Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

83czarny

Użytkownik
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

About 83czarny

 • Birthday 08/07/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

487 profile views
 1. Pokaż jeszcze kilka zdjęć. To wersja z białą czy srebrną tarczą?
 2. No i widzisz, wrodzona cebula już mi się każe mocno zastanowić. Nie czytając Twojego posta byłem gotowy kalkulować koszt wysyłki+opłaty... a skoro jak widać można za 60USD mniej, to już mam rozterkę:) A ten Atlanticus to w sumie fajna alternatywa dla Dan Henry 70 z pierwszej wersji - ciężki do zdobycia.
 3. Wczoraj pisałem do nich o pomarańczowego Divera. Odpisali, że dostępnośc w ciągu kilku dni:) Jak widać, zadziałali szybciej. A i cena robi się przyjemniesza, choć przesyłka dodatkowo 32USD i zapewne VAT+reszta opłat. Planuje ktoś jakiś zakup wkrótce?
 4. Żeby już nie zaśmiecać tematu Hamiltona, dzięki wszystkim za podpowiedzi. Stosowny wątek nt. zegarków Dan Henry odnaleziony, zgłębiam temat.
 5. Wott, Dokładnie tą pandę od kilku dni oglądam na stronie, przeglądam recenzje i wydaje mi się, że się skuszę. Żonie też się podoba, już stwierdziła, że mi zabierze jak kupię:) Szkoda tylko, że szerokość paska taka nijaka, 19mm. Panda LIP podana przez Cordi7 też niczego sobie. Jest zagwozdka. Co byście wybrali?
 6. Ta Panda od Hamiltona jest świetna. Entuzjazm trochę opadł po zderzeniu z cennikiem. Kojarzycie ciekawe tańsze alternatywy?
 7. Na bransolecie w zależności od kolorów był po ok 770-800zł, wersja na gumie niecałe 640zł. Siedziba sklepu jest na Słowacji, gwarancja międzynarodowa. Nie miałem potrzeby korzystać.
 8. Orotime - sprawdzony sklep. Ale ceny bez rewelacji. Dało się kupić taniej.
 9. Jeszcze raz Startimer. Był już etap opatrzenia, po zmianie paska na nowo budzi radość. Stalowy chłód tarczy przyjemnie mi kontrastuje z zadziornością czerwonego perlona. Kilka makro fotek przy okazji.
 10. Na żywca chyba nie, włamanie?
 11. ja również mam dobre doświadczenia z orotime. Mogę polecić.
 12. TIK TAK - zdjęcie już było kilka stron wcześniej. Jest już ta seria dostępna? Poczytałbym o szarej wersji. Jakiej referencji szukać?
 13. Jeśli klasyk, na wyjścia to może spodoba się Hamilton Intramatic. Bardzo minimalistyczny, bauhausowy. Dobry mechanizm. I kilka wersji kolorystycznych: https://www.hamiltonwatch.com/en-int/h38755751-american-classic-intra-matic-auto.html
 14. Perlon firmy Eulit. Do dostania na 'zatoce' użytkownik Trendart-24
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.