlif szkiełka w Redentore. Jak wygląda spód Redentore - jest taki sam jak w Nereide? Jeśli dobrze widzę, to Redentore nie ma lumy - mam rację? Czy masz możliwość zrobienia zdjęć Redentore w wersji Cobalto? Szkoda, że tylko na paskach i w dodatku w specyficznym stylu vintage, co w połączeniu z garniturem wygląda średnio, a przecież Redentore w swoim konserwatywnym wyrazie wyglądałby do garniaka całkiem OK. Jak wygląda kwestia dostępności tych zegarków - zakup tylko na stronie producenta? Czy do Redentore jest dodawany drugi czarny pasek z kolorowym przeszyciem jak do Nereide? Ten niebieski do zwykłego casualowego stroju jeszcze ujdzie, ale do garnituru raczej nie bardzo. Jestem miłośnikiem takich mikrobrandowych zegarków. A'propos werku - jak oceniacie tą Miyotę w porównaniu np. do ETA 2824-2 lub Sellity SW200?
 5. To skóra cielęca stylizowana na aligatora? Jak jest z jakością oryginalnych pasków u Eposa?
 6. Fajny zestaw z dodatkowym oryginalnym paskiem - ile trzeba dopłacić za ten gift? Przez te zdjęcia modelu 3401 z jasną tarczą mam znów dylemat, bo byłem już przekonany do wersji czarnej. Najchętniej porównałbym je na żywo, ale u mnie w Białymstoku nigdzie nie oferują Eposa, co poniekąd jest dla mnie też zaletą tej marki :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.