Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Emil/efa116

Użytkownik
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

184 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Emil/efa116

 • Birthday 02/28/1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

451 profile views
 1. Panie i Panowie. Jeżeli nie wiecie nic na temat oryginalności tego zegarka, to po co pisać, że to nic nie warta markan, że podróba będzie taka samo jakościowo jak oryginał? Ja osobiście autorce posta mogę tylko doradzić, że jak podobają się zegarki modowe, to warto je kupować od sprawdzonych sprzedawców czy sklepów. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć czy to oryginalny zegarek. W jakim sklepie był kupiony?
 2. Bardzo radzę uważać. Dekielek będzie ciężko zdjąć, wiem bo sam mam podobny zegarek. I niestety podczas prób zdjęcia dekielka, porysowałem go. Mi to nie przeszkadza. I zegarek ma u mnie dożywocie. Mimo wszystko przestrzegam że taka sytuacja może mieć miejsce.
 3. Z ciekawości później zerknę jakie są dziś kupony i chyba zamówię. 190 zł nawet za pagrne design była by dobrą ceną
 4. Kurcze kusi. Patrząc po produktach sprzedawcy, oferuje praktycznie same podróbki. Ciekawe jakby zaczęli podrabiać pagani design.
 5. Nawet się nie spodziewałem że na białym pasku będzie tak fajnie wyglądał.
 6. Wstyd się przyznać, ale ja jak otrzymałem swojego Duro kilka lat temu, nie zdjąłem tej folii i też myślałem że się nie kręci. Głupi był człowiek.
 7. Witam w zacnym gronie posiadaczy zegarków timex.
 8. Cadisen to chińska marka premium?
 9. https://allegro.pl/oferta/zegarek-produkt-meski-casio-ga-700mg-1aer-11948804296 Wydaje się fajna cena za ten model.
 10. Bo on już fabrycznie taki był. To postarzanie jak niektórych ubrań w casio zrozumieli że mało kto bierze zegarek za takie pieniądze na survival i stwierdzili, że zrobią model co już w sklepie, będzie wyglądał jak używany
 11. Tylko jedns sprężynka była? Jeżeli tak, to na deklu powinno być miejsce wytarcia tej sprężynki. Przyłóż moduł do dekielka i powinieneś zobaczyć co i jak.
 12. Ja osobiście nie wymieniam baterii u "bateryjkarzy" ostatnio teściowa miala idealny przykład by ich unikać. Wymieniła baterie w jakimś tam chińskim zegarku, miesiąc i zegarek się późni. Ja wymieniłem jej baterie na nową Renate i wszystko hula.
 13. Poczytaj o oszustach i jak działa "ohrona" (błąd ortograficzny zamierzony) olx a przestaniesz w nią wierzyć. Ludzie oszukują jak mogą. Najlepszym przykladem jaki ja poznałem to oszustwo gdy ktoś zamówił konsole PlayStation 4 a dostał PlayStation 2. Zgłosił próbę oszustwa a OLX stwierdziło że wszystko "Bangla". Kupujący kupił konsole i dostał konsole. Według OLX wszystko było ok. Jedyny przypadek to jak pisałeś. Nic nie zgłaszać, od razu zwrócić. Ciekawe tylko czy takiej sytuacji nie może wykorzystać sprzedający, i nie stwierdzi że ktoś odesłał jakiś inny sprzęt. Póki co. Takich przykładów nie był, ale dzięki "ohronie" OLX wszystko wydaje się możliwe.
 14. Tak bylo. Nie zmyślam. Akurat miałem telefon w ręku, dostałem powiadomienie o dostępności z aplikacji. Sekundy po powiadomieniu już był niedostępny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.