Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

83czarny

Użytkownik
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Bywa pomocny

About 83czarny

 • Birthday 08/07/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

775 profile views
 1. Nie szuka ktoś czasem rotomatu? Dla siebie lub na prezent? Kupiłem kilka dni temu nowy zegarek, po skróceniu bransolety pewnie pojawi się w wątku Eposa, w ramach promocji przyjechał do mnie rotomat niemieckiej marki Beco Technik. Rotomat kompletnie nowy, nieużywany, wszystkie folie oryginalne, tak jak wyszło od producenta. Karton jedynie otwarty, żeby sprawdzić czy nie cegła. Mam jednak pudełko na zegarki stąd decyzja, żeby służył komuś innemu. Wartość nowego 715zł. Oddam za 450zł+przesyłka. Opis skopiowany ze strony sklepu. Zdjęcia własne Marka Beco Technic Gwarancja 2 lata Rotomat - liczba zegarków 1 zegarek Programy rotomatu Prawo/lewo Ilość obrotów 650-3600 TPD Funkcje Regulacja obrotów, Wbudowane programy Wymiary 11,2 x 9,8 x 13 cm Rotomat - materiał Tworzywo Kolor dominujący czarny Model 309394 Zapraszam.
 2. wrzucałem gdzieś tu zdjęcie pudełka robionego na zamówienie przez kolegę z jednej z grup zegarkowych na fb. Aluminium, szkło i drewno. Porządnie to wygląda. A gdybyś potrzebował rotomatu na 1zegar, mam coś takiego do oddania. Otrzymany przy zakupie zegarka. Nowy, nierozpakoway.
 3. To ja też podzielę się swoim żółciakiem. Ulubiony zegarek Taty mojej domowej czterolatki;) Tarcza do tej pory mnie zaskakuje. W warunkach szpitalnych pomarańcz, już w terenie żółciak.
 4. U mnie tymczasem z Zelosem na szlaku.
 5. 83czarny

  Hi-Fi stereo

  Rozwiązanie znalezione chwilę po publikacji postu - i rzeczywiście zmiana formatu na PCM rozwiązuje problem. Dzięki
 6. Świetne są te zegary, kupowalbym... Tyle że mam obawę że mógłbym się przez nie nabawić skrzywienia kręgosłupa.
 7. Na sprzedaż trafia jeden z zegarków z mojej kolekcji. Boldr Expedition Eiger II. Zakupiony w Sierpniu 2021 z europejskiej dystrybucji. Nie otrzymał jednak spodziewanej ilości czasu na nadgarstku, stąd kondycja zegarka bliska stanu sklepowemu. Ujął mnie czytelnością tarczy, wysokim kontrastem tarcza vs wskazówki, świetną powłoką antyrefleksyjną, niemniej nadgarstek większy być nie chce. Zegarek odrobinę za duży. Specyfikacja: Tarcza 41mm Sellita SW200-1; 38h rezerwa Stal 316L Wodoodporność 200m - 20ATM Bezel dwukierunowy, wewnętrzny BGW9 - luma Grubość 14mm Między uszami 20mm Lug to lug 48mm Do nowego właściciela trafia oczywiście pełen komplet sklepowy - zegarek na pasku canvas - nieużywany, walizka widoczna na zdjęciach, papierologia, ściereczka, karton zewnętrzny boldr. Pasek widoczny na zdjęciach nie jest częścią oferty, choć możemy się dogadać. Do zegarka posiadam też kilka oryginalnych pasków Boldr (pomarańczowa guma, czarna guma i wspomniany wyżej czarny pasek canvas - wszystkie widoczne na zdjęciach). Zegarek do obejrzenia i przymierzenia w Szczecinie. Cena: 2500zł Cena z kompletem pasków: 2700zł.
 8. Zerknij na seriouswatches. Kilka dni temu przeglądałem, były jakieś Boldr przecenione.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.