Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

83czarny

Użytkownik
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

About 83czarny

 • Birthday 08/07/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

444 profile views
 1. Jeszcze raz Startimer. Był już etap opatrzenia, po zmianie paska na nowo budzi radość. Stalowy chłód tarczy przyjemnie mi kontrastuje z zadziornością czerwonego perlona. Kilka makro fotek przy okazji.
 2. Na żywca chyba nie, włamanie?
 3. ja również mam dobre doświadczenia z orotime. Mogę polecić.
 4. TIK TAK - zdjęcie już było kilka stron wcześniej. Jest już ta seria dostępna? Poczytałbym o szarej wersji. Jakiej referencji szukać?
 5. Jeśli klasyk, na wyjścia to może spodoba się Hamilton Intramatic. Bardzo minimalistyczny, bauhausowy. Dobry mechanizm. I kilka wersji kolorystycznych: https://www.hamiltonwatch.com/en-int/h38755751-american-classic-intra-matic-auto.html
 6. Perlon firmy Eulit. Do dostania na 'zatoce' użytkownik Trendart-24
 7. Dzień dobry. Powrót do biura w nowym wdzianku.
 8. podzielam opinię. srebrny do mnie mocno gada:)
 9. Też wychodziłem z tego założenia przed zakupem... i teraz naszły mnie wątpliwości. Ja mam zdecydowanie szczupły nadgarstek, do czasów Alpiny największym zegarkiem był Epos 3401 (43mm) świetnie się układający na ręku. Ostatnio kupiłem Hamiltona Intramatic w wersji 38mm i przy nim czuję, że Alpina jednak jest za duża. Choć wcześniej albo tego nie zauważałem, albo byłem tak zafascynowany, że mi to nie przeszkadzało:) I co to robić? Nosić i nie marudzić, puścić w obieg, niech służy komuś z większym nadgarstkiem?
 10. Obecnie 20% taniej u Jaworowskiego
 11. Świetny ten lonżin. Gdyby tylko wymiana weszła w grę..
 12. Panowie, podpowiecie gdzie szukać? A może ktoś przetestował, podrzuci gotowe rozwiązanie? Drogą forumowego zakupu nabyłem Hamiltona intramatica. Jako, że z czarnym paskiem mi wyjątkowo nie po drodze, szukam gotowca w ciepłym, czekoladowym/kasztanowym odcieniu. Najchętniej gładki, może być coś jak skóra crazy horse. Raczej surowy, vintage styl. Żadne świecące, połyskliwe paski nie wchodzą w grę.
 13. Kojarzycie może gdzie szukać kodów promo do Jomashop? Coś większego niż 5/10USD? Mocno mi chodzi po głowie Hamilton intramatic, a że budżet nie z gumy... Ewentualnie inny sensowny sprzedawca, może w UE?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.