Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

gamemaster

Użytkownik
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

298 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Są Forzo, ale z manualnym naciągiem: Sale & Special Offers | Discounted Watches & Straps | WatchGecko Kwarce masz na OLX. Strzelam, że kupione właśnie na przecenie (jak na stronce powyżej): Dla Ciebie wszystko - sprawdź nowe oferty! (olx.pl) Poniżej jeszcze duńska marka. Wizualnie jest fajnie: 1960 Racing Chronograph | Free shipping (aboutvintage.com)
 2. To są zrzuty z chrono24. Większość pewnie znajdziesz też w Polsce. Generalnie, jest w czym wybierać.
 3. Daytona dla ubogich jak najbardziej istnieje, a jest nią Invicta Speedway. A w tym budżecie jeszcze na mały samochód Ci wystarczy.
 4. Dzieki. No właśnie nie za bardzo. Jak dla mnie sprawdzenie godziny to nie jest szybki look. Zawsze muszę chwilę pomyśleć. Może to kwestia IQ 😀 Między tym Timexem, a pilotem jaki mam, jest przepaść w odczytywaniu godziny. Jasna tarcza z jasnymi wskazówkami nie pomagają. Trzymam ten zegarek tylko ze względu na unikalny design. Jeśli chodzi o pływy, termometrem i kompas, to działają całkiem nieźle.
 5. To jest prawdziwy nurek, a nie jakaś popierdółka
 6. Pasek zmieniony na rally, więc się chwalę.
 7. Myślałem, że to ten sam model, jednak różnią się godzinami.
 8. Houer w tej wersji nie wygląda najlepiej. Za to Omega w białej wersji wygląda jak rasowa wyścigówka. Na brązowym pasku rally będzie sztos.
 9. Wow, fajne te zegarki. Świetna kolorystyka.
 10. Hej, Jakie paski z tworzyw sztucznych/gumowych uważacie za najlepsze? Miałem silikonowy pasek Timexa i okazał się średni. Szybko się wybłyszczył i zbierał mnóstwo kurzu. Paski z tworzywa do GShocków okazały się sztywne i niewygodne. Jakie materiały są godne uwagi?
 11. Mógłbym to rozważyć, gdyby nie to, że już kupiłem zegarek i nie mam już pieniędzy 😝
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.