Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pit83

Użytkownik
 • Content Count

  2,119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Pit83

 1. Koledzy, O ile dobrze pamiętam - kiedyś - w dziale chińskim był osobny bazarek. Nie da się jakoś tego wskrzesić? Na bazarku "głównym" raczej zegarki 10x droższe i tak ciężko coś wypatrzeć jak się chce poeksperymentowac za niewielkie pieniądze. Hę?
 2. od razu da się poznać GP Monaco 😉
 3. Letni pasek mial wskoczyć od czerwca, ale nie wytrzymał 🤪
 4. No to raczej lipa jak na mój nadgarstek...ale przymierzyc trzeba mimo wszystko. Ew można dać inną branse
 5. Fajny 👍 Cały czas sie nad takim zastanawiam. Muszę przymierzyć przy najbliższej okazji. Troche mnie martwi pierwsze ogniwo bransy zintegrowane z endlinkiem, poszerzające optycznie długość L2L. Ile wychodzi z pomiaru?
 6. Przy Twojej ilości zegarków to potrzebna beczka piwa, obiad z dowozem i jakas dobra miejscówka😄 Na PW sie zgadamy 👍
 7. A nawet nie zwróciłeś uwagi jak oglądaliśmy zegarki 😉. Mówiłem że pasek wartości prawie połowy ceny zegarka. Ale warto IMO. Edit: Ręczna robota tak kosztuje w dzisiejszych czasach. Robił też na zamówienie jeden koleś z Łodzi, ale teraz już tylko gotowe projekty wystawia.
 8. To paskorób z FB, wiec w Twoim przypadku kontakt utrudniony 😂 😝 Profil nazywa się Straps Handmade. Można sobie samemu zaprojektowac pasek. Wybór rodzaju skóry, szycia, czy nawet grafika na skórze. Jak sie ma mały nadgarstek to trzeba raczej znac takich rzemieślników bo te ori przeważnie są za długie.
 9. On już tak ma. Z lunety można spokojnie zebrać materiały do daktyloskopii. Podejrzewam że coś ze śniadania się odznaczylo 😂 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.