Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jorguś77

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    896
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jorguś77

  1. Nie ma najmniejszego problemu, Mój najukochańszy to 903, następny będzie niebieski A co trzeba im napisać żeby dostać ten rabat ? I jaki jest ? Działa tylko przy sinn ? Czy przy wszystkich ?
  2. Obejrzeć, bez problemu można, jestem ze śląska ale bywam na Mazowszu Wiec możemy się na kawę umówić
  3. Moje to tyko pudełko ;-)Wszystko na chodzie, i noszą się, najwiecej EZM3 Pozdrawiam
  4. Rozumię, każdy ma swój gust, Dlatego tez mam jeszcze 104 - kę, choć EZM z ręki nie schodzi
  5. Ja nie bardzo rozumiem, jak EZM3 jest mniej naładowana ?Z mojej wiedzy EZM3 a EZM3F różni się bezelem, a dokładnie EZM3 ma bezel nurkowy, a EZM3F ma lotniczy, literka F - skrót od Flieger - czyli lotnik O przeładowaniu nigdy nic nie słyszałem, i bynajmniej nie widziałem, no chyba że te pare cyferek robi przeładowanie
  6. Leon nie ma strachu, jak potwór będzie za duży zawsze możesz sprzedac
  7. Witam, Poszukuje ogniwa bransolety do takowej Certiny
  8. Cześć Pytanie czy coś takowego ma sens kupić za Ok 400 złotych ? Automat Dzięki za podpowiedzi
  9. Kolega Tomek, dziś zrobił mi fajne fotki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.