Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Logan

Invicta 8926 na NH35A

Rekomendowane odpowiedzi

8926 z coin edge, aktualnie niedostępna w jomashop, wychodzi około $116 z przesyłką

Taplatk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswierze temat.

Też przymierzam sie do tego zegarka jednak z tego co widze jedyna tana opcja to amazon.com - 85$

 

Na brytyjskim amazonie 112 funtów

Ktoś kupował gdzieś ostatnio ten zegarek w dobrych pieniądzach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś musi w sobie mieć ta invicta, jeśli wątek trwa już 4 rok :). Ja kupiłem u polskiego dostawcy za niecałe 400. Na amazonie rzeczywiście taniej ok 75 USD, ale też dodatkowe koszty cło, vat, spread razem ok 35%. Wychodzi jakieś  330 - 340.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już czas znowu pomotać co nieco.

Aktualnie nadal wygląda tak lecz czas zamówienia części już chyba nadszedl:

20170918_131248.jpg

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę spytać jaki to model? ZTCP Invicta ma taką gapę w logo, co dla mnie jest dyskfalifikujące, a ten całkiem całkiem.  :ph34r:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest 8926OB ale ze zmienioną tarczą i wskazówkami oraz innymi, drobnymi zmianami.

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, szkoda że nie mają takiego w ofercie, bardzo mi się podoba. :wub:  Albo zdjęcie rewelacyjnie wyszło, albo wreszcie zobaczyłem ładnego "submarinera".


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.