Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

B737

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. OK, bo to jest tak absolutnie słaba luma, że wydawało mi się, że mój egzemplarz na 10 lat chyba już Ale jak mówicie, że ten typ tak ma to jakoś z tym będę żył. Dzięki.
 2. Pytanie do właścicieli Caliber 5 (lub innych podobnych). Na swoim day-date mam lumę na wskazówce godzinowej i minutowej. W praktyce jest jednak tak, że świeci ona tylko wtedy, kiedy naświetlę ją bardzo mocnym źródłem światła (np. bezpośrednio latarką z telefonu) i wytrzymuje wtedy z 3 minuty. Przy świetle naturalnym czy nawet innym standardowym, ale sztucznym oświetleniu - nie ma szans, żeby luma się dostatecznie naświetliła, żeby zacząć nawet minimalnie świecić. Ten typ tak ma?
 3. Neapolitańskie wszycie rękawów? Super szerokość klap. Aż dziw, że do tego buty z otwartą przyszwą i krawat bez łezki
 4. W Kruku -20% na sporo modeli zegarków - Tag Heuery, Longines, Tudory...
 5. Ja serdecznie polecam MTM od Cafardiniego - bardzo fajne podejście do klienta, nawet przyjadą do domu albo pracy zebrać miarę czy też na przymiarkę. Ogromna ilość możliwości personalizacji i dostosowania wymiarów stroju (a nie tylko pas, długość marynarki czy rękawów). Bardzo solidne MTM. Ceny od ok. chyba 3k PLN za garnitur z podstawowego próbnika materiałów. W Katowicach bespoke jest u Tiviano (słyszałem różne opinie, również mocno niepochlebne o czasie trwania procesu szycia) i w Poszetce (tutaj nie znam żadnych opinii).
 6. Panowie, jak się to ma do informacji na stronie Chrono24, gdzie w FAQ wprost jest napisane: Ile kosztuje skorzystanie z usługi Trusted Checkout? Usługa Trusted Checkout jest bezpłatna.
 7. Hej. Po nieudanych pertraktacjach w salonach z zegarkami Polsce postanowiłem kupić sobie upatrzonego TAGa w internecie (w PL nie mogę w żadnym salonie zejść poniżej 9.000 PLN). W oko wpadła mi ta oferta: https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-5-day-date-automatik-41mm--id6851202.htm Sprzedawca ma niezłe oceny i sporo transakcji już na koncie. Po wymianie wiadomości dowiedziałem się, że dodatkowo kasują 25 EUR za przesyłkę + zegarek jest nowy a w zestawie jest komplet sklepowy + karta gwarancyjna wypisana i podbita przez autoryzowanego sprzedawcę tagów w połowie listopada tego roku. Czy oferta wydaje się Wam w miarę sensowna i bezpieczna? No i to potencjalnie moja pierwsza transakcja na chrono24. Jak rozumiem nie mogę zapłacić paypalem, co byłoby najbezpieczniejsze, ale z opcji zapłaty dostępnych najlepiej będzie, jak wybiorę kartę, bo mam dodatkowe możliwe zabezpieczenie transakcji? (mastercard) Coś jeszcze powinienem wiedzieć?
 8. Dziękuję Wam bardzo za pomoc - za chwilę założę wątek w dziale z poradami zakupowymi z pytaniem o sprzedawców gdzie i strony z przedmiotem który chciałbym kupić. Może jeszcze zdążę przed świętami sobie prezent zrobić.
 9. Jak to jest z serwisem TAGa w Polsce i tą 'gwarancją międzynarodową'? Na Chrono24 sprzedawca odpisał mi tak: "In the case of guarantee, you can contact us at any time, but also to any contract partner (without invoice) from Tag Heuer. We are not an official Tag Heuer dealer but we only purchase watches of such." Czego w praktyce potrzebuję do przyjęcia zgłoszenia gwarancyjnego TH w Polsce?
 10. Miałem dziś pierwszy raz okazję osobiście przymierzyć Moonwatcha w wersji ze szkłem na przodzie i z tyłu. Pozamiatał wszystko co do tej pory mierzyłem (TAGi, Longines, ORISy etc.). I po co ja go mierzyłem.. Jedna rzecz tylko mnie zaskoczyła - straszliwie lekki i bransoleta jakaś taka... mało solidna się wydawała.
 11. Panowie, mam możliwość zakupu caliber 5 Day-Date w fajnie cenie, a poluję na ten zegarek. Niestety, sikor jest na pasku z kauczuku. Chciałbym bransoletę Taga do tego modelu. Gdzie i za ilę mogę kupić bransoletę do tego modelu? Jak widziałem, na allegro są jakieś (ale chyba nie do tego modelu) za ok. 2k PLN, a wtedy ten biznes przestaje się opłacać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.