Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wacor

Stowarzyszenie
 • Content Count

  1,251
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wacor last won the day on November 26 2019

Wacor had the most liked content!

Community Reputation

344 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,477 profile views
 1. Niestety. Napisałem do kilkunastu instytucji i niestety - żadna nie była w stanie podać jakiejkolwiek informacji na temat przekazania zegarków członkom wyprawy.
 2. Zainteresowanych odsyłam do tematu, w którym sporo udało się ustalić ->
 3. Masz 100% rację. Nawet teraz jak zakładałem ten zegarek, to to szkło ni jak nie siedzi. Mam jeszcze parę lat, to się zmieni Ale dzięki za uwagę.
 4. Czas szybko leci...a ta Doxa ciągle zachwyca, zwłaszcza barwione wskazówki połyskujące na słońcu...
 5. Wesołych Świąt! Dużo zdrowia i miłości!
 6. Możesz "wydrukować" stronę jako PDF. Klikasz na przeglądarce DRUKUJ i jako drukarkę wybierasz zapisz jako PDF. Problem jest taki, że zapisuje tylko tą stronę, która jest otwarta, czyli musisz po kolei zapisywać stronę 1, 2, 3 itd...
 7. Aż tak znany nie jestem...ale mówili, że w Tulum jest fajnie 😁
 8. Jak tak dalej pójdzie, to znowu poleci ze mną na wakacje 😁
 9. Dodaj sobie do zakładek na kompie. Będziesz sobie klikał w zakładkę i od razu przechodził do tego tematu.
 10. Wacor

  LEGO

  Wpłynąłem w zatokę piratów...😉
 11. Tak na szybko w ogłoszeniach powinny być: - obowiązek rzetelnego poinformowania o stanie zegarka wg skali jaka funkcjonowała na forum - cena - minimum trzy własne zdjęcia zegarka pokazujące go od strony tarczy, dekla i z boku. Większa ilość zdjęć + detale mile widziana Dlaczego my robimy to dopiero teraz?
 12. Skoro był zamiar zamknięcia bazarku na tydzień, to tak trzeba było zrobić. Było napisane ogłoszenie i ok. Teraz bazarek jest dostępny, działa bez żadnego Regulaminu i opiera się na "widzi mi się" sprzedawcy usługi (bo w tym przypadku Klub jest sprzedawcą). Nie można było stworzyć porządnego Regulaminu i jasnych zasad? Dlaczego Klub/Stowarzyszenie zawsze musi wychodzić na nowicjuszy i amatorów? Rozmawialiśmy, oferowałem pomoc i chęć współpracy...mam wrażenie, że całkowicie niepotrzebnie. Mówiłem, że mogę napisać Regulamin i stać na jego straży. Zarząd zrobił jak uważał, zresztą kolejny raz. Oczywiście do sposobu naliczania opłat nic nie mam - tak wybraliście. Ale sposób wprowadzania zmian jest niestety tak badziewny, jak zegarek za 9,99zł z Chin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.