Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jorguś77

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    896
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jorguś77

  1. A co koledzy proponujecie do takiego telewizorka, ponoć pasuje, ale chciałbym go ożywić
  2. Mi bardziej podoba się EZM13, Ale oczywiście to moje osobiste odczucie
  3. Super, nie wiedziałem że Czesi maja, muszę się zapoznać
  4. Sama guma nie ale duża sprzączka to troszkę dudków jednak kosztuje
  5. Muszę przyznać ze chwilkę musiałem się przyzwyczajać
  6. Czyli tak niebieska ( choć ja daltonista jestem )
  7. Z tego co wyczytałem, to kolor kapsuły zmienia się na niebieski, oprócz tego w zegarku jest jeszcze wpuszczony gaz
  8. Dokładnie o tej kapsule, ma ona za zadanie regulować poziom wilgoci w zegarku, gdy nie spełnia swojej funkcji zmienia kolor i wtedy powinno się ja wymienić
  9. Nie nie miałem, potrafię z dwa słowa w ich gwarze sklecić, i udało się
  10. Tak często są fajne sztuki używane na niemieckim forum, Moja taka właśnie była, imię żałuje prawie nowka i w lepszych pieniądzach
  11. Nowy kosztuje duże banknoty, w sinie lub u jakiegoś niemieckiego sprzedawcy, Ale chyba najłatwiej w sinnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.