Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wacor

Użytkownik
 • Content Count

  1,291
 • Joined

 • Days Won

  2

Wacor last won the day on November 26 2019

Wacor had the most liked content!

Community Reputation

453 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,621 profile views
 1. Wacor

  Casio do kwadratu

  Z otchłani 😉
 2. Wacor

  LEGO

  Brak otwieranych części, np. dachu to wg mnie najsłabsze ogniwo dzisiejszych LEGO. Patrząc na stare modele to do każdego można było zajrzeć i spokojnie zamknąć dach, bo był na zawiasach.
 3. W FORUM GŁÓWNE musisz wejść - a nie wszedłeś. https://zegarkiclub.pl/forum/forum/167-forum-główne/
 4. Piękna i bestia…jak z bajki 😜
 5. I ja chciałbym przedstawić swoją propozycję, o której mówiłem już jakiś czas temu. A może powrócić do bezpłatnych ogłoszeń, ale bazarek zrobić widoczny tylko po wpłacie określonej kwoty - np. 1 - 2 zł za miesiąc, albo 5 zł za rok? Na całym świecie funkcjonują mikropłatności i ludzie nawet nie widzą tego, że je uiszczają. Ile jest wejść w ciągu miesiąca? 300? Byłoby 300zł, albo 600zł. W chwili obecnej jest coś koło 75 ogłoszeń, które generuje zysk na poziomie 300 / 400 zł. Przy opłacie 2 zł za wejście na miesiąc (czyli nic, człowiek z ciekawości opłaci) zysk byłby większy, a przy okazji jest szansa na powrót bazarku na starych zasadach i zwiększenie ruchu na nim, co znowu powinno wygenerować większe zyski.
 6. A Omcia będzie za Rolcia? Jako uzupełnienie kolekcji wybrałbym Pama (to kanapka, bo słabo widać). Jako zastępstwo to trzeba się zastanowić, bo jednak całkowicie inne zegarki. Dla mnie PAM jest fajniejszy...no i zabawa w paski, o której tyle słyszałem
 7. Może to pomoże: https://faq.whatsapp.com/iphone/how-to-link-to-whatsapp-from-a-different-app/?lang=pl
 8. Bo tak stoi w Regulaminie 😜 Regulamin to dzieło Zarządu, więc tam możesz kierować swoje pytanie…ale spodziewam się odpowiedzi w stylu „bazarek nie jest najważniejszy na forum, zrób coś dla klubu, etc.” 😜
 9. Kolega chyba rzeczywiście ma delikatne problemy z czytaniem 😉 Regulamin działu SPRZEDAM § 2. Zasady ogólne 6. Do kontaktu z właścicielem ogłoszenia służą prywatne wiadomości PM, e-mail i inne wyszczególnione przez niego sposoby komunikacji. Oferta powinna zawierać co najmniej kontakt PM. 7. Użytkownicy forum nie mogą dodawać komentarzy do ofert sprzedażowych w dziale RYNEK. Zabronione są dyskusje pod postami ofertowymi. Wszelka komunikacja między Sprzedającym i zainteresowanymi ofertą użytkownikami forum, musi być prowadzona na kanałach prywatnych – poprzez prywatne wiadomości PM lub inne wskazane przez Sprzedającego w treści oferty. Wątek z ofertą może służyć wyłącznie autorowi oferty do przekazywania informacji o przedmiocie oferty i jej aktualizacji, ale nie do ustalaniu szczegółów transakcji. Użytkownicy forum nie stosujący się do powyższego będą karani upomnieniami do zablokowania konta włącznie.
 10. Tego jeszcze nie znałem...klon zegarka coś jak owca Dolly
 11. Czarna jak smoła💪 Smacznego
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.