Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Axxel

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Tak na szczęście z oddaniem zaliczki nie było najmniejszego problemu, choć może wpływ na to miał mail z informacją, że zamierzam przesłać kopię całej korespondencji do producenta - Omega, Chrono24.com oraz zamieścić historię z zamówieniem na możliwe największej ilości forum internetowych dotyczących zegarków. Próbowali po tym mailu "wynegocjować" jeszcze 2-3 tygodnie na dostarczenie zegarka, ale już im tego czasu nie dałem.
 2. Kupiłem ją poprzez Chrono24.com. Znajdziesz ich tam sporo. Nie polecam jednak włoskich sprzedawców, gdyż miałem z jednym z nich sporo problemów. Ref.232.32.46.51.01.005
 3. Dzięki za gratulacje oraz miłe słowa. Co do bransolety to mam jej zakup w planach, ale osobiście wolę (przynajmniej na razie) ten zegarek właśnie na tym pasku.
 4. Nie kupiłem zegraka u przedstawiciela Omegi ponieważ cena modelu, który chcę kupić (mieszkam w Szwecji) jest wyższa od tej którą znalazłem na Chrono24 jest wyższa o ponad 20 tyś. SEK czyli prawie 10 tyś. PLN. Poza tym nie mieli na miejscu modelu, o który mi chodziło i także musiałbym czekać - choć na pewno o wiele krócej i na 100% otrzymałbym zamówiony zegrek. Nie jestem jednak aż tak rozrzutny aby przepłacić aż 10.000 PLN. O rabacie nie było nawet mowy, różnica w cenie tłumaczona była wyższymi podatkami w Szwecji oraz kosztami. Dodatkowo dali do zrozumienia iż jak kogoś niestać na taki zegarek to niech sobie kupi tańszy - co już całkowicie przekreśliło moją chęć dalszej rozmowy i ewentualnych zakupów u tych państwa. Może ktoś z Was orientuje się ile w Polsce kosztuje Omega Planet ocean Chronograph Ref: 232.32.46.51.01.005. (czarna tarcza z pomarańczową 12 na gumie z pomarańczowym przeszyciem)
 5. Bardzo dziękuje za linki oraz sugestie dotyczące korespondencji z Omegą, oczywiscie sprawdzę także czy bank porzez który dokonałem przelewu zaliczki będzie wstanie i miał ochotę w jakiś sposób mi pomóc. Co do prawnika to nie wiem czy jego rachunek nie okazałby się więcej warty niż te 500 Euro zaliczki
 6. Czy możecie polecić - podać adresy jakiś znanych anglojęzycznych forum internetowych dotyczących zegraków lub może grup na facebook-u ? Potrzebne mi będą do przekonania nieuczciwego sprzedawcy, o którym napisałem wcześniej OROLOGERIA BODONI SRL do zwrotu zaliczki jaką wpłąciłem im na poczet zakupu zegraka Planet Ocean Chronograph. Niestety zegarka od dwóch miesięcy nie dostarczyli. Na maila z prośbą o zwrot zaliczki nie odpowiedzieli, choć wcześniej z korespondencją nie było problemu, a odbywała się ona w języku angielskim. Może gdy napiszę do nich iż zamieszczę treść korespondencji pomiędzy nami na forach internetowtch oraz facebooku to przekona ich do zwrotu zaliczki, gdyż wszyscy dowiedzą sie o tym jak traktują klientów i że są po prostu oszustami. Zamiezram także napisać do Chrono25.com gdyż na ich stronie OROLOGERIA BODONI SRL widnieje jako zaufany sprzedawca, co niestety nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Z góry dziękuję za pomoc,
 7. Dziękuję za Wasze opinie i porady. W takim razie jutro wysyłam prośbę o zwrot wpłaconej zaliczki.
 8. Cóż ja nadal mam nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze i wkrótce będę mógł odebrać nowy zegarek. Co do polecenia to otrzymałem je na tym forum, gdy pytałem o sprawdzonego sprzedawcę z europy. Poczekam jeszcze jakiś czas, jeśli nic się nie zmieni to poproszę o zwrot zaliczki i będę szukał innego sprzedawcy.
 9. Mam pytanie dotyczące dostępności Omegi Planet Ocean Chronograph. Zamówiłem ten zegarek Ref: 232.32.46.51.01.005 u sprzedawcy Trusted Seller Orologeria Bodoni srl ze strony Chrono24. Wpłaciłem zaliczkę 500 EURO i już od dwóch miesięcy czekam i nadal nic. W wiadomościach od nich otrzymuję informację iż czekają na ten zegraek, gdyż musi zostać wyprodukowany przez Omegę i dopiero do nich dostarczony. Trochę to dla mnie dzwine, ponieważ nie sądzę, aby zegarki te były wykonywane dopiero na zamówienie. Czy ktoś z Was słyszał o tym sprzedawcy i ile ewentualnie trzeba czekać na zegarek, który nie jest wart miliony euro i wyprodukowany w kilku sztukach ?
 10. Bardzo dziekuję za rekomendację oraz link. Cieszę się, że sprzedawca jest z europy, dzięki temu zaoszczędzę na VAT oraz cle.
 11. Bardzo dziekuję za odpowiedzi, wygląda na to iż najlepszym rozwiązaniem będzie wycieczka do któregoś z salonów Omegi w Szwajcarii - tak powinny być najniższe ceny - przynajmniej teoretycznie.
 12. Witam, zdecydowałem się na zakup Omegi Planet Ocean Chronograph i w związku z tym chciałbym się Was zapytać czy macie jakieś strony godne polceania, na których mógłbym kupić ten zegrarek. Z tego co sam znalazłem na internecie to najlepsze ceny oferują sklepy i sprzedawcy w USA, ale do tych cen pewnie będę musiał doliczyć jakieś nasze podatki (czy orientujecie się ile one wynoszą). Kiedyś na forum był sprzedawca swissdirect który oferował zakup zegarków bezpośrednio w Szwajcarii, ale niestety jego strona się zmnieniła lub już nie działa. Będę zobowiązany za wszelkie informacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.