Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

horo-expat

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  San Francisco, Wroclaw, albo jak zawieje
 • Hobby
  motoryzacja (Wloska), oczywiscie zegarki, no i rozne nieprzyjemne obowiazki....

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. Jakoś nie mam szczęścia, to próbuje jeszcze raz: Czy ktoś ma koronkę do zegarka Enicar Sherpa GMT? Średnica 6,2mm, wysokość 3,4mm, no i to jest chyba TAP 10, więc 0.9mm, z logo Saturna U mnie jedna ma paseczki, a druga nie, wiec chcę żeby pasowały (mimo tego, że bez okularów i tak niczego nie widzę) Jak ktoś ma części zamienne, to zapłata i wysyłka bez dramatów, z tym, że za ocean.
 2. Serdecznie dziękuje, leczenie tej choroby na razie nic nie daje..
 3. Taki staruszek, jeszcze nie było w Hawanie komuny. Przyjeżdżała tylko śmietanka towarzyska z Europy i Ameryki... Lata 40-e, Landeron 48
 4. Uszanowanie, Szukam używanego Balticusa stardust, bez datownika. Chodzi o automat bez chronografu. Na allo i na bazarku ich nie widać, więc proszę się zgłosić jak się komuś znudził Dzięki z góry,
 5. Serdeczne dzięki. Mogę się mylić, ale te w kratkę raczej pasują do Sherpa Jet, lub do innego modelu GMT. Ale widać, że coś jest i zapytam się sprzedającego czy nie ma innych na zapleczu. Dzięki.
 6. Uszanowanie, Mam od niedawna zegarek Enicar Sherpa guide gmt 600. Od pewnego czasu szukam do niego koronki. U mnie jedna koronka jest w kratkę i mniejsza, a druga ma tylko logo. Prawidłowa jest ta większa bez kratek i z Saturnem. Średnica: 6.12mm, wysokość x3 mm, tap 10, czyli 0.90 mm -wkręt, a dziura 2.5 Czy ktoś ma zapasową?
 7. Całkiem sympatyczne, z tym, że nie ma cen.
 8. Dobrze mowi, dac mu wodki! Czaje sie na drugi projekt Seiko/Giugiaro. Chodzi o ten z wystajacym prostokatem przy tarczy....czyli Ripley. Ten ma pseudonim "Bishop". Wszystko na podstawie filmow (Aliens, z 1986-ego roku).
 9. 806 Navitimer Breitling, całkiem sympatyczny startuszek z 1970-ego roku.
 10. A ten nawiązuje do projektanta (nie mody, lecz stylistyki) Seiko Giugiaro
 11. Polecam. Radiomir jest fajny, bo ma tą odsłonięta koronkę, ale ja chciałem klasykę przy pierwszym. Długo się zastanawiałem nad kupnem i trzeba było sprzedać trochę zegarków, których nie nosiłem....Święty Mikołaj się dorzucił i było po wszystkim. W sumie fajnie się nosi, nie za ciężki, każdy wie co to za marka, i już mnie swędzi żeby wymieniać pasek bo to jest tak dziecinnie proste. Jeden problem: nie wchodzi pod mankiet skórzanej kurtki. Ale na motor to i tak zwykle zabieram kwarcowe.
 12. Święty Mikołaj przyjął zamówienie i w końcu dostarczył. Pierwszy Panerai, pierwszy flyback. Tylko sweterek wiekowy.
 13. Ale sympatyczny. Jak się znudził to proszę o kontakt na priv U mnie dzisiaj pewnego rodzaju refleksja...
 14. Dziękuje. Tak, była....dziewczyna jednego z WIS-ów (watch idiot savants). Jej zegarek to też Omega, damka z lat 20-ych. A na bransoletkę nafaszerowanych 120 diamentów. Małych, ale diamentów. Nota bene: Wszyscy koledzy pasjonują się Instagramem. Myślałem, że to jest tylko dla nastolatków, ale okazuje się, że pasjonaci zegarków są tam i buszują. Mój pseudonim tam to horoexpat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.