Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Wacor

Użytkownik
 • Content Count

  1357
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wacor last won the day on November 26 2019

Wacor had the most liked content!

Community Reputation

578 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3053 profile views
 1. No ok. Wyraziłem swoją opinię na podstawie tego, jak ja postąpiłem. W przypadku ruskich tzw. entry level jest bardzo niski...ile potrzeba? 50zł? I już możemy zacząć coś tam zbierać...ze szwajcarami jest trochę drożej, ale rzeczywiście jak ktoś chce to coś tam znajdzie, ale raczej nic znanego (no może jakaś doxa, delbana, atlantic). W ruskich mamy poljota, pobiedę, rakietę i tyle (upraszczam), starych szwajcarów są setki różnych firm, z czego ponad połowa nieznana...(ja tak to odbieram). I ponownie na moim przykładzie - chciałem kupić poljota budzika, dosyć długo na niego chorowałem, ale mi przeszło z powodu napaści ruskich. Nie mówię, że przez to jest zastój na rynku (tzn. nie przez to, że nie kupiłem budzika 😉), ale wydaje mi się, że część "nowych" mogła się jednak odwrócić i zrezygnować z rozpoczęcia kolekcjonowania ruskich...taki mój głos w dyskusji.
 2. Ale kto przed konfliktem nie zbierał, ten jakoś niespecjalnie zaczął - np. ja.
 3. Może dlatego, że ruskie są ruskie...Po napaści na Ukrainę zainteresowanie spadło, bo kto by chciał mieć coś ruskiego w domu?
 4. Spróbuj tutaj https://skup-zlomu-i-metali-sosnowiec.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral 🤪🤣 Taki żarcik. Też kibicuję, fajnie się czyta te Twoje rozterki 👍
 5. Nic prostszego: wstąp do Stowarzyszenia, pojedź na walne zgromadzenie i wystartuj w wyborach na Prezesa Zarządu...
 6. Dobry den! Prosto z Czech, stan oryginalny 😀
 7. Blue, a kolega pisze o black…chyba że słabo zna się na kolorach 😉
 8. Koledzy, ja doskonale wiem, że do wszystkich należy zwracać się z szacunkiem, ale wartościowanie osób na podstawie stażu na forum jest...śmieszne. I niesmaczne.
 9. A jak ktoś jest młodszy (wiekiem, stażem) i szanowany na forum to do śmietnika? Bez przesady...jak ktoś plecie dwa po trzy albo lekceważąco podchodzi do sprawy to trzeba mu się kłaniać w pas? Bo starszy i szanowany na forum? Przez kogo szanowany? Jest jakiś ranking ulubieńców? Nie ważne...chyba wiem o co Tobie chodziło..."Nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe".
 10. A to niby dlaczego? To, że ktoś jest dłużej na forum czyni go...no właśnie, kim go to czyni? Jak ktoś jest starszy to z automatu mądrzejszy? Dlaczego nie można stawiać się na równi z kimś, kto jest dłużej na forum?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.