Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gamemaster

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Początkujący

Recent Profile Visitors

31 profile views
 1. Paski są fajne. Szkoda, że nie ma jasnobrazowego, ale khaki też może pasować.
 2. Hej, Zakupiłem pewnego pilota. Niestety na obecnym pasku nie prezentuje się najlepiej, a wręcz "tanio", jak słyszałem A więc, szukam paska: nieczarnego; nieskórzanego ani żadnej branzolety; w dobrze komponującym się kolorze; odpornego na wodę; wytrzymałego, dodającego masy zegarkowi. Mam jakieś swoje typy, ale liczę na ciekawe sugestie. Pozdrawiam:)
 3. Kierunek wschód. Tam musi być jakiś pałac kultury.
 4. Ktoś tu ma słabość do czerwieni. Oryginalnie
 5. Hej, Po bardzo długich poszukiwaniach i wielu koncepcjach, w końcu coś mam. A dokładniej, będę mieć na dniach. Chiński pilot z rezerwą chodu. Daleko mu do ideału, ale ideał kosztuje ponad 3k i jest na wielkiego chłopa, bo to Vostok Europe. Mam nadzieję, że na dniach wrzucę fotę. Dziękuję wszystkim, którzy się tu udzielili.
 6. Hej, Znacie jakieś solarne piloty warte uwagi?
 7. Podziękował! Szczególnie canvas wygląda fajnie. Przeczytałem, że to w 100 % bawełna, choć z drugiej strony, znalazlem oferty na paski typu canvas że skóry. Poszukam czegoś z bawełny.
 8. Ok. To teraz mam pytanie odnośnie paska. Jaki pasek oprócz gumowego dobrze się czysci i w miarę szybko wysycha? Bransoleta i skóra odpadają.
 9. gamemaster

  Casio Protrek

  Hej, Gdzie mogę znaleźć info o wymiarach L2L analogowych pro treków z serii prw i prg? Na stronie zegarków nie ma wszystkich modeli, a podane średnice to ok 51 na 51. Nie wiem, czy to jest mierzone z koronką/guzikami i zaczepami na pasek? W sumie, to interesują mnie te najmniejsze.
 10. Widziałem tą tabelkę. Tak też wlansie myślałem, że 5 atm to za mało. A szkoda.
 11. Hej. Wpadł mi w oko jednej sikor. Może będę czatował na jakąś zniżkę. Niestety jest wodoszczelny na poziomie 50 m. Czytałem specyfikację różnych poziomów wodoszczelnisci i rozumiem różnicę pomiędzy ciśnieniem statycznym, a dynamicznym. I pytanie: czy w praktyce, mogę taki zegarek zanurzyć na pół metra i wykonywać niezbyt dynamiczne ruchy? Np jak wyciąganie czegoś z dna płytkiej rzeki.
 12. Ten jest właśnie mega, szczególnie niebieski. Tylko, że jak będę mógł już go kupić, to może być po promce. W kazdym razie, to jest aktualnie mój numer jeden.
 13. Widziałem tego Orienta czy nawet Vratislave, ale przeglądajac setki automatów, stwierdziłem, że chyba będę chciał divera. Zdecydowanie bardziej pasują mi zegarki z bezelem. Zakładają ten temat, jeszcze tego nie wiedziałem. Uwierz, że nic innego w necie nie robie, tylko szukam. Ale nie pomyslalelm, że da się szukać po mechanizmach. Już się za to biorę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.