Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamil1986

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

152 profile views
 1. Ciekawy Tissot! Niezbyt wygórowane wymagania, więc tych informacji rzeczywiście niewiele. Zegarek do zakładania kilka/kilkanaście razy w roku, dlatego najlepiej ręczny naciąg. Użytkowany w sytuacjach oficjalnych, dlatego szkło nie jest aż tak bardzo istotne (aczkolwiek jestem zwolennikiem szafiru). Cena 3000, więc mechanizm przyzwoity, ale nie liczę na fajerwerki. Wygląd typowego garniturowca, więc tarcza srebrna lub złota. Nie jestem Bondem, więc pasek zamiast bransolety. Marka, wiadomo, najlepiej prestiżowa😉 Max Bill na wielki plus!
 2. Poszukiwany garniturowiec o ręcznym naciągu w kwocie do 3000 zł. Nowy lub używka. Dziękuję za wszelkie sugestie.
 3. To "na zawsze" raczej w znaczeniu noszenia jak najdłużej, nie oczekuję, że czasomierz wytrzyma kilkadziesiąt lat🙂 Chociaż kto wie...
 4. Rzeczywiście! Dziękuję, moje gapiostwo😉
 5. Niestety w granicach 3000 nie ma obecnie żadnego Balla na portalach aukcyjnych:-\ 1. Zarówno 40 mm (Worldmaster) jak i 43 mm Epos 3401) są dla mnie ok. Oba miałem. Rozmiar jest poza moimi oczekiwaniami. 2. Tak jak zaznaczyłem w poście - zegarek będzie zakładany codziennie. 3. Wymienione przeze mnie zegarki są na Eta lub Sellita, więc niedokładności nie będą mi przeszkadzać. Kwarc, tak jak zaznaczyłem w poście, poza zainteresowaniami. 4. Wodoszczelność nie wchodzi w ramy moich oczekiwań, zakładam że wymienione przeze mnie zegarki nie przestaną chodzić, gdy nadgarstek zmoknie w deszczu, tylko w takich sytuacjach będzie miał kontakt z wodą. 5. Tak, pytanie moje dotyczy już wybranych, po przemyśleniach, przeze mnie zegarków.
 6. A z tych przeze mnie wymienionych?
 7. Witam. Przymierzam się do zakupu zegarka i chciałbym się poradzić szanownych forumowiczów. Nie jestem kolekcjonerem, będzie to mój jedyny i codzienny czasomierz, na który odkładałem ciężko zarobione pieniądze, więc chcę, by to był przemyślany zakup. Oczekiwania, którymi się kierowałem przy jego wyborze to: stan nowy, mechanizm automatyczny, stalowa bransoleta, szafirowe szkło, cena do 3000 PLN. Zamierzam dokupić skórzany pasek (nie dotyczy Alpiny) i traktować ten czasomierz również jako garniturowca. Poniżej modele, które biorę pod uwagę: Raymond Weil Freelancer 2710-ST5-65021 Eterna Eternity Gent 2700.41.50.1736 Maurice Lacroix Less Classique Automatic LC6027-SS002-120 Ball Trainmaster Legend NM2030D-SJ-SL Longines Conquest L3.728.4.66.6 Hamilton Jazzmaster Gmt Doxa Vintage Fusion Gent 6241.0022R10 Hamilton Khaki Field H70595163 Alpina Avalanche Regulator AL650X4A6 Epos 3401 Wygląd każdego z nich przypadł mi do gustu. A może jakieś inne modele, które wpisują się w powyższe oczekiwania? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
 8. Witam. Czy któryś z użytkowników może się wypowiedzieć na temat poniższych pasków? W poszukiwaniu czarnego paska ze skóry egzotycznej znalazłem na olx takie oto ogłoszenie. Lokalizacja Kraków, Podgórze.
 9. Ciekawe czy jest dzisiaj coś, czego nie podrabiają? ? Dziękuję za odpowiedzi. Jak wszystko pójdzie dobrze to dzisiaj stanę się posiadaczem tego eposa. Mój pierwszy automat (do tej pory naciąg manualny w Worldmasterze). Wiem z forum, że podstawową poradą do automatów jest "noś jak najczęściej" i zamierzam się do niej stosować, ale gdyby jeszcze jakieś sugestie się pojawiły chętnie posłucham rad Forumowiczów.
 10. Witam! Chciałbym się skonsultować z Szanownymi Forumowiczami w sprawie czasomierza Epos 3401. Czy nie zauważacie niczego niepokojącego, co mogłoby sugerować że to podróbka? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
 11. Dziękuję bardzo za wszystkie sugestie. Właściciel Eposa się rozmyślił, w związku z tym transakcja nie doszła do skutku. Tak więc jeżeli ktoś chciałby Atlantica to jest takowy na zamianę. Pozdrawiam
 12. Niestety finanse nie pozwalają na zakup kolejnego zegarka, a człowiek lubi zmiany? Atlantica traktuję jako garniturowca, w związku z tym niezbyt często go noszę i pomyślałem o czymś bardziej uniwersalnym...
 13. Przepraszam za zamieszanie. Nie wiedziałem po prostu czy mogę zamieszczać tego typu wpisu na forum ogólnym. Otóż, mam propozycję zamiany mojego Worldmastera z 2017 roku na Eposa 3401 z 2016 r. z dopłatą po mojej stronie 1100zł. Oba czasomierze pochodzą z polskiej dystrybucji i posiadają komplet dokumentów. Pytanie moje jest takie, czy to opłacalna dla obu stron zamiana. Zamieszczam zdjęcia zegarków i z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
 14. Witam! Czy mogę się poradzić któregoś z Szanownych Użytkowników odnośnie transakcji związanej z zakupem oraz zamianą zegarka?
 15. Nikt nie jest w stanie na podstawie załączonych zdjęć określić oryginalności zegarka? Nic się nie rzuciło w oczy, co mogłoby wskazywać na podróbkę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.