Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jorguś77

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    896
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jorguś77

  1. A na niemieckim forum, co chwile 104-ki używane są
  2. Oj tam zaraz pół roku Jak spamować to spamować
  3. Nie wiem do czego równać, wydaje mi się ze wzrost kosmetyczny 104-K na skórzanym pasku 1150 teuro 104 - ka na bransolecie 1410 teuro
  4. Wróciłem dzisiaj do domu a tu niespodzianka, dwa dni temu zamówiłem katalog sinna I lektura na weekend jest Miłego weekendu wszystkim
  5. Panowie, Wiec ja napisze tak Jestem świadom że jednemu podobają się blondynki innemu rude a innemu czarne, dlatego nic nikomu nie chcę udowadniać nie jestem zegarmistrzem - mój zegarmistrz np. Podczas serwisu 104 - ki powiedział ze dawno tak dobrze zrobionego zegarka nie widział (a ładują u niego inne zacne marki, Poza tym dla mnie Breitling jest błyskotka- czego osobiście nie lubię, poza tym pieniądze na reklamę która wydają zacne firmy odbija się na cenie zegarka ( musi gdzieś zostać wliczona) Poza tym jeżeli chodzi o odchyły mierzone na wibrografiemoj sinn 104 nie odbiegał - a nawet był lepszy od rolka Wiec Sinn jest niezły - aczkolwiek moje subiektywne odczucie co do jakości materiałów moim zdaniem w smp300 z roku 2003 jest lepsze Pozdrawiam serdecznie Jorguś
  6. Może raczej nie będę się wypowiadał, swoje zdanie na temat Sinna mam, Ale nie chce zostać zlinczowany :-)
  7. Ale żeby nie było, bratek nie jest mój , to zdjęcie z spotkania zegarkowego w Bielsku Białej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.