Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamil1986

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. To "na zawsze" raczej w znaczeniu noszenia jak najdłużej, nie oczekuję, że czasomierz wytrzyma kilkadziesiąt lat🙂 Chociaż kto wie...
 2. Rzeczywiście! Dziękuję, moje gapiostwo😉
 3. Niestety w granicach 3000 nie ma obecnie żadnego Balla na portalach aukcyjnych:-\ 1. Zarówno 40 mm (Worldmaster) jak i 43 mm Epos 3401) są dla mnie ok. Oba miałem. Rozmiar jest poza moimi oczekiwaniami. 2. Tak jak zaznaczyłem w poście - zegarek będzie zakładany codziennie. 3. Wymienione przeze mnie zegarki są na Eta lub Sellita, więc niedokładności nie będą mi przeszkadzać. Kwarc, tak jak zaznaczyłem w poście, poza zainteresowaniami. 4. Wodoszczelność nie wchodzi w ramy moich oczekiwań, zakładam że wymienione przeze mnie zegarki nie przestaną chodzić, gdy nadgarstek zmoknie w deszczu, tylko w takich sytuacjach będzie miał kontakt z wodą. 5. Tak, pytanie moje dotyczy już wybranych, po przemyśleniach, przeze mnie zegarków.
 4. A z tych przeze mnie wymienionych?
 5. Witam. Przymierzam się do zakupu zegarka i chciałbym się poradzić szanownych forumowiczów. Nie jestem kolekcjonerem, będzie to mój jedyny i codzienny czasomierz, na który odkładałem ciężko zarobione pieniądze, więc chcę, by to był przemyślany zakup. Oczekiwania, którymi się kierowałem przy jego wyborze to: stan nowy, mechanizm automatyczny, stalowa bransoleta, szafirowe szkło, cena do 3000 PLN. Zamierzam dokupić skórzany pasek (nie dotyczy Alpiny) i traktować ten czasomierz również jako garniturowca. Poniżej modele, które biorę pod uwagę: Raymond Weil Freelancer 2710-ST5-65021 Eterna Eternity Gent 2700.41.50.1736 Maurice Lacroix Less Classique Automatic LC6027-SS002-120 Ball Trainmaster Legend NM2030D-SJ-SL Longines Conquest L3.728.4.66.6 Hamilton Jazzmaster Gmt Doxa Vintage Fusion Gent 6241.0022R10 Hamilton Khaki Field H70595163 Alpina Avalanche Regulator AL650X4A6 Epos 3401 Wygląd każdego z nich przypadł mi do gustu. A może jakieś inne modele, które wpisują się w powyższe oczekiwania? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
 6. Witam. Czy któryś z użytkowników może się wypowiedzieć na temat poniższych pasków? W poszukiwaniu czarnego paska ze skóry egzotycznej znalazłem na olx takie oto ogłoszenie. Lokalizacja Kraków, Podgórze.
 7. Ciekawe czy jest dzisiaj coś, czego nie podrabiają? ? Dziękuję za odpowiedzi. Jak wszystko pójdzie dobrze to dzisiaj stanę się posiadaczem tego eposa. Mój pierwszy automat (do tej pory naciąg manualny w Worldmasterze). Wiem z forum, że podstawową poradą do automatów jest "noś jak najczęściej" i zamierzam się do niej stosować, ale gdyby jeszcze jakieś sugestie się pojawiły chętnie posłucham rad Forumowiczów.
 8. Witam! Chciałbym się skonsultować z Szanownymi Forumowiczami w sprawie czasomierza Epos 3401. Czy nie zauważacie niczego niepokojącego, co mogłoby sugerować że to podróbka? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
 9. Dziękuję bardzo za wszystkie sugestie. Właściciel Eposa się rozmyślił, w związku z tym transakcja nie doszła do skutku. Tak więc jeżeli ktoś chciałby Atlantica to jest takowy na zamianę. Pozdrawiam
 10. Niestety finanse nie pozwalają na zakup kolejnego zegarka, a człowiek lubi zmiany? Atlantica traktuję jako garniturowca, w związku z tym niezbyt często go noszę i pomyślałem o czymś bardziej uniwersalnym...
 11. Przepraszam za zamieszanie. Nie wiedziałem po prostu czy mogę zamieszczać tego typu wpisu na forum ogólnym. Otóż, mam propozycję zamiany mojego Worldmastera z 2017 roku na Eposa 3401 z 2016 r. z dopłatą po mojej stronie 1100zł. Oba czasomierze pochodzą z polskiej dystrybucji i posiadają komplet dokumentów. Pytanie moje jest takie, czy to opłacalna dla obu stron zamiana. Zamieszczam zdjęcia zegarków i z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
 12. Witam! Czy mogę się poradzić któregoś z Szanownych Użytkowników odnośnie transakcji związanej z zakupem oraz zamianą zegarka?
 13. Nikt nie jest w stanie na podstawie załączonych zdjęć określić oryginalności zegarka? Nic się nie rzuciło w oczy, co mogłoby wskazywać na podróbkę?
 14. Witam! Co Szanowni Forumowicze sądzą o tym czasomierzu z olx? Oryginał?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.