Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

83czarny

Użytkownik
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Początkujący

About 83czarny

 • Birthday 08/07/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

534 profile views
 1. Alpiny można gdzieś przymierzyć stacjonarnie w PL? Mam startimera 44mm, pokazywana nie raz.. i chyba dojrzewam do faktu, że jednak za duża na mój nadgarstek
 2. Na wrażenia z użytkowania trochę za wcześnie. Sam kontakt z człowiekiem bezproblemowy, przyszło bardzo porządnie zapakowane w twarde kartony, folia bąbelkowa, strecz. No nie ma się do czego przyczepić. Ja co prawda szukałem pudełka z dodatkową szufladką na paski i inne duperele. Chińszczyzna mi się nie podobała, a to co wpadało w oko, zdecydowanie przekraczało możliwości. Ostatecznie padło na to pudełko, koszt 400zł i 15zł przesyłka. Dobre pytanie... jest chęć na nowy zegarek... tylko jaki...?!:)
 3. Trochę odkopię temat, bo też jakiś czas temu szukałem pudła dla siebie. Polskie i chińskie portale na A przejrzane, nic ciekawego nie rzuciło się w oczy. Za to na jednej z grup zegarkowych na FB natknąłem się na człowieka, który robi takie oto rzeczy. Dziś dotarło i kolekcja cieszy oko. Żona tylko podejrzliwie pyta po co mi te 4 wolne miejsca...
 4. Pany, Jakie są faktyczne koszty wysyłki z Ashford? Shipping pod zegarkiem mnie interesującym wskazuje 59USD czyli jak do krajów z poza listy, w sekcji ogólnej shipping podaje 30USD. Pytam wyłącznie o wysyłkę. Vat sobie kalkuluję.
 5. I z tego co czytałem i testowałem to właśnie połączenie PayPal z kartą revolut daje najbezpieczniejsze i najtańsze rozwiązanie.
 6. Ktoś polował na dzisiejszy wypust Mako? Parę godzin minęło, jedynie dwa wyprzedane. Wypust chyba zdecydowanie większy niż wcześniejsze.
 7. Zielony. Wersja niebieska z czerwoną sekundą kusi. Ta dla mnie nijaka. A zielony rzadszy, zwraca uwagę
 8. Bardzo fotogeniczy to Epos gdy złapie trochę słońca.
 9. Pany, szybkie pytanko. Swordfish bransoleta. Piny są zdaje się wkręcane? Jaki tam rozmiar wkrętaka jest? 1mm?
 10. Posiada ktoś z Was tą Cytrynę w tytanie? Może sie podzielić wrażeniami?
 11. Do codziennego tyrania gdy w końcu opuści się home office.
 12. Pytanie co jest dla Ciebie ważniejsze? Święty spokój w razie czego i serwis w autoryzowanym serwisie czy te kilka/kilkanaście setek oszczędności? Kupowałem Glycine w Jomashop, sporo osób zresztą zna i korzysta z tego sklepu. Dostawa w terminie, z zegarkiem wszystko w porządku. Koszt z wliczonymi opłatami podatkowymi to i tak wtedy była to połowa polskiej ceny (kilka lat temu)
 13. Praca zdalna zdecydowanie spowodowała, że trochę poszedł w zapomnienie. Dziś wrócił na łapę. Z wrażenia już piątek wskazuje:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.