Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

83czarny

Użytkownik
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Początkujący

About 83czarny

 • Birthday 08/07/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

508 profile views
 1. Praca zdalna zdecydowanie spowodowała, że trochę poszedł w zapomnienie. Dziś wrócił na łapę. Z wrażenia już piątek wskazuje:)
 2. Orange dla mnie najlepszy, jak widać nie tylko dla mnie. Nie kliknąłem, to jednak spory zegarek
 3. Widziałem tego na OLX, Na allegro jest też jeden w kolorze Dessert Sand i o nim myślę. Pomyślałem, że pewnie ktoś z forum, tym bardziej, że ma kilka zegarków w ofercie. Z forum bezpieczniej, a tak mam trochę obawy. A najzabawniejsze w tym wszystkim to, że przy pracy zdalnej tak bardzo nie potrzebuję kolejnego zegarka:)
 4. Panownie, nie znudził się komuś Blacktip?
 5. z tych dwóch, nosiłbym ten w brązie. Większy kontrast między paskiem a tarczą, nie będzie nudno.
 6. Jaki jest ten pasek Eulit w dotyku? Wydaje się być miękki, wręcz ciepły. Mam ze dwa, ale nie mogę o nich powiedzieć żeby były miękkie jak wełna. Czuć plastik
 7. Pokażesz ja na kilku zdjęciach nadgarstkowych?
 8. Panowie, orientujecie się czy Geckota/Watchgecko mają jakieś większe akcje wyprzedażowe? Ewentualnie kiedy? Wpadła w oko C-01 gen.2, budżet ograniczony a rynek wtórny wyjątkowo skąpy.
 9. Za pośrednictwem przesyłek olx sprzedawałem niedawno pierwszy raz. W piątek paczka nadana w paczkomacie. W poniedziałek o 11 dostarczona. Odebrana po 12. O 19 tego samego dnia pieniądze na koncie. Jako sprzedający jestem zadowolony. Oczywiście przed sprzedażą temat został rozeznany. Dla mnie temat oczywisty, żeby nie klikać w linki do potwierdzenia odbioru pieniędzy. Zdaję sobie jednak sprawę, że dla starszej, bardziej ufnej, a może po prostu mniej świadomej części sprzedających, może być to niezłym zaskoczeniem. Sam chciałem też kupić wystawiony na olx zegarek - Vratislavię, być może nawet jest tu sprzedający. Opór i nieufność do tego systemu wyczuwalna.
 10. Vratislavia s.14, s.7 falcon? Nie kurzy się czasem komuś?
 11. Jako dzieciak uwielbiałem Pata i Mata z bajki "Sąsiedzi". Dziś już wiem, że to nie bajka a dokument...:)
 12. Chodzi mi po głowie ten zegar, tak jak i Vratislavia s.14 i Geckota c-1, każdy znam jedynie ze zdjęć i filmów. Jako użytkownik - widziałbyś DH na pasku nato/perlonie jako zegarek do kompletnie luźnego stroju? Mam wątpiwości czy nie jest zbyt elegancki Ten od Geckoty https://www.watchgecko.com/geckota-c-01-gen-2-racing-chronograph-watch wpasowałby mi się idealnie pod koszulkę polo i krókie portki na lato.
 13. Pokaż jeszcze kilka zdjęć. To wersja z białą czy srebrną tarczą?
 14. No i widzisz, wrodzona cebula już mi się każe mocno zastanowić. Nie czytając Twojego posta byłem gotowy kalkulować koszt wysyłki+opłaty... a skoro jak widać można za 60USD mniej, to już mam rozterkę:) A ten Atlanticus to w sumie fajna alternatywa dla Dan Henry 70 z pierwszej wersji - ciężki do zdobycia.
 15. Wczoraj pisałem do nich o pomarańczowego Divera. Odpisali, że dostępnośc w ciągu kilku dni:) Jak widać, zadziałali szybciej. A i cena robi się przyjemniesza, choć przesyłka dodatkowo 32USD i zapewne VAT+reszta opłat. Planuje ktoś jakiś zakup wkrótce?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.