Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

timegoesby

Użytkownik
 • Content Count

  508
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  okolice Krakowa

Recent Profile Visitors

263 profile views
 1. Do kolekcji wpadły produkowane w latach 93-95 Mołnie 3603 z serii "Historia Herbów Księstw Rosyjskiego Imperium". Na deklu herb Rosji z ośmioma herbami księstw, na rewersie herb Królestwa Polski i Księstwa Finlandii- tu jest pomyłka tło powinno być czerwone. Więcej o herbie Rosji: http://i-kf.pl/index.php/calostki-formularze/668-herby-krolestwo-znaczki.html Jak widać mechanizmy 3603 pochodzą z różnego okresu, jeden posiada napis SU. Drugi, chyba z końcówki produkcji tzw. łaciaty. Gdyby ktoś posiadał podobne koperty z resztą herbów, chętnie nabędę.
 2. Do kolekcji wpadły produkowane w latach 93-95 Mołnie 3603 z serii "Historia Herbów Księstw Rosyjskiego Imperium". Na deklu herb Rosji z ośmioma herbami księstw, na rewersie herb Królestwa Polski i Księstwa Finlandii- tu jest pomyłka tło powinno być czerwone. Więcej o herbie Rosji: http://i-kf.pl/index.php/calostki-formularze/668-herby-krolestwo-znaczki.html Jak widać mechanizmy 3603 pochodzą z różnego okresu, jeden posiada napis SU. Drugi, chyba z końcówki produkcji tzw. łaciaty. Gdyby ktoś posiadał podobne koperty z resztą herbów, chętnie nabędę.
 3. Czasami trzeba liczyć na fuksa, jakieś 2-3 tygodnie temu Rekord (Rakieta) poszła u germana za jakieś 150pln.
 4. Są,są, tylko cena jest trochę oderwana +/_ 1700pln. Na Ukrainie był ostatnio mocno zniszczony za ok 700pln.
 5. To ponoć był ZIM. Czy to zdjęcie Twojej kolekcji, czy obce? Ta reszta to popularesy:-)
 6. Piękna pamiątka, jedyny egzemplarz i poza zasięgiem. Czy jest zdjęcie dedykacji? Poluję na zegarek który nosił Gagarin, czy wiecie co to było?
 7. Wiem, że to składak. Zależało mi na tarczy w dobrym stanie, bo jak koperta jest ok, to tarcza do kosza- a jak ładny stan to drogo. Z danych katalogowych były 3 wersje pozłacana i złote indeksy i chromowana srebrne indeksy na 2609A. Chromowana i złote indeksy na 2609. Na razie będzie czekać na dawcę:-)
 8. Też Rakieta, długo poszukiwana w przyzwoitym stanie
 9. Rzeczywiście , ale jest zalegający napęd z tarczą. Tył koperty.
 10. W takim ubarwieniu to tylko ragdoll ewentualnie syberyjski neva masquerade.
 11. tu jest aukcja: https://meshok.net/item/229277510_Новые_Циферблат_под_часы_Восток_амфибия_Компрессор_производства_СССР_RRRRRRRRRRRRRRRRR
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.