Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

jacek17

Użytkownik
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  elektronika, zegarki, gitara, whisky, Junak

Recent Profile Visitors

565 profile views
 1. Takie cudo przyszło - w kwarcu, ale nie dość, że kosztowało grosze, to jeszcze porządnie wykonane. Myślę, że koperta i tarcza taka sama, jak w wersji z automatem. A luma najlepsza, jaką w chińczykach miałem.
 2. Udawany, ale kosztował grosze, więc nie wymagam wiele.
 3. Takie coś przyszło - dzięki temu mam bardzo dobrą bransoletę i futerał podróżny, zegarek dostałem gratis :-))))) Zegarek pewnie pójdzie do ludzi.....
 4. Ech, żeby ta luma na PD trzymała chociaż z 15 minut, to byłoby klawo. Ale i tak go lubię.
 5. Ależ świetny mod! Szacuneczek. Mi się marzy poprawienie lumy i już się dogadałem z kolegą z forum na nową lumę na bezelu. Jeszcze tylko z tarczą muszę coś wymyślić. Powiem CI, że ta gliszowana tarcza wygląda kozacko. Podoba mi się.
 6. Szanowni! Szukam zegarka Vostok Compressor! Ktoś? Coś? Bo na Meranom niestety są niedostępne.
 7. Takiego? Faktycznie - sam zegarek jest ok, ale bransoleta faktycznie ostra. Taki styl - brutalny 🙂 Swoją drogą, właśnie myślę, żeby jednak się go pozbyć, bo 46,mm to trochę dla mnie za dużo.
 8. Bezel ruchomy i znaczniki wklęsłe. Ale moje ręce nie nadają się do precyzyjnej roboty....
 9. Z chęcią bym dał zegarek do "przelumowania", pomysł z bezelem jest świetny - polecasz kogoś, kto to za sensowne pieniądze zrobi?
 10. Świat jest mały - cieszę się że chodzi. Jak widzisz, nie odżałowałem sprzedaży i kupiłem drugi 🙂
 11. Czyżbyś to Ty ode mnie kupił 🙂
 12. Fajny, duży i ciężki - chociaż w poprzedniej wersji ( z szarą tarczą - pozbyłem się go i pluję sobie w brodę) miał moim zdaniem lepszą bransoletę. Luma nawet fajna (bo tarcza sandwich) ale jak to u chinoli - krótkotrwała.
 13. No przecież mamy tylko jednego wodza. Na strasznie duży wygląda mi ten zegarek - tak 42 mm na oko. Przedtem nosił coś mniejszego. Ale faktycznie to może być Atlantic. https://www.wykop.pl/wpis/38617371/ktos-poznaje-podobny-do-maurice-lacroix-l1047-ale-/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.