Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barry Bede

Użytkownik
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

161 profile views
 1. Nie wygląda źle, jest defekt? Może polerka wystarczy? btw. to nie screwback
 2. No i bardzo ładnie. Za chwilę będziesz się rozglądał za screwbackiem.
 3. Ale styrany dziadek ... A dobrze utrzymany marlin może i za garniturowca uchodzić, choć pewnie tylko dla nas freaków. Kto wie co by się jeszcze z niego wypolerowało.
 4. Stare 5600tki mają coś w sobie, od pewnego czasu "speed" gości u mnie na ręce najczęściej z kwadratów (innych casio nie uznaję, z wyjątkiem starych marlinów).
 5. U mnie w stanie NOS z puszką itd zastanawia się nad pójściem w świat.
 6. BT w kostkach to nieporozumienie. Rozumiem jednak, że upychanie go tam zostało wymuszone nie modą, a zapowiedzią likwidacji sygnału radiowego WC w USA z przyczyn oszczędnościowych (chyba się z tego wycofali na razie), u nas na szczęście się na to nie zanosi. Póki jest - łapać, nasłuchiwać, syn-chroni-zować!
 7. Tłumaczyłem już, pogooglaj sobie np. "klauzula naprawy". Faktycznie szkoda czasu na dyskusje na tym poziomie. Zaciśnięte piąstki, buzia w ciup, głuchota na argumenty i tylko powtarzanie w kółko "podróba".
 8. tylko będziesz musiał się w brazylijskie "podróby" zaopatrzyć
 9. No i ciągle kłamiesz, Casio nie produkuje metalowej bransy ani bezela do DW5600, wszyscy o tym wiemy i nikt nie udaje że jest oryginalna.
 10. żeby zamknąć z mojej strony temat customów powiem tylko: - pomimo że niektórzy forumowicze gromko wołają jakie to oczywiste, to "ochrona prawna oryginalnych części zamiennych jest jednym z najtrudniejszych i budzących najwięcej kontrowersji zagadnień w prawie własności intelektualnej", - np. bezele i paski produkowane przez wiadomego brazylijczyka, dzięki którym pewnie setki vintage'owych 5600c zyskało drugie życie prawdopodobnie są legalne pomimo zamieszczenia na nich zastrzeżonych napisów (a co samo w sobie w prostym rozumowaniu znawców świadczy o "podróbce"), - na customach napisy na bezelu nie są umieszczane po to żeby udawać, że pochodzą od producenta, tylko dlatego że wynika to z funkcji tych części (patrz: brazylijczyk), w przypadku customów sprawa jest mniej oczywista, dlatego, że nie służą przywróceniu pierwotnego wyglądu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.