Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Raflo74

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

89 profile views
 1. To chyba odpowiednie forum dla tego mema????
 2. Kurde, ja też tego nie kumam. Rozumiem ryż, kaszę, makaron i różne inne rzeczy z długim terminem. Ale papier toaletowy? Re zniki papierowe? O co chodzi?
 3. Chuck Norris wiecznie żywy
 4. Dla wielbicieli marki i tatuaży
 5. I jak wrażenia po seansie? Mi się bardzo podobało. Ciekawy temat podany w fajnej oprawie. Oby więcej takich produkcji.
 6. Stał to też stop . A tak serio, to tak jak koledzy wczesniej napisali. Jeżeli w ofercie jest że stal, to pewnie będzie stal. Ale tutaj też jakość bywa różna.
 7. A propos latte z rozetą...
 8. O widzę, że wracamy do starych dobrych kawałów o babie???? No to jedziemy. Jeden z moich ulubionych. Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie. Lekarz się pyta: co Pani jest? A żaba na to: coś mi się do d... przykleiło.
 9. Ja tylko się obawiałem, że porzuciłeś tak piękny i ambitny projekt. W takich rzeczach pośpiech nie jest wskazany, więc cierpliwie czekam na kolejne wpisy z postępem prac. Pozdrawiam.
 10. Jestem zaniepokojony ciszą w tym wątku ☺️. Śledzę i kibicuję od samego początku. Mam nadzieję, że nie porzuciłeś projektu?
 11. Od jakiegoś czasu mam czarną wersję, ale pod marką Binger. Naprawdę fajny zegarek za takie pieniądze. W czarnej wersji wskazówki są trochę mało czytelne, ale da się przeżyć. Wklejam link, gdzie wrzuciłem zdjęcia zegarka. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/162509-wymiana-wskazówek/?fromsearch=1
 12. Z tyłu liceum z przodu muzeum
 13. Być może kupiłeś zegarek w pudełku. To niekoniecznie tak działa. Ostatni zegarek dostałem w pudełku. Kosztował ok. 65$ i nie miałem żadnych dodatkowych opłat. Wydaje mi się że to loteria.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.