Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Panerai 275

Rekomendowane odpowiedzi

233 ma jedną przewage nad 275 - mianowicie jest bardziej uniwersalnym zegarkiem. 233 smiało wchodzi pod większość mankietów, przy 275 jest to już problem, gdyż jest znacznie grubszy. Gdybym mial w kolekcji tylko jeden, bądź dwa zegarki, to pewnie zdecydowałbym się na 233. Na moje szczęście mam tych zegarków troszkę więcej i mogę sobie śmiało pozwolić na odrobine szaleństwa w postaci takiego grubaska ;) Napewno nie będzie to mój codzienny zegarek, choć jak narazie jakoś nie chce ustąpić miejsca innym :D Przyznaje się bez bicia, że strasznie mnie kręci, na żywo jest moc jak diabli.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  Mariusz , a kiedy Ty wsiądziesz na Pama ... ? czekam i czekam ...  :(

No właśnie Jacku,do którego Mariusz to było ? :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

275 mistrzowskie dojebongo, nie zamieniaj na 270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tego nie zrobię, ale mimo wszystko w sobotę jadę na oględziny i przymiarke :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty jestes mocny! :blink:

Najpierw kupujesz a potem robisz risercz???

A jak Ci sie spodoba, to co z tym zrobisz? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny!!!

 

Gratulacje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robie żadnych riserczów, jeszcze ;) 270 miałem wiele razy już na ręku, wiem czego mogę się spodziewać. Jade tylko wysłuchać co kolega ma mi do zaoferowania, to nie ja chce się zamieniać :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam 275 vs 270 to zdecydowanie 270, ale 233 vs 270 to bym sie mocno zastanowil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.