Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

timegoesby

Użytkownik
 • Content Count

  521
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by timegoesby

 1. Najnowszy wypusk przy udziale kolegi Mistyka, gen.Hermaszewski na żółtej Mołni 3603 w kopercie Parnis .
 2. Gratuluję Lektorskich, ostatnio w kwietniu były w Erwaniu, ale ktoś przebił....
 3. Wszystko wskazuje na to, że oba zegarki były krótkimi seriami. Jak to napisał jeden z rosyjskich forumowiczów, był potrzebny czas na skopiowanie i przygotowanie linii produkcyjnej, weszła nowa technologia i moda. Zegarki z cyfrowymi tarczami wypchnęły z rynku zegarki elektroniczne, a zegarki elektromechaniczne wypchnął kwarc.
 4. No jeszcze był Łucz http://forum.watch.ru/showthread.php?t=131093&page=2
 5. Trochę uściślę, bo Titowów było faktycznie dwóch. Ten pierwszy który spędził dobę na orbicie i jest bohaterem fotek na paskach to German Titow, natomiast drugi który już latał wahadłowcami to Władimir Titow.
 6. Wszystko tu jest w 1:00 minucie na filmku https://www.youtube.com/watch?v=dmbsNRSZpq8
 7. Nowy nabytek Czapejew Kujbyszew, niestety czerwony napis Kujbyszew utlenił się lub został usunięty, tak jak nazwa tego miasta:-)
 8. To wygląda na kolejną wariację tzw. zegarków lektorskich. Swego czasu produkowała to Rakieta i Wostok. Link do kolekcji na forum rosyjskim http://forum.watch.ru/showthread.php?t=550446
 9. Do kolekcji wpadły produkowane w latach 93-95 Mołnie 3603 z serii "Historia Herbów Księstw Rosyjskiego Imperium". Na deklu herb Rosji z ośmioma herbami księstw, na rewersie herb Królestwa Polski i Księstwa Finlandii- tu jest pomyłka tło powinno być czerwone. Więcej o herbie Rosji: http://i-kf.pl/index.php/calostki-formularze/668-herby-krolestwo-znaczki.html Jak widać mechanizmy 3603 pochodzą z różnego okresu, jeden posiada napis SU. Drugi, chyba z końcówki produkcji tzw. łaciaty. Gdyby ktoś posiadał podobne koperty z resztą herbów, chętnie nabędę.
 10. Do kolekcji wpadły produkowane w latach 93-95 Mołnie 3603 z serii "Historia Herbów Księstw Rosyjskiego Imperium". Na deklu herb Rosji z ośmioma herbami księstw, na rewersie herb Królestwa Polski i Księstwa Finlandii- tu jest pomyłka tło powinno być czerwone. Więcej o herbie Rosji: http://i-kf.pl/index.php/calostki-formularze/668-herby-krolestwo-znaczki.html Jak widać mechanizmy 3603 pochodzą z różnego okresu, jeden posiada napis SU. Drugi, chyba z końcówki produkcji tzw. łaciaty. Gdyby ktoś posiadał podobne koperty z resztą herbów, chętnie nabędę.
 11. Czasami trzeba liczyć na fuksa, jakieś 2-3 tygodnie temu Rekord (Rakieta) poszła u germana za jakieś 150pln.
 12. Są,są, tylko cena jest trochę oderwana +/_ 1700pln. Na Ukrainie był ostatnio mocno zniszczony za ok 700pln.
 13. To ponoć był ZIM. Czy to zdjęcie Twojej kolekcji, czy obce? Ta reszta to popularesy:-)
 14. Piękna pamiątka, jedyny egzemplarz i poza zasięgiem. Czy jest zdjęcie dedykacji? Poluję na zegarek który nosił Gagarin, czy wiecie co to było?
 15. Wiem, że to składak. Zależało mi na tarczy w dobrym stanie, bo jak koperta jest ok, to tarcza do kosza- a jak ładny stan to drogo. Z danych katalogowych były 3 wersje pozłacana i złote indeksy i chromowana srebrne indeksy na 2609A. Chromowana i złote indeksy na 2609. Na razie będzie czekać na dawcę:-)
 16. Też Rakieta, długo poszukiwana w przyzwoitym stanie
 17. Rzeczywiście , ale jest zalegający napęd z tarczą. Tył koperty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.