Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

chevre

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

67 profile views
 1. https://kraff.pl/zegarki-hamilton/7833-hamilton-jazzmaster-open-heart-automatic-40mm-h32565521-7640167047758.html Czy to już za dużo jak na zegarek do garnituru?
 2. Jakoś ta Vratislavia mi nie pasuje, nie wiem... jakby za prosta?
 3. Obwód nadgarstka 17-18cm. Interesują mnie zegarki z paskiem skórzanym ewentualnie materiałowym tak jak wariant Certiny DS-1. Tarcza niebieska lub biała.
 4. Dzięki za propozycje, jak na ten moment najbardziej odpowiada mi Certina DS-1 oraz Tissot Le Locle. Poczekam jeszcze, może ktoś coś nowego zaproponuje.
 5. Dzięki takim jak wy i waszym postom, na tym forum jest kupa rzeczowych treści Dlatego dzięki tej świetnej wyszukiwarce nie znalazłem wystarczająco dużo. Łatwiej znaleźć wasz bełkot. Może poklekocze jak wy, nabije więcej postów, to nie będą mówić "czekał 11 lat.."
 6. A to po co jest to forum? Mam opisać swoją historię życia? Czy zapytać o twoją?
 7. Witam, Jaki zegarek do garnituru do kwoty w przedziale 2000-3000zł będzie odpowiednim i najlepszym wyborem? (oczywiście nowy) Z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.