Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jacek17

Użytkownik
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  elektronika, zegarki, gitara, whisky, Junak

Recent Profile Visitors

347 profile views
 1. Ech, żeby ta luma na PD trzymała chociaż z 15 minut, to byłoby klawo. Ale i tak go lubię.
 2. Ależ świetny mod! Szacuneczek. Mi się marzy poprawienie lumy i już się dogadałem z kolegą z forum na nową lumę na bezelu. Jeszcze tylko z tarczą muszę coś wymyślić. Powiem CI, że ta gliszowana tarcza wygląda kozacko. Podoba mi się.
 3. Szanowni! Szukam zegarka Vostok Compressor! Ktoś? Coś? Bo na Meranom niestety są niedostępne.
 4. Tarcza perła? Dobrze wiedzę?
 5. Takiego? Faktycznie - sam zegarek jest ok, ale bransoleta faktycznie ostra. Taki styl - brutalny 🙂 Swoją drogą, właśnie myślę, żeby jednak się go pozbyć, bo 46,mm to trochę dla mnie za dużo.
 6. Z chęcią bym dał zegarek do "przelumowania", pomysł z bezelem jest świetny - polecasz kogoś, kto to za sensowne pieniądze zrobi?
 7. Świat jest mały - cieszę się że chodzi. Jak widzisz, nie odżałowałem sprzedaży i kupiłem drugi 🙂
 8. Czyżbyś to Ty ode mnie kupił 🙂
 9. Fajny, duży i ciężki - chociaż w poprzedniej wersji ( z szarą tarczą - pozbyłem się go i pluję sobie w brodę) miał moim zdaniem lepszą bransoletę. Luma nawet fajna (bo tarcza sandwich) ale jak to u chinoli - krótkotrwała.
 10. Co macie dzisiaj na nadgarstku?
 11. No przecież mamy tylko jednego wodza. Na strasznie duży wygląda mi ten zegarek - tak 42 mm na oko. Przedtem nosił coś mniejszego. Ale faktycznie to może być Atlantic. https://www.wykop.pl/wpis/38617371/ktos-poznaje-podobny-do-maurice-lacroix-l1047-ale-/
 12. Giertych ma IWC, a co miał na wczorajszym "orędziu" na ręku nasz wódz narodu?
 13. To rendery, ale wyglądają ładniej niż ten, który mam. Zobaczę jak wyglądają na prawdziwych zdjęciach [emoji3] Wysłane z mojego BAH2-W19 przy użyciu Tapatalka
 14. Też mam - nawet może być, tylko te okienko daty taniością wali. Lepiej by go nie było :-). Juz nawet szukałem tarczy na wymianę, ale ma nietypową wielkość i będzie ciężko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.