Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wtsz

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Chciałbym, żeby kupujący pamiątkowy elegancki zegarek wzięli jednak także pod uwagę Nomosa. Kupiłem Nomosa Tangente update. Bardzo piękna granatową tarcza i koperta z uszami. Rewelacyjne proporcje. Polecam sklep Jansen w Warszawie, który szybko, sprawnie a przede wszystkim z klasą sprowadził zegarek z grawerem wykonanym przez producenta.
 2. Na razie nosi certinę ds Action i jest ok. Pomyślałem ,że lepiej może kupić zegarek bardziej formalny, nawet do garnituru a Bondy to sobie bedzie kupował sam. Może 38? https://www.czaszegarkow.pl/tudor-style-srebrny-stal-o38-mm-p-298421.html Trudna jest zmiana bransolety na pasek? Preferencje po reserchu, bardzo prosty zegarek lepiej bez cyfr, chociaż Nomos bardzo ładny. Tag Carrera Day-Ddate czy Tudor Style? Czy możę coś innego z dobrym mechanizmem i odrobiną prestiżu.
 3. ML raczej nie, chociaż tez nie grałem pod uwagę Tudora. Prestiżowo jak to wygląda? Tudor to chyba postrzegany jako biednieszy Rolex.
 4. https://wkruk.pl/zegarki/tudor/tudor-style-date-41mm-10 Obejrzałem tudory i spodobał mi się ten na powyższym linku tylko czarny czy biały, no i w jakiej cenie byłby do dostania.
 5. Przyjrzę się Tudorom. Dziękuję.
 6. Przepraszam, doprecyzuje. Indeksy tylko srebrne. Miałem też na oku Balla ale po zrobieniu rekonesansu niestety odpadł. Nomos do bólu niemiecki, niestety.
 7. A jak wygląda Bucherer z białą tarczą na żywo?
 8. Tylko nowy i biorę pod uwagę upływ lat, ale chcę uniknąć rozczarowania. Bucherer z białą tarcza i chyba ma etę.
 9. Niestety, przekracza budżet. Ze zniżkami ok. 10k przaznaczyłem.
 10. Dzień dobry Bardzo prosiłbym o poradę czy na pamiątkowy prezent dla młodego mężczyzny lepiej kupić Taga calibre5 czy jednak może lepszą opcją byłby Carl F. Bucherer Manero lub Patravi. Nie wiem jak na żywo wyglądają zegarki Bucherera i czy ich design nie jest trochę zbyt oldschoolowy. Szukam zegarka trochę casualowego i garniturowego (nurek odpada). Zegarek nie do odsprzedaży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.