Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

timegoesby

Użytkownik
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

142 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  okolice Krakowa

Recent Profile Visitors

273 profile views
 1. Trochę uściślę, bo Titowów było faktycznie dwóch. Ten pierwszy który spędził dobę na orbicie i jest bohaterem fotek na paskach to German Titow, natomiast drugi który już latał wahadłowcami to Władimir Titow.
 2. Wszystko tu jest w 1:00 minucie na filmku https://www.youtube.com/watch?v=dmbsNRSZpq8
 3. Nowy nabytek Czapejew Kujbyszew, niestety czerwony napis Kujbyszew utlenił się lub został usunięty, tak jak nazwa tego miasta:-)
 4. To wygląda na kolejną wariację tzw. zegarków lektorskich. Swego czasu produkowała to Rakieta i Wostok. Link do kolekcji na forum rosyjskim http://forum.watch.ru/showthread.php?t=550446
 5. Do kolekcji wpadły produkowane w latach 93-95 Mołnie 3603 z serii "Historia Herbów Księstw Rosyjskiego Imperium". Na deklu herb Rosji z ośmioma herbami księstw, na rewersie herb Królestwa Polski i Księstwa Finlandii- tu jest pomyłka tło powinno być czerwone. Więcej o herbie Rosji: http://i-kf.pl/index.php/calostki-formularze/668-herby-krolestwo-znaczki.html Jak widać mechanizmy 3603 pochodzą z różnego okresu, jeden posiada napis SU. Drugi, chyba z końcówki produkcji tzw. łaciaty. Gdyby ktoś posiadał podobne koperty z resztą herbów, chętnie nabędę.
 6. Do kolekcji wpadły produkowane w latach 93-95 Mołnie 3603 z serii "Historia Herbów Księstw Rosyjskiego Imperium". Na deklu herb Rosji z ośmioma herbami księstw, na rewersie herb Królestwa Polski i Księstwa Finlandii- tu jest pomyłka tło powinno być czerwone. Więcej o herbie Rosji: http://i-kf.pl/index.php/calostki-formularze/668-herby-krolestwo-znaczki.html Jak widać mechanizmy 3603 pochodzą z różnego okresu, jeden posiada napis SU. Drugi, chyba z końcówki produkcji tzw. łaciaty. Gdyby ktoś posiadał podobne koperty z resztą herbów, chętnie nabędę.
 7. Czasami trzeba liczyć na fuksa, jakieś 2-3 tygodnie temu Rekord (Rakieta) poszła u germana za jakieś 150pln.
 8. Są,są, tylko cena jest trochę oderwana +/_ 1700pln. Na Ukrainie był ostatnio mocno zniszczony za ok 700pln.
 9. To ponoć był ZIM. Czy to zdjęcie Twojej kolekcji, czy obce? Ta reszta to popularesy:-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.