Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gamemaster

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Recent Profile Visitors

10 profile views
 1. Hej, Znacie jakieś solarne piloty warte uwagi?
 2. Podziękował! Szczególnie canvas wygląda fajnie. Przeczytałem, że to w 100 % bawełna, choć z drugiej strony, znalazlem oferty na paski typu canvas że skóry. Poszukam czegoś z bawełny.
 3. Ok. To teraz mam pytanie odnośnie paska. Jaki pasek oprócz gumowego dobrze się czysci i w miarę szybko wysycha? Bransoleta i skóra odpadają.
 4. gamemaster

  Casio Protrek

  Hej, Gdzie mogę znaleźć info o wymiarach L2L analogowych pro treków z serii prw i prg? Na stronie zegarków nie ma wszystkich modeli, a podane średnice to ok 51 na 51. Nie wiem, czy to jest mierzone z koronką/guzikami i zaczepami na pasek? W sumie, to interesują mnie te najmniejsze.
 5. Widziałem tą tabelkę. Tak też wlansie myślałem, że 5 atm to za mało. A szkoda.
 6. Hej. Wpadł mi w oko jednej sikor. Może będę czatował na jakąś zniżkę. Niestety jest wodoszczelny na poziomie 50 m. Czytałem specyfikację różnych poziomów wodoszczelnisci i rozumiem różnicę pomiędzy ciśnieniem statycznym, a dynamicznym. I pytanie: czy w praktyce, mogę taki zegarek zanurzyć na pół metra i wykonywać niezbyt dynamiczne ruchy? Np jak wyciąganie czegoś z dna płytkiej rzeki.
 7. Ten jest właśnie mega, szczególnie niebieski. Tylko, że jak będę mógł już go kupić, to może być po promce. W kazdym razie, to jest aktualnie mój numer jeden.
 8. Widziałem tego Orienta czy nawet Vratislave, ale przeglądajac setki automatów, stwierdziłem, że chyba będę chciał divera. Zdecydowanie bardziej pasują mi zegarki z bezelem. Zakładają ten temat, jeszcze tego nie wiedziałem. Uwierz, że nic innego w necie nie robie, tylko szukam. Ale nie pomyslalelm, że da się szukać po mechanizmach. Już się za to biorę.
 9. Zacząłem szukać też na bransolecie żeby zmienić w razie co, ale wybór jest wciąż b maly. Normlanie Orient Star kosztuje ponad 3K w PL. Ten z chrono24 jest w mega promce, ale nie ma szans żebym mógł go teraz kupic, więc penwie mi przepadanie. Szkoda, bo w niebieskiej wersji jest piękny. Pozostaje jeszcze pierwsza propozycja z tego tematu i trudno dostępny Triton. Szukam dalej, żeby mieć jakiś wybór. Mały tej mój budżet.
 10. Jeszcze ww Triton jest fajny, ale ciężko znaleźć coś na gumie. Zegarek, choć wart uwagi i ceny, to kompletnie nie mój styl. Nawet do slipków 🤣 I tu choć kolor mi się podoba, to jednak za mało gangsterski design 😎
 11. Ze wszystkich wymieniobych, chyba orient star jest najfajnejszy. Coś w sobie ma. Jeśli nie uda mi się znaleźć nic równie fajnego w niższej cenie, to będę myślał wlansie nad nim lub Vostokiem Rocket z widoczną rezerwa. Ten Promaster jest mega, ale jednak solarny i z bajerami dla nurka, a ja nawet nie plywam 😂
 12. Interesuje mnie wyłącznie z widoczną rezerwą chodu. To będzie zegarek na lata, więc niech ma to, co mi się podoba. Tamten temat oczywiście czytałem, ale mój budżet i ta jedna komplikacja dyskwalifikuje większość zegarków. Zanim tu zajrzałem, poszukałem w kilku polskich sklepach i kiurde nic. Swego czasu miałem samochód za 1/3 tej ceny 🤣 Niestety po za moim zasięgiem. Zegarki bardzo fajne, ale bez szukanej funkcji. Ostatecznie stawiam na wskaźnik chodu niż długość chodu. Widzę, że niektórzy kupują za granicą bez obaw.
 13. Generalnie szukam zegarka na codzień, stąd decyzja o automacie. W takim wypadku wskaźnik chodu nie jest niezbędny, ale po prostu b mi się podoba taka komplikacja. Jestem laikiem jeżeli chodzi o mechanizmy, ale sam fakt jak pracują jest fascynujący. 30 dni bez nakręcania... Bajka. Wtedy dopiero można sobie rotować zegarkami. Nakręcany ręcznie jakoś do mnie nie przemawia, bo jednak trzeba o nim pamiętać. P.S. Gdzie mogę dawać plusiki za pomocne posty? Osz kurna... Ale maszyna. Chociaż ja umiem nurkować tylko w jednym kierunku, więc nie wiem czy alarm o dekompresji by mi pomógł.
 14. Wow, 50h chodu? Wygląda świetnie. Bez wskaźnika chodu jest dość duży wybór, ale skąd wtedy wiedzieć ile czasu zostało w zegarku?
 15. Zegarek mega, ale cena grubo ponad 2K. Poszukam najtańszego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.