Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gamemaster

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

98 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. Być może było, ale co tam. INTERSTELLAR. Dodam, że model z godzinowymi indeksami został stworzony Jako rekwizyt do filmu, a dopiero potem wszedł do produkcji. Fajna historia.
 2. Co do używek, znalazłem info, że Garminów nie podrabiają, więc np na OLX można trafić tylko na oryginał.. Prawda to czy nie?
 3. OK, ale widzę, że te Garminy otrzymują dobre recenzje, więc chyba warto się skusić.
 4. Mi zależy na zegarku solarnym z funkcją GPS, ewentualnie barometrem. Liczę, że jeżeli używałbym tych funkcji sporadycznie, nie musiałbym doładowywać zegarka. Czy to możliwe? Reszta smartowych aplikacji mogłaby być na stałe wyłączona.
 5. A jak sprawuje się nawigacja? Zawsze masz zasięg? Mam na myśli głęboki las.
 6. Okej, czyli trzeba ciułać do solara 2. Ogólnie jak oceniasz swojego Garmina w codziennym użytkowaniu? Możesz porównać do Casio?
 7. Odkopuję ten temat. Bardzo fajny z resztą. Generalnie podchodzę sceptycznie do smartłoczów ze wzgledu na potrzebę częstego ładowania, ale poczytałem trochę o tym Garminie i w teorii w odpowiednimi trybie nie trzeba go podładowywać. Szukam zegarka/smarta z GPSem (głównie chodzi o powrót do miejsca startu), kompasem i barometrem (z funkcją alarmu). Mam takie wyobrażenie, że raz lub dwa razy w tygodniu używałbym tych funkcji przez kilka godzin, a w międzyczasie potrzebowałbym jedynie odczytu godziny, jakiś timer i inne podstawy. Czy przy takim użytkowaniu musiałbym ładować baterię ladowrką jeśli od czasu do czasu karmił bym do promieniami słonecznymi? Pro trek PRW 30 kosztuje podobnie, ale tam nie ma giepeesa.
 8. Mam nadzieję, że nie bo sporo kosztował.
 9. Hej. Wiadomo, że GShockach są sensory. A jak to wygląda w Garminiach? Też maja sensory czy pobierają dane z jakichś aplikacja na smartfonie? I druga rzecz: które zegarki podają dokładniejsze pomiary kompasu, ciśnienia czy temperatury? Konkretnie mam na myśli Garmina Instinct. Może ktoś z Was ma taką wiedzę?
 10. EDC popołudniowo-weekendowy
 11. Silikon łapie różne brudy ale jest bardzo wygodny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.