Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

irek

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok
 • Hobby
  zegarki, monety

Recent Profile Visitors

150 profile views
 1. Mam pytanie do Kolegi Emil/efa116 : jaki mechanizm jest w rh927lx9 /ten czarny czasomierz ze zdjęcia Kolegi/. Niedawno kupiłem taki z myślą o prezencie gwiazdkowym dla chrześniaka. Zegarek chodzi w miarę dobrze, jednak po odciągnięciu koronki do nastawu godzinowego, wskazówka minutowa luźno "lata" tzn. można ją poprzez poprzez lekkie "machanie" ręką zegarkiem przesuwać o parę minut do przodu lub do tyłu. Byłem w serwisie, poinformowano mnie, że ten typ mechanizmu tak ma. Pierwszy raz spotkałem się z takim dziwacznym mechanizmem / jeśli to prawda co mi powiedział serwisant/. Będę wdzięczny Kolegom ze wszelkie info w przedmiotowej sprawie.
 2. Po namyśle rezygnuję z - manometr 02. Zapisuję się na Retrosport - irek poz. na liście 51 . Przepraszam za zamieszanie.
 3. Jak w Waszych Ballach jest z rezerwą chodu. W moim /fireman necc/ nie wygląda to zbyt dobrze - kilkanaście godzin przy normalnej eksploatacji, gdzie inne czasomierze z tym samym silnikiem /2824 lub sellita/ "chodzą" ponad dobę. Ostatnio po ok. 1,5 godz. pływaniu i odłożeniu na półkę po ok. 3 godz. zatrzymał się co nie zdarzyło się innym moim zegarkom, wręcz przeciwnie po takim pływaniu uzyskują max. wartości /certina powermatic - 74 h/
 4. Kupiłem przez internet w autoryzowanym polskim sklepie Firemana NECC /DM3090A-P5J-BK/ na kauczukowym pasku. Czasomierz nie posiadał folii ochronnych na kopercie, czy tak powinno być. Dotychczas jak dokonywałem zakupu "nówek" i to różnych manufaktur to były "ofoliowane". Czy Ball stosuje odmienną praktykę?
 5. Alamo masz całkowitą rację, nic ująć lub dodać.
 6. Za darmo takiego badziejstwa bym nie wziął.
 7. Świat się kończy - już nawet Atlantici podrabiają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.