Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Margrave

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. A mnie się taka trafiła, najwyraźniej nie noszona.
 2. Może i ten nie jest na rękę, ale polski. A nawet biało czerwony
 3. Rakiety wspaniałe! Bardzo lubię Rakiety w obu rodzajach, ale zwłaszcza te z dolną sekundą. A u mnie takie nowe nabytki: _
 4. A tu byłeś? http://www.bikecenter.pl/k297,czesci-rowerowe-naped-i-zmiana-biegow-koronki-do-kaset-szosowe.html
 5. A próbowałeś roznitować 2 kasety i złożyć coś z tego? Wykonalne w kasetach bez pająka. Próbowałem - działa
 6. Wygląda na prawidłowy. Występuje w katalogach od połowy lat 60 do początku lat 70. Był w wersji takiej jak Twoja i chromowanej. Wskazówki niewyraźne, ale wyglądają ok.
 7. Wskrzeszenie oczywiście nastąpi Co do stanu, to zegarek chyba był na części. Brakowało uszczelki, a szkiełko miało dość duże rysy. Ale najważniejsze dla mnie, że nie ma odbarwień na ringu i tarczy. Sebolski, zgadzam się z Tobą. Też lubię trafić coś niedziałającego w znośnym stanie. Satysfakcja z przywrócenia do stanu używalności jest spora
 8. Dzięki Na zdjęciu są faktycznie refleksy światła. Małe jasne kropki to resztki rys na szkiełku. A mechanizm całe szczęście kompletny, tylko ruszyć nie chce.
 9. Same piękne zegarki. Gratulacje dla wszystkich! Aż mi wstyd wrzucać taki niedziałający Z oryginalnym szkiełkiem znalazłem.
 10. Jest z połowy lat 80. Znajdziesz ją w zielonym katalogu: https://plus.google.com/photos/113098239036073221216/albums/5517473624181720993?banner=pwa
 11. Dzięki, Panowie Przy okazji wyjaśniliście mi jeszcze jedną rzecz. Zawsze mi się wydawało, że te koperty są jak w poljocie z lupką. A tymczasem jednak nie. Teraz to widzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.